2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar ben yoğun bir kanama geçirdim. Ayrıca kasılmalar agrılar.. Benimki tüp bebek. Ama bebeğime birşey olmadı çok şükür. Herkeste olur bu kanamalar dedi. O yüzden başınıza böyle birşey gelirse korkmayın hemen bir hastaneye gidip keseyi kontrol ettirin. Allah hepimize bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin

Gecmis olsun cnm
Rabbim bize bagislasin miniklerimizi

Gecmis olsun Rabbim hepsini korusun insallah

Çok geçmiş olsun canım

allahim bebeklerimizi bize bagislasin acilarini yasatmasin insallah cok sukur bise olmamis kuzuna dikkat et kendine dinlen canim elini karnina koy ya vekil rabbim seni kendimevekil kildim allahim sen can ver de ya vekil de ya mubdi de ya mubdi ya mubdi diye dua et allahim sen can ver demek insallah rabbim acilarini yasatmasin

Gecmis olsun cnm Allah bida gostermesin.

Sabah 5te yine hafif kanamam oldu benim 3.oluyor bu.Doktor normal diyor ben üzüntüden ayrı bir durumdayım tabi.kanamasi bu kadar çok olan var mı kızlar?

Sabah 5te yine hafif kanamam oldu benim 3.oluyor bu.Doktor normal diyor ben üzüntüden ayrı bir durumdayım tabi.kanamasi bu kadar çok olan var mı kızlar?
Kendini uzerek bebege de zarar veriyorsun cnm doktoruna guven eger guvenmiyorsan baska doktora git cnm icin rahat eder belki

Günaydın kızlar sizlere bişi sorcam karnının alt kısmı elledıgınde sertlesen varmı ? Benım bugün baya kasık agrım azaldı ve ben korkuyorum inşallah miniğim büyüyordur...

Günaydın kızlar sizlere bişi sorcam karnının alt kısmı elledıgınde sertlesen varmı ? Benım bugün baya kasık agrım azaldı ve ben korkuyorum inşallah miniğim büyüyordur...
Ağrıların zamanla azalacak tabii vücudun kaşların alışıyor yavaş yavaş. Rahmin büyüdüğü için geriliyor oralar sertlik normal.

Korkmaa :) görüyorum olumsuz dusunuyorsun hep dusunme arkadasim. Biraz netten bak oku, yaziyor rahim büyümesinden kaynaklaniyor o tur agrilar. Neredeyse hepimizde oldu bircok insan yazmistir. :) sen korktukca kotu dusundukce kotu enerjiyi cekiyorsun, cekme :)

Benim daha hamile oldugumu bilmedej oyle gogus agrim vardi ki oyle uyku halim hamile oldugumu ogrendigimde hepsi kendiliğinden bitti. Bak herkesin midesi bulaniyor basi agriyor halsiz uyku halinde ben 7 den beri eve sigmiyorum. Kocama diyorum hadi cikalim enerji atalim :) herkeste farkli oluyor bu surec.

Rahat ol biraz, olumlu dusun olumlu olsun her sey

Ay bende paso yatayim dinleneyim uyuyayim enerji sifir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…