2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

değişik markaları var bu testin. Doktorum ikiz gebelikte daha uzman olanları var dedi. Ama daha hangisi karar verilmedi haftaya gittiğimde söylicek heralde.
Benimde dün doktorum ileri haftaların konusu olduğunu ama isteyeceğini söyledi. 12. haftadan sonra yapılacakmış sanırım. Ben şu an 8+4 oldum.

Kızlar kontrolüm vardı bugün çarşamba günü 510du kan cuma 1128 oldu salı günü gel ultrasonda bakalım dedi baktı göremedi keseyi sonra vajinadan bakti 4mm küçük bir kese gördü ama çok küçük daha dedi ama dış gebelik karından görmeden %100 yok diyemem falan dedi çok moralim bozuk ya bugün 4+6 haftalık bata göre

Kızlar ben çok sağlıklı beslenemiyorum bulantı nedeniyle... Sulu yemek yiyemiyorum eskiden bayıldığım kofteyi görmek istemiyorum. Mecburen daha kuru şeyler ve bulnti giderici olarak azıcık kola. Dün kuru sucuksuz iki dilim pizza yedim. Küçük bir bardak da kola ictim. Ondan önceki gün de yagsiz kuru tavuk döner ve biraz kola... Nolcak böyle hiç bilmiyorum. Yarın dr randevum var özellikle az kolanın bişey yapmayacağını duymak istiyorum.
Bende senden farklı değilim canım hiç faydalı bir şey yiyemiyorum ama kola hakkında bir şey bilmiyorum sadece dün bütün gün bir tam ekmek yemişim ama yemek yemedim.

Kızlar kontrolüm vardı bugün çarşamba günü 510du kan cuma 1128 oldu salı günü gel ultrasonda bakalım dedi baktı göremedi keseyi sonra vajinadan bakti 4mm küçük bir kese gördü ama çok küçük daha dedi ama dış gebelik karından görmeden %100 yok diyemem falan dedi çok moralim bozuk ya bugün 4+6 haftalık bata göre

Nası yaa, benim o civarlarda ilk kese görüldüğünde 2 mm flndı, hiç de küçük demedi dr.

Bende aynı şekildeyim, pide, börek, tost yemekten içim kurudu :) kuru şeylerin yanında benimde canım kola çekiyor bazen ama ben içmiyorum şimdilik.

Bebeğe yarasın diye badem, ceviz, süt, et falan almıştım hiç birini yiyemiyorum, benimde bu konuda moralim bozuluyor :KK43:
Takma kafanı bende aynıyım inşallah yakında o günlerde gelecek. Dün doktora gittim beslenme problemine rağmen bebeklerin durumu normaldi yani yakında bulantılar geçer inşallah bizde dikkat ederiz.

X