2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar hala beyaz ve sarı akıntısı devam eden varmı benım hıc kesılmedı ve hala var bazen beyaz pütürlü bazen sarı gibi...Sizde durumlar ne akıntı varmı acaba?
Bende iki üç gündür başladı pütürlü ve beyaz bazen sarımsı yalnız ben mantar olmasından şüpheleniyorum çünkü kaşıntı olmaya başladı dün çok kötüydü

Canım benim görümcemde hemoroid vardı hamilelikte ağrıyınca leğenin içine ılık suya oturup biraz bekliyodu ağrısı hafifliyordu dene istersen birde bol su iciyordu kabızlık olmasın diye..Çok geçmiş olsun
Sagol cnm elimde sise geziyorum icim disim su oldu birsey yemege korkar oldum acaba bu tetiklermi agri yaparmi deyip duruyorum
Legene oturcam oturmasinida bu sefer düsük riski olur die korkuyoru. :KK43: Allahim hepimizin yar ve yardimcisi olsun elbet gececek bu günler Ya Sabir

Merhaba hanımlar .. Yine ben ve yine sıkıntı .. :deli: Bugün sonuçlarım için hastaneye gittim . Belki alttan bakıp keseyi görürüm heyecanı da var içimde tabii .. Birde ne olsa iyi .. Son adetine göre değerin düşük sağlıklı bir gebelik olacağını sanmıyorum birşey olmazsa 15 gün sonra yine gel dedi . :KK17: Bende alttan ultrason ile görme şansımız yok mu kese oluşmuştur belki kontrol ettirmek isterim dedim . Ne kesesi falan gibi bişeyler mırıldandı 15 gün sonra gel bakalım dedi . Bende tam kapıdan çıkıyordum el ayak zangır zangır titriyor döndüm benim ilk gebeliğim olacak size günde 80 hasta geliyor olabilir kimseye bu şekilde konuşmayın insanları yıkıma itiyorsunuz herşeyin bir söyleniş şekli olur kontrol etmediğiniz için de söylediklerinizi de geçerli görmüyorum dedim . Yanındaki hemşire yada ebe kimdiyse artık çıkar şunu derdim başımdan aşkın falan dedi kadın kalktı canım sakin ol diye geldi yanıma . Kişisel sorunlarınızı hastalara asla yansıtamazsınız devlet hastanesi diye keyfii nazlarınıza kimse tahammül etmek zorunda değil başhekime çıkıyorum şuan dedim bi sakin ol illa baktırmak istiyosan geç bakalım falan dedi bende kapıyı çekip çıktım .. Yıprandığım kendimi yediğim kanıma kar kaldı :cry: Eşim sınırda onun gerginliği doktorun artistliği hormonlarda iyice boğdu beni .. Dün 5+3 tüm 1913 tü betahcg. Fikirlerinize ihtiyacım var :KK42:
5+3 te ben kesemi alttan muayene ile gördüm bence başka bir doktora git ve keseni gör ve rahat et tatlım :)

Kızlar bugün doktora gittim sata göre 6+2 yim. Geçen hafta keseyi görmüştük bugunde kesem biraz daha büyümüş ve içinde nokta kadar gördük minigimi ama kalp atışını duyamadim. Haftaya tekrar gel dedi sizce haftaya kalp atışını duyarmiyim

Merhaba hanımlar .. Yine ben ve yine sıkıntı .. :deli: Bugün sonuçlarım için hastaneye gittim . Belki alttan bakıp keseyi görürüm heyecanı da var içimde tabii .. Birde ne olsa iyi .. Son adetine göre değerin düşük sağlıklı bir gebelik olacağını sanmıyorum birşey olmazsa 15 gün sonra yine gel dedi . :KK17: Bende alttan ultrason ile görme şansımız yok mu kese oluşmuştur belki kontrol ettirmek isterim dedim . Ne kesesi falan gibi bişeyler mırıldandı 15 gün sonra gel bakalım dedi . Bende tam kapıdan çıkıyordum el ayak zangır zangır titriyor döndüm benim ilk gebeliğim olacak size günde 80 hasta geliyor olabilir kimseye bu şekilde konuşmayın insanları yıkıma itiyorsunuz herşeyin bir söyleniş şekli olur kontrol etmediğiniz için de söylediklerinizi de geçerli görmüyorum dedim . Yanındaki hemşire yada ebe kimdiyse artık çıkar şunu derdim başımdan aşkın falan dedi kadın kalktı canım sakin ol diye geldi yanıma . Kişisel sorunlarınızı hastalara asla yansıtamazsınız devlet hastanesi diye keyfii nazlarınıza kimse tahammül etmek zorunda değil başhekime çıkıyorum şuan dedim bi sakin ol illa baktırmak istiyosan geç bakalım falan dedi bende kapıyı çekip çıktım .. Yıprandığım kendimi yediğim kanıma kar kaldı :cry: Eşim sınırda onun gerginliği doktorun artistliği hormonlarda iyice boğdu beni .. Dün 5+3 tüm 1913 tü betahcg. Fikirlerinize ihtiyacım var :KK42:

canım gerçekten hiç empati yapmıyor bazı doktorlar . bende 2 gün ara ile test yaptığımda %65 oranında bir atış olmuştu testi yaptıgım yerdeki doktor sağlıklı bir artış yok vs diyerek beni mahvetmişti. çok üzülmüştüm. aynı gün baska doktora gittim ve yüzde 60 artısın yeterli oldugunu bir sorun olmadıgını ve bir hafta sonra gelmemi soylemişti. nitekim dün bir hafta olup gittiğimdede kese göründü . tekrar beta hcg yapma gereğide duymadı.

bilmiyorum ama sanki bu konuda erkek doktorlar daha iyi , daha anlayışlı geliyor bana .

ilk gittiğim doktorda bayandı - sağlıksız gebelik olduğunu söyleyen . hiç canını sıkma imkanın varsa başka bir doktora git. artık görüntü almada ultrason kaliteside çok fark ediyor canım .

