2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Cnm icini rahat tut kendini uzme bak ne guzel gorunuyormus iste
Benim takildigim nokta duyulmamasi normal mi diye 3 kere sordum cevap vermedi.Eger kromozomlari duzgunse zaten atar bizimle kalir falan dedi kanamalar bos gebelige işaret olabilir dedi kese büzüşmüş olabilir diye bakti normaldi

Kızlar ben çok sağlıklı beslenemiyorum bulantı nedeniyle... Sulu yemek yiyemiyorum eskiden bayıldığım kofteyi görmek istemiyorum. Mecburen daha kuru şeyler ve bulnti giderici olarak azıcık kola. Dün kuru sucuksuz iki dilim pizza yedim. Küçük bir bardak da kola ictim. Ondan önceki gün de yagsiz kuru tavuk döner ve biraz kola... Nolcak böyle hiç bilmiyorum. Yarın dr randevum var özellikle az kolanın bişey yapmayacağını duymak istiyorum.
inşallah birşey yapmıyordur. Bende arada yarım bardak kadar gazoz kaçamağı yapıyorum. Gaz çıkarmama yardımcı oluyor. Rahatlatıyor gibi biraz

Kizlar görünüyor embriyo ultrason kagidi elimde belirgin normaldir demi vajinalde duyulacak diye bişey yok demi ağlamaktan perisan oldum :KK43: Allah hepinizden razi olsun bebeklerinizi size bagislasin
Canım üzülme daha 6. Haftadasn erken daha sakın boşu boşuna üzme kendni ve bebişi

Afilim92 Afilim92 canım daha çok erken ama o haftada bir bebeğin kalbinin attığını ben daha hiç duymadım, bu doktorlar niye böyle acımasız oldular, ağlama o kadar ne gelirse Allahtan, olacağa çare yok demişler ne kadar kanaması olanı gördüm sapa sağlam doğurdular çok şükür aksine hiç kanaması yokken durduk yere bebeğini kaybedenler var, yani kader Allah isterse neler neler olur istemezse bir yaprak bile kımıldayamaz, hepimizin bebeklerinin kaderi çoktan yazılmış ama biz bilmiyoruz, lütfen Allahtan umudunu kesme dua et bolca, inşallah haftaya hayırlı haberler alırsın

Canlar bana böyle bolca bolca bolca dualar edin hamişlerin duası kabul olurmuş :dua:yarın sabah doktora gidicem kanamam bitti şükür ve inşallah bebeğim sağlıklıdır atlatmışızdır Allahımın izniyle :anneadayı::KK200: Allah rahatlık versin hayırlı geceler :KK15:

Allah hayırlı haberlerini almayı nasip etsin inşallah:emir_bebek::nazar:

Gunaydin kizlar heyecan dorukta son 3 saat acaba bebisimin kalbi atiyormu saglikli mi ilk defa gorcem insallah.. @dehaaa sendemi bugun du randevun varmi bugun kalp atisi dinlemeye giden arkadaslarimizz

ben dün gittim canım duyamadım ama gördüm bebeğimin kalp atışı vardı :emir_bebek::nazar::KK200::anneadayı:

Kizlar görünüyor embriyo ultrason kagidi elimde belirgin normaldir demi vajinalde duyulacak diye bişey yok demi ağlamaktan perisan oldum :KK43: Allah hepinizden razi olsun bebeklerinizi size bagislasin
Canım sen daha 5+4 değil miydin? Erken ama benimkide 6+3 dü sanırım duyulduğunda bana bile erken demişlerdi Senin durumundayken sadece kese görünmüştü bende de.

Kızlar kontrolüm vardı bugün çarşamba günü 510du kan cuma 1128 oldu salı günü gel ultrasonda bakalım dedi baktı göremedi keseyi sonra vajinadan bakti 4mm küçük bir kese gördü ama çok küçük daha dedi ama dış gebelik karından görmeden %100 yok diyemem falan dedi çok moralim bozuk ya bugün 4+6 haftalık bata göre

moralini bozma bence canım ,ben kesemi daha geçen hafta görebildim,herşey yolundadır inşallah :anneadayı:

Kızlar şimdi geldim doktordan kanama sabahta devam etti maalesef progestanı alttan fitil olarak al dedi (alttan alanlar nasıl kullanıyosunuz) yatış verdi ama istemedim evde annem var diye yatıcaksın bol bol dedi haftada bir iğneye devammış şu an için başka yapacak bişey yokmuş 8+5 e göre 2.06cm nasıl sizce bebeğin boyu?

Benim takildigim nokta duyulmamasi normal mi diye 3 kere sordum cevap vermedi.Eger kromozomlari duzgunse zaten atar bizimle kalir falan dedi kanamalar bos gebelige işaret olabilir dedi kese büzüşmüş olabilir diye bakti normaldi
Cnm daha 6. Haftadasin sanirim 1 hafta sonra eminim atmaya baslar benim bi arkadasim 8. Haftada kalp atisini duydu

Once bi cihazla alttan bakti sonra baska odaya aldi burdaki cihaz daha gelismis diye ikisi de vajinaldi vajinalden bu haftada duyan var mi bilmiyorum .Kizlar agliyordum kendimi cok hirpaladim yazdiklariniz ilac gibi geldi toparlanmaya calisiyorum hepinize ayri ayri tesekkur ederim iyi ki varsiniz .
Bebegin buyuklugu su e8c-rs yazan kisimdaki deger mi ?

ayprensesii ayprensesii listeye benide eklermisin
Sen listedesin die hatırlıyorum ama yoksan da bilgilerini özel msj at hemen eklerim... :)

Hemen duyanları örnek alma kendine geç duyanları al...üzülme herlezin aynı anda duyması gerekmiyor olmazda ztn hepimizin bünyesi farklı... herkez erken dior doğru da 5+3 te gittim ben dr 5bucuk dedi kagıtta 5+5 yazıyodu sadece keseye baktı kalp atısını dinleyelim demedi..deseydi duyulmucaktı ve bn üzülcektim acbalar olcaktı..bekle biraz dua et herşey yolundadır merk etme

Kızlar şimdi geldim doktordan kanama sabahta devam etti maalesef progestanı alttan fitil olarak al dedi (alttan alanlar nasıl kullanıyosunuz) yatış verdi ama istemedim evde annem var diye yatıcaksın bol bol dedi haftada bir iğneye devammış şu an için başka yapacak bişey yokmuş 8+5 e göre 2.06cm nasıl sizce bebeğin boyu?
Yatış veriyor ve istemiyorsun kanaman olmasına rağmen ?? Neden dinlenmiyorsun ki ??
Bnde alttan kullanıyorum daha kesin sonuç gibi geliyor bana..merk etme iyi düşünelim iyi olsun

X