2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bu aşamada karından görülmemesi çok normal benim 6 haftaya kadar gorulmedi. Kesenin boyutuna da takılma önemli olan bir daha ki gidişinde ne kadar büyüdüğü.
Doktorlar mi çok gaddar yoksa normal bir şekilde söylüyorlar da biz mi aşırı endiseleniyoruz acaba?

görduyse dis gebelik olamaz ve haftan kucuk normal ufak gorunmesi

K karyaaa48 ben 5.haftada gittiğimde hiç bir şey yok dedi Dr kese yok dedi ama ultrasona güvenemeyiz dedi kan tahlili alalım senden dedi kan verdim 1 hafta sonra gel dedi anca 6.haftada gördü keseyi hiç olumsuz bir şey demedi sağolsun, senin Dr biraz acı söylemiş gibi biz de bu dönemlerde hep iyi şey duymak istediğimizden her söz üzüyor bizi morale desteğe çok ihtiyacımız var, sıkma canını hepimiz geçtik senin gibi o günlerden iyi biliriz yani aynı biz de acaba kese ne zaman görünür kalbi ne zaman atar diye ne endişeli günler geçirdik, inşallah yakında hayırlı haberler alırsın sakın üzme kendini

Sat a gore bugun 5+6 yiz vajinal bakti kalp atisini goremiyorum bos gebelik olabilir 1 hafta beklemekten baska care yok dedi cok kotu oldum kizlar normal mi duymamasi hic bisey dusunemiyorum

Çok tşk ederim moral verdi söyledikleriniz 4000 falan olunca görünmesi gerekir dedi dr oyuzden bugün üzdü biraz beni vajinadan bakınca 4 -4,5 mm dedi kesti gördü çok şükür ama yine de dr herşey olabilir diye bana net güzel bir şey demiyor. Kızım da 17 sinde öğrendim kanda 10 gün sonra karından ultrasonda görülmüştü ki ozaman 5 +2 çıkmıştı şimdi bana da çok erken geldi başka dr gideyim mi bilemedim

Günaydın kızlar nasılsınız unarım herkerz bebekleri ile mutludur iyidir...
Afilim92 sen nasılsın ne oldu haber bekliyoruz senden inşallah iyidir bebeğin...
K karyaaa48 cnm moralini bozma normal küçük olması..bnm hem kese hem kalp sesi alttan bakıldı..rahmim tersmiş sma bebeğim iyi çok şükür önmli olanda bebeğim.. kötü bir yorum duyunca hemn oturup üzülmek doğru değil cnm hemerkn ve küçük olması normal hem tek dr a güvenmiyoruz biz kötü yorum da :)

Sat a gore bugun 5+6 yiz vajinal bakti kalp atisini goremiyorum bos gebelik olabilir 1 hafta beklemekten baska care yok dedi cok kotu oldum kizlar normal mi duymamasi hic bisey dusunemiyorum
Cnm embryo gorunduyse tabiki normal gec döllenme olabilir canini sikma 8. haftada bile duyan var kanamanin sebebini sölemedimi

O zaman. Embrio gorunmedi benim de 5+3 kesem göründü embrioda nokta kadardi iki haftaya gel dedi gittigimde embriyo göründü henuz ufak dedi bir haftaya geldedi gec döllenme dedi yarin insAllah randevum var gemen bos gebelik diyemez beklemekten baska care yok cnmm

Geç döllenme olabilir cnm moralini bozma hemen 1 2 gün bekle başka dr a git cihazı iyi olan hastneye..ztn 1hafta beklicez demiş dr da

Kalp atisini duymamasi normal cnm 6. Haftada duyulcak diye bisey yok 9. Haftada kalp atisini duyan insanlar var icini ferah tut cnm bence aticak kalbi bebisinin benim degerim 11.bin ciktiginda doktor dis gebelik ve cogulda olabilir dem8sti 5+3de kalbi duyulmamisti 1 hafta sonra gittigimde kalp atisi baslamisti icini rahat tut cnm.

Rica ederim canım benim hepimiz bir birimize destek olmak için burdayız, evet İçin rahat etsin diye git tabiki de hamilelikte en başlıca şey moraldir ve iyi güvenilir bir Dr, sana hangi Dr iyi hissettirecekse ona git hamileliğin rahat geçer en azından, benim de ilk çocuğumda 8 haftada gittim Dr artık kalbi atıyordur diye Dr daha 6 haftalık dedi kalbi henüz atmıyor dedi o zaman ne korkmuştum 1hafta sonra çok şükür duyduk kalp atışını, 2hafta geriden geliyormuş meğer minik kuşum ama artık 3 yaşında fişek gibi uçuruyor evi maşallah

kuzum sıkma canını daha çok erken kalp atışı için kese varsa problem yok 8.haftada duyanlar var kanamanda tehlike yoksa rahat ol

4. aya kadar devam etti bnm
Birindede sadece basdönmesi oldu
Bulanti kusma olmadi
Amanın 4.ay mı ben ne yaparım o kadar süre benim ilk çocuğumda bundan daha iyiydim hiç değilse bir şeyler yiye biliyordum bunda çok fenayım ağzıma ne sürsem midem bulanır, yemesem yine bulanıyor sabah akşam hatta 24 saat hele o akşamlar yok mu felaket

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…