2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benim eşim de aynı, valla aynı :)) her gün canın pasta çekmedi mi gidip alayım diye soruyor. yok diyorum faydası olsa yerim diyorum, olsun hiç mi canın istemiyor diyor ısrarla. :) gereksizken aldırmıyorum tabi.. bana öyle geliyor ki ben hamileyim o aş eriyor :)))

Col gecmis olsun cnm Rabbim tez zamanda hayirli saglikli bebisler nasip etsin insallah

Evet evet oyle bir psikolojiye büründüler

Inşallah canim hayirlisi.. esimde cok üzüldü beni teselli etmek için kendisini unuttu zavallim.. uzulme iyiles bidaha yaparız diyo guldurdu beni manyak
Uzulursun canm ama cabuk toparlarsin insallah. Biz kadinlarda o guc var Rabbim cok sukur nasip etmis insallah tez zamanda hayirli saglikli nasip eder dusunsene ya hamile kalamasaydin. Simdi bombos hissedersin ama hemende toparlayip yeni ay planlari yaparsin gecen yil dis gebeligi ogrendigimde o hastane koridorlarinda gece bi ben esim annem sinirlerim bozulup hungur hungur aglamistim ama ameliyattan sonrada hemen tekrar tup yaptircam demistim :) 5 yildir denemedigimiz yontem kalmadi yoktu olmuyordu cok caresiz kaliyor insan ama yinede Rabbim guc veriyor. İnsallah Rabbim isteyen herkese hepimize nasip etsin hayirli saglikli salih evlatlar.

Araştırmacılara göre sırtüstü ya da sağ tarafa yatmak, bacaklardaki ana damarlardan kalbe olan kan akışını azaltıyor ve bu da anne karnındaki bebeği etkiliyor. Hamilelik döneminde en ideal uyku pozisyonu, sol tarafa yatmak
Bir de bebek sağda diye sağ tarafima hiç yatmıyorum hep sola yatıyorum.ondan da olabilir.cunku sol tarafımdaki kalçam agriyor

Aslında hep sağa yatmak iyidir derler çünkü sola yatınca kalp eziliyormus.ama emin olamadım simdi
Ben önceden de solumda uyurdum..şimdi sağ yatınca nefesim kesiliyor gibi oluyorum..ya sırt üstü yada sola yatıyorm

S
Peki gebelikten once yuz ustu yatmaya bayilanlar napcak Ya dönüp duruyorum genel olarak uyku problemim var zaten 1 saatte ancak dalarim simdi bir de yuz ustu yatamayinca uykum iyice problem olmaya basladi

Kizlar ya kalçasında ağrı olan var mı?
Benim ilk doğumdan sonra bel fıtığım oldu, 8 ay ne çektiğimi ben bilirim, 3 farklı beyin cerrahı da dünyanın neresine giderseniz gidin bu fıtık alınmalı dedi, doğum kilolarını verdim , rahatladım diyordum, o zaman sağ tarafımdaydı ağrı ve çekme, şimdi hep solda bebek oluşuyor gibi hissediyorum ve bir hahftadır sol kalçam feci çekiyor, kramp gibi.

S

Peki gebelikten once yuz ustu yatmaya bayilanlar napcak Ya dönüp duruyorum genel olarak uyku problemim var zaten 1 saatte ancak dalarim simdi bir de yuz ustu yatamayinca uykum iyice problem olmaya basladi
Karninin üstüne yatabilirsin simdilik birsey. Olmaz ama anne yüregi iste birsey olur diye yüzustü yatamiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…