Evet valla he, erkek doktorlar daha halden anlıyorlar. Ben ilk devlette gittim ya o kadar ilgilendiler ki, bütün tahlillerimi yaptı bebeği gördüğünü içimi rahat tutmam gerektiğini 3. aya kadar nelere dikkat etmeme kadar 5 dakikada hepsini anlattı. ve o kadar kalabalıktı ki zırt pırt suriyeliler girdi çıktı odaya. yine de istifini bozmadı...

Ağzıns sağlık cnm iyi demişsin içini dökmüşsün utanmadan seni dışarı attıracakk baş hekim deyincede gel bskalım diyor geçti bolu pazarı deseydin...içinde tutmadığın iyi olmuş boşver takma bn 5ay hamile kalamdm gittim ndn diye kadın hiç ilgilnnedi hayatımda ilk defa kadın doğuma gidiyorum souk ve ilgisiz davrandı bi ndn geldin demediği kaldı birde özele gitmiştim insanlarla uğraşamayacaksanız bırakın bu mesleği veteriner olun dimi:63::sopa:
Ksn değerin iyi görnüyor içini ferah tut moralini bozma baska hast.git iyi araştır

Selam kızlar sabah benim de kahverengi akıntım oldu.adet bitiminde olan gibi.evde yalnızdım bir ağlama tuttu beni doktorumu aradım sıkıntı olmadığını bunların olabileceğini söyledi.Aşırı kanama olmadıkça sorun yok dedi ama ben hala korkuyorum.sabahtan beri kalkmadan yattım hep.bir daha olmadı ama yine de tedirginim.
Az ise sorun deilmiş cnm bnm drumda her defasında söyledi korkma az akıntı kan gelirse diye dinlen yat...

Kızlar bugün doktora gittim sata göre 6+2 yim. Geçen hafta keseyi görmüştük bugunde kesem biraz daha büyümüş ve içinde nokta kadar gördük minigimi ama kalp atışını duyamadim. Haftaya tekrar gel dedi sizce haftaya kalp atışını duyarmiyim

canım merhaba bende geçen hafta cumartesi gittim doktora keseyi gördüm bugün 6+6 yım yarın için tekrar randevu verdi kalp atışı için gel dedi bakalım bende yarın duyabilecek miyim ? o yüzden endişe etme haftaya duyarsın inşallah

Merhaba. Seninle aynı günlerdeyiz. Bende bir hafta önce kanama geçirdim. proluton yaptılar hemen. Haftada bir yapılıyor. Ama benim ertesi gün daha çok kanamam oldu. Ege tüp bebek gittik yatış yaptık. 5 gün Hergün progesteron igne oluyorum.bu gun de yine bir proluton bur progesteron iğne oldum. Ev istirahati yapıyorum. Kanama az azda olsa devam ediyor. Doktor birşey olmaz haftaya tekrar gel iğnelere devam dedi. Simdi cok afedersin kalçalarimin ağrısından kendimi hasta gibi hissediyorum. Ama ne yapalım sabredicez. Sizede geçmiş olsun.
Wala kalça ağrısından zor yürüyorum. Allah hepimize yardım etsin. Seninle de kaderimiz aynı demek..benim bebeğim tüp bebek. Sana da dua edeceğim.

Şu an Ankaradayım . Takipli doktorum şark görevimiz dolayısıyla Batman da .. Bulabildiğim en yakın tarihe randevu alacağım .. Umarım aklımı kaybetmem o zamana kadar
Cok özür dilerim bir mimik bir samimiyet içermedi mesajım cunku beynim döndü!!! Söyle anlatayım 26 gunde 1 regli olurjm rüyamda bir şey gördüm. Test kullandkm pozitif cıktı. Reglime 2 gün kala kan verdim 75 cıktı. Doktora gittim dedili sağlıksız cok düşük!!! Oğlumu doğurtan doktoru aradım. Melodi cok erken yakalamışsın fındıgı dedi. 2 günde 1 tekrarladım testleri değer katlanarak cıktı. Rahme bakıldı. Bu arada baska doktora gittim. Rahmjn kalınlasmıs dedi. Hamılelıkte bu durum olur dedi. O doktora dedim ki, bir önceki doktor 75 değerini az buldu. 2. Doktora gittiğimde 2.5 kt artmıs bir kağıtla gitmiştim. Neye göre azmıs dedi!!! Asla o doktora gitme. Yabancı sitelere bakıuorum. Değer tablolarına gayet normal betam. O hayvan. Cok afedersin. 2 gün boyunca bana düşük bekletti. Cunku ben dedim ki kanamam olacak. Madem değer düsük.

Daha bunun bebiş arabası var, bebiş odası var, hangi kıyafet nasıl olmalı nasıl yıkanacak soruları var, hangi şampuanı almalıyımı var, ohooo var oğlu var :))

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Şu bulantılar:KK53: bir geçse inşallah onlarada sıra gelecek Allah'ın izniyle sağlıklı gelsinlerde :dua:

X