2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
I

Kac beden büyüdü peki senin süt makinelerin?

Sut makinalari mi :-):-):KK9: kendimi tam olarak su anda hissettigim yani :KK71:

Onceden80 85 kullanirdim su anda tam iccamasiri almadim emzirme icin varda onun bedeni ayni degil sanirim su an b kalipda 85 kullandim bi tane, buyumekten cok sis duruyo bazen dokunamiyorum bile ustelik mastit olmiyim tikanmasin diye sagiyorum

Bazen oglumu birini emziriyorum digerine dokunmuyorum emzirenr kadar icinde top gibi elime gelen bisey oluyo sag memede , bebebk icince kaybolup gidiyo :KK64:

Bizde bugün kontrolden geldik bebeğim kolik büyük ihtimal sütüm yetmiyor mu diye merak ediyordum yetiyormuş herşey yolunda çok sukur

Ben 2li paketlerden 6 tane bitirdim oglum 3kilo oldugu icin sanirim hemen gecemedim ama bu elimdekiler bitince nasil yapiyim bilmiyorum , tmm canim sen mutlaka bnden once gorursun cunku su an turkiyeye geldim donunce randevum var ama burda sağlık ocaginda kontrol olabilir miyiz sorucam

Benim elimde 112li paketten yarisi kadar kaldi. Daha omce tam 112 liyi bitirdik. Bu bitince bende gecerim. 1haftaya biter doye dusunuyorum.

Iyi cesarct etmissin valla. Ben ulke degistirmeyi birak daha markete sogan almaya cikamadim :KK70:

Benim elimde 112li paketten yarisi kadar kaldi. Daha omce tam 112 liyi bitirdik. Bu bitince bende gecerim. 1haftaya biter doye dusunuyorum.

Iyi cesarct etmissin valla. Ben ulke degistirmeyi birak daha markete sogan almaya cikamadim :KK70:

O zaman benimkide normal canim buna sevindim ben 44 lulerden almistim yaklasik ayni hesap yapiyor:halay: uca
Kla oldugu icin raha
Tti canim biraz korktum tabiki ama Türkiye'nin havasi inanki bebekte benim icinde daha iyi , burdayim ama evdeyim tabiki sadece ev degistirdik:KK48:

Kızlar kendi muayenesi olan çoçuk doktoru araştırıyorum hastaneye götürmek yerine cocuğun takibini yapabilecek aradığım da direk bilgi alabileceğim alanında profesyonel sizin tecrubelerinizle Beylikdüzü avcılar gibi yakın yerlerde varmı aranızda özel doktora götüren yada bildiğiniz

Kolık bebekler için müzikler var anne karnı sesi o müzikle anne karnın dakı pozisyonu al yanı yatar vaziyette göğsünde yüz üstü yatır ve anlını parmağınla okşa bizimki çok ağlayınca yada uyumayınca böyle yapıyoruz iyi geliyor tabi herbebek farklı biz sadece taktık bulmaya çalışıyoruz anne olarak ağlayan bebek çok zor bütün enerjini çekiyor resmen
Benim oğlanda çok ağlıyor genelde açken bazende sebepsiz benim bulduğum yolda yastığın üzerine yüz üstü yatırıyorum en az 1-2 saat uyuyor öyle

Doktora ciktigimiz zaman oglum kakasini yaparken zorlaniyor yapıyor ama kendini kasiyor agliyor dedim , hergun yapiyosa koliktir dedi doktor banada sanirim artik her aglmaya kolik diyolar:110: cunku kolik sancisi biliyorumki bazen saatlerce tutuyor

Benim oğlanda çok ağlıyor genelde açken bazende sebepsiz benim bulduğum yolda yastığın üzerine yüz üstü yatırıyorum en az 1-2 saat uyuyor öyle
Yüz üstü yatırdığında yanında olmaya dikkat et anne karnı pozisyonunda olduğu için anne karnında gibi davranıyorlarmış ayrıca kafasını kaldırmaya çalıştığı için kasları güçleniyormuş bende arada yapıyorum sağlıkla büyüsün inşallah benim ki de iki gündür cok az uyumaya başladı

Yüz üstü yatırdığında yanında olmaya dikkat et anne karnı pozisyonunda olduğu için anne karnında gibi davranıyorlarmış ayrıca kafasını kaldırmaya çalıştığı için kasları güçleniyormuş bende arada yapıyorum sağlıkla büyüsün inşallah benim ki de iki gündür cok az uyumaya başladı
Evet kızım pek sevmiyor yüz üstü yatmayı biraz zayıf henüz ama oğluş kuvvetli biraz seviyor. 1 haftadır beninkilerinde gündüz uykuları düzensizleşti.

Slm kizlar 8 gün oldu adet oldum ama üstüne böyle testi pozitif çıkıp hamile olduğunu öğrenen varmi pozitif dimi bu test

Eklentiler

• 20180526_074841.jpg
    20180526_074841.jpg
    13,8 KB · Görüntüleme: 132
Doktora ciktigimiz zaman oglum kakasini yaparken zorlaniyor yapıyor ama kendini kasiyor agliyor dedim , hergun yapiyosa koliktir dedi doktor banada sanirim artik her aglmaya kolik diyolar:110: cunku kolik sancisi biliyorumki bazen saatlerce tutuyor
evet hergun yapiyo bizim oğlan

Bezlerini cis kaka ve kaka renklerini takip ediyorum .Ve masallah cisi cooookkk iyi. Kakasida gayet sari ve yeterli miktarda. Ve evet gunde bazen 5i bile geciyo bezi degistirmem Çiş yapinca da hemen degistiriyorum .Yoksa ciss yakar poposunu falan. Pimpirik yapiyorum biraz. Ama altini mumkun oldugunca kuru ve temiz birakmaya ozen gosteriyorum.
Tartı alımı da yeterliyse bence mama vermenize hiç gerek yok

Kızlar merhaba bu gün 41. Günümüz :nazar:bebeğiniz bilinçli güldü mü güldüyse ne zaman güldü benimki gülmedi halen merak ediyorum ne zaman güler diye?

Kızlar merhaba bu gün 41. Günümüz :nazar:bebeğiniz bilinçli güldü mü güldüyse ne zaman güldü benimki gülmedi halen merak ediyorum ne zaman güler diye?
Yarın 2 aylık olacagız.kızım 1 haftadır bilinçli gülüyor çok sık değil şekilden şekile giriyorum güldürmek için.oğlumda 2 gündür.

X