2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canlar bana böyle bolca bolca bolca dualar edin hamişlerin duası kabul olurmuş :dua:yarın sabah doktora gidicem kanamam bitti şükür ve inşallah bebeğim sağlıklıdır atlatmışızdır Allahımın izniyle :anneadayı::KK200: Allah rahatlık versin hayırlı geceler :KK15:
İnşallah atlatmışsındır cnm dualarımız seninle rabbimhepimizi korusun... güzel haberlerini bekliyorm

Canlar bana böyle bolca bolca bolca dualar edin hamişlerin duası kabul olurmuş :dua:yarın sabah doktora gidicem kanamam bitti şükür ve inşallah bebeğim sağlıklıdır atlatmışızdır Allahımın izniyle :anneadayı::KK200: Allah rahatlık versin hayırlı geceler :KK15:
Rabbim hayirli haberle dönmeni nasip etsin cnm
Muhammed ümmeti ile beraber

Kızlar çok aktif Yazamiyorum evde bi ufaklik war Hic durmuyor Herkes Saglikli guzel Haberler verir İnşallah Ben Persembe gunu kontrole Gdcm ama 6+0oluo kese gorduk ama kalp atisi duyarmiyiz sizce

canim insallah bebegin iyidir insallah kanamnda bir daha olmaz insallah guzel haberler verirsin bize

konusmalarinizi okudumda kizlar yanlis yonlendirmek istemem ama bn ogluma hamileyken bizim topikten bise duymustum hamilelerin hem rahat uyumasi hemde bebegin rahat etmesi ve bebegin kilo almasi icin solunuza yatmaniz gerekiyormus bn hep biseler yedikten sonra geceleti soluma yatardim bebegi yarasin diye bide cocuk solda olurmus buyudukce sag tarafta bagirsak felan ic organlar saga kayarmis gercekyn bn sagima yatamazdim simdide soluma yatiyorm insallah yanlis bilgi vermemissimdir

Gunaydin kizlar heyecan dorukta son 3 saat acaba bebisimin kalbi atiyormu saglikli mi ilk defa gorcem insallah.. D dehaaa sendemi bugun du randevun varmi bugun kalp atisi dinlemeye giden arkadaslarimizz
Günaydın. Ben de bugün ilk defa gideceğim doktora. Keseyi görürüm sadece diye düşünüyorum. Randevum saat 17.00de. Zaman geçmez bana. İnşallah duyarsın kalp atışını

Gunaydin kizlar benim randevum haftaya doktorum kalp atisini duyduktan sonra bebegin iyi dedi 3 hafta sonra gel kontrole bakalim demisti 2 haftayi gecirdim ama aklim bebegimde acaba iyimi diye yarin kan uyusmazligi icin verilen testleri yaptircam doktoruma muayene edermisiniz diye sorucam icim rahat etsin ne bilim yoksa evhammi yapiyorum.

X