2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Korkmaa :) görüyorum olumsuz dusunuyorsun hep dusunme arkadasim. Biraz netten bak oku, yaziyor rahim büyümesinden kaynaklaniyor o tur agrilar. Neredeyse hepimizde oldu bircok insan yazmistir. :) sen korktukca kotu dusundukce kotu enerjiyi cekiyorsun, cekme :)

Benim daha hamile oldugumu bilmedej oyle gogus agrim vardi ki oyle uyku halim hamile oldugumu ogrendigimde hepsi kendiliğinden bitti. Bak herkesin midesi bulaniyor basi agriyor halsiz uyku halinde ben 7 den beri eve sigmiyorum. Kocama diyorum hadi cikalim enerji atalim :) herkeste farkli oluyor bu surec.

Rahat ol biraz, olumlu dusun olumlu olsun her sey :anneadayı:
İnşallah canım her belırtıye aşığım Allah biliyor yeter ki o büyüsün o kadar korkuyorum ki Rabbim acısını yasatmasın ama elımde değil :KK43:

Arkadaslarim bana keyfini cikar hamileligin diyor ben su an temizlik yapiyorum esimle savas halindeyiz evde :nazar::spor:

Ben cok aktif biriyim ya normalde de oyle yatmali bi gebelik gecirirsem depresyona girerim
Bnde cok aktıv bırıyım fakat elımde olmayınca aman dıyorum ıstesemde vucud el vermıyor dınlenme uyuma hıssı cok bnde ohoo üstüne görme oldu adet gunumde bır ıkı gun sonra gectı ıhtımal vermedım ben hamıle olduguma 5 gun dıp köşe evı temızledım koltukları cektım bazakları kaldırdım
Ağır temızlık ılacları kullandım
Bide adetım sökülsün dıye nar suları ıctım adacayları detoks form cayları ıctım ama nasıl sık sık
10. Gun test yaptım hamıleymişim çok şükür Rabbıme
:nazar:

İnşallah canım her belırtıye aşığım Allah biliyor yeter ki o büyüsün o kadar korkuyorum ki Rabbim acısını yasatmasın ama elımde değil :KK43:

Baktim profiline adasiz da seninle :) daha çok gencsin. Bu kadar sıkma canini. Her sey olacagina variyor bir sekilde. Hayirlisini diyelim Allahtan. Sen kendiniz uzdukce, okudukca ben uzuluyorum :)

Korkma. Korkun oldukca bir sey yok de. Guzeli dusun.

Günaydın kızlar sizlere bişi sorcam karnının alt kısmı elledıgınde sertlesen varmı ? Benım bugün baya kasık agrım azaldı ve ben korkuyorum inşallah miniğim büyüyordur...
Benim heryerim sert cnm.karnim alt kismi kalcam gogusler normal bence bende de kasiklar ilk gunki gibi degil arada bir batma oluyor o kadar

Arkadaşlar ben yoğun bir kanama geçirdim. Ayrıca kasılmalar agrılar.. Benimki tüp bebek. Ama bebeğime birşey olmadı çok şükür. Herkeste olur bu kanamalar dedi. O yüzden başınıza böyle birşey gelirse korkmayın hemen bir hastaneye gidip keseyi kontrol ettirin. Allah hepimize bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin:anneadayı:
Merhaba. Benim de 10 gündür kanamam devam ediyor. Bazen artıyor bazen azalıyor. 5 gün hastanede yattım. Şimdi ev istirahati yapıyorum. Çarşamba kontrolüm var. Hergün igne oluyorum. Benim de tüp bebek. Stresli bir dönem. Allah yardımcımız olsun.

Günaydın kızlar sizlere bişi sorcam karnının alt kısmı elledıgınde sertlesen varmı ? Benım bugün baya kasık agrım azaldı ve ben korkuyorum inşallah miniğim büyüyordur...
Bnmde sert cnm dolu artk orası çok şüker :)
Ağrılar normal stres yapma..
Bnm sürekli kasık ağrım geçti yürüyünce yada bişeyler yapınca ağrıyo

Merhaba. Benim de 10 gündür kanamam devam ediyor. Bazen artıyor bazen azalıyor. 5 gün hastanede yattım. Şimdi ev istirahati yapıyorum. Çarşamba kontrolüm var. Hergün igne oluyorum. Benim de tüp bebek. Stresli bir dönem. Allah yardımcımız olsun.
Merhaba geçmiş olsun. Wala benİmde psikolojim bozuldu. Sanki heran kanama olucakmış gibi stresteyim. Halbuki doktorum gidecek bebek gider. Kalacak olan ne yaparsan yap kalır dedi. İnsan yine de düşünüyor, üzülüyor ne biliyim değişik bir duygu. O gün kanama olunca bana proluton depot vurdular. Ertesi güne kanama bitti. İşallah bir daha olmaz. Sen ne iğnesi oluyorsun hergün canım?

İyi pazarlar herkese bızde cuma günü keseyi gorduk cok sukur 8 mm dedı doktor ıkı hafta sonra tekrar gıdıcem kalp atışlarını duymak için ben hamile oldugumu bilmeden antibiyotik kullandım lenf bezlerim şişmiştı kafama takıldı bısey olur mu acaba yarın saglık ocağına gıdıcez o zaman sorucam İnş sıkıntı olmaz

Gunaydin kizlar.Kan uyuşmazlığı olan var mı? Test yapıldı mı size?
Canım bizde var ilk kontrole gittiğimde yapıldı test daha kontrole var 29 kasımda ama internetten baktım sorun yok sonuçlarda. 20.haftamıydı neydi hatırlayamadım iğne vurulucak demişti doktor.

Merhaba geçmiş olsun. Wala benİmde psikolojim bozuldu. Sanki heran kanama olucakmış gibi stresteyim. Halbuki doktorum gidecek bebek gider. Kalacak olan ne yaparsan yap kalır dedi. İnsan yine de düşünüyor, üzülüyor ne biliyim değişik bir duygu. O gün kanama olunca bana proluton depot vurdular. Ertesi güne kanama bitti. İşallah bir daha olmaz. Sen ne iğnesi oluyorsun hergün canım?
Ben hafta da bir proluton hergün de progesteron ampul oluyorum. Artık tuvalete girmeye korkuyorum. Allah korusun hepimizi

Bnmde sert cnm dolu artk orası çok şüker :)
Ağrılar normal stres yapma..
Bnm sürekli kasık ağrım geçti yürüyünce yada bişeyler yapınca ağrıyo
Ay aynisi bende var kalkarken yada yururken oluyor bende zorlandimmi diye dusunup duruyordum demekki ayni seyler oluyor bu form cok guzel ya herkes herseyi paylasip ogrenebiliyor

X