2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
canim sütüm yetmediği için mama veriyorum ben, keşke sizin gibi sadece anne sütüyle besleyebilsem
Mamanin yanında alıyorsa memeyi de ver emdikce artıyor aslında. Benim sutumde pek yoktu ama Allah'tan kız memeyi sevdiği için çok emdi bende bol bol sagdim humana still tea kullaniyorum. Çok şükür şimdilik idare ediyor. Mamanin yanında memeyi sık sık vermeni öneririm. Etrafa da kulak asma eğer annemi dinleseydim çoktan mama vermiş ve sütüm de azalmıştı. Kavga ede ede süt verdim resmen

bende öyle olmadi maalesef. doktor 3.gün mama dedi vermedik birinci ayın sonunda sadece 150 gr almıştı mecbur kaldık vermeye. denemediğim şey kalmadi yedim ictim ayrıca günde 3 defa sağmaya rağmen de artmadı. olmayınca olmuyor

Çok sağol canım benim tanımladım sayende. Ama biyere başvuru yapmaya falan gerek var mı eşim doğum parasına başvuru yapmıştı bunun için ayrı bi başvuruya gerek var mı. Sizinkiler yattı mı??
Nerden banka hesap numarası tanımlanıyor acaba? Ben bulamadım. Başvururken süt parası hakkında bisi demediler sordum ben ama . Iscı kadrosundakilere veriliyor olabilir mi

Haklısın olmayınca olmuyor Allah'tan mama var bir kaç ay sonra da ek gıdaya geçer yavrun. Doktoruna kontrolde danış belki mamanin düzeyini arttırır.

Nerden banka hesap numarası tanımlanıyor acaba? Ben bulamadım. Başvururken süt parası hakkında bisi demediler sordum ben ama . Iscı kadrosundakilere veriliyor olabilir mi
Evet memurlara verilmiyormus heralde. Emzirme ödenegi diye geciyor..
yine de kimler alıyor ben de tam olarak bilmiyorum..
E devletten şahıs ödemelerine girerek ordan tanımıyorsun banka hesabını...

kızlar kilo veren oldumu doğum sonrsı ya bu 20 kilo üzerime yapıştı resmen işe gelirken giyecek kıyafet bulamıyorum,göğüslerim büyüdü diye sevinirken her yerim büyüdü.emzirmede gitti her hafta tartılıyorum ama ibre hiç oynamