2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar slm bende eylül ayında tüp bebek yaptırdım ve sonuç negatif oldu ekim ayında adet görmedim adetin üstünden 7 gün geçti ve çift çizgiyi görünce şok yaşadım hemen kan testine koştum ve sonucum 11931,08 çıktı doktorumu aradım dedim yani nasıl oldu değerde bu tüp bebek tutmuş olabilir dedi gel bi bakalım dedi gittim ertesi gün doktor çoğul gbelik yada dış gebeli olabilir renkli ultrasonda bi bakılsın dedi neyse baktırdım tek kese göründü ve bebeğim 5 haftalıkta o dönemde şuan 7 haftalık olduk 2 gün öncede kalp atışlarını duyduk şükürler olsun doktor 6 temmuzda doğabilir dedi ama 16 temmuzda olabilir dedi ayrıca tüp bebek olduğu için normal doğum olmuyormuş sezeryan oluyormuş ne olursa olsun bebeğimi sağlıklı bi şekilde kucağıma alayımda gerisi umrumda bile değil.

Hayırlı olsun canım çok sevindim bende tüp tedavisi için adetimi beklerken ögrendim hamile olduğumu ama sen tedavi olmuş negatiften sonra pozitif almışsın ne güzel ne zaman test yaptın

Teşekkürler. Bana da yat dedi doktor gün vermedi ama 3aya kadar dinlenmek lazım dedi. Benimde hem popoda ağrı var o önemli değilde kasıklarım çok ağrıyor...üzülüyorum.

Hayırlı olsun canım çok sevindim bende tüp tedavisi için adetimi beklerken ögrendim hamile olduğumu ama sen tedavi olmuş negatiften sonra pozitif almışsın ne güzel ne zaman test yaptın
testi 5 kasımda yaptım o zaman 5 haftalıktı sevincimden ağladım inanamadım gerçekten inş sağlıkla kucağımıza da alırız.

seninkide çok güzel olmuş ama tam tedaviye başlayacakken öğrenmişsin, bende kasım sonu başlayacaktım testlerim için adetimi bekliyordum.

seninkide çok güzel olmuş ama tam tedaviye başlayacakken öğrenmişsin, bende kasım sonu başlayacaktım testlerim için adetimi bekliyordum.
Sağol canım ama Halen daha inanamıyorum korkuyorum olmayacak benden vazgeçecek diye çünkü doktorum tüp bebekte %35 şans vermişti hamile kalınca aradım ben hamileyim diye asistanı sanmıyoruz size öyle geliyordur dedi sonra tekrar aradım muayene için telefonlarıma cevap vermediler o yüzden biraz karamsarım korkuyorum birde ilaç kullandım bilmiyordum üniversite hastanesi farmakoloji bölümü ilaçlar için rapor çıkardı ama kötü birşey vardır diye gidemedim rapor sonucu almaya

Merhaba canım; Allah yavrunu sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah. Benimkide tüp bebek henüz doktorla görüşmedim. Merak ettim neden tüp bebeklere normal doğum olmuyormuş?

Merhaba canım; Allah yavrunu sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah. Benimkide tüp bebek henüz doktorla görüşmedim. Merak ettim neden tüp bebeklere normal doğum olmuyormuş?
Risk almak ostemiyorlsr komplikasyon olusup bebegi kaybetmek istemiyorlar

Icini rahat tut cnm yavrun seninle kalir Allahin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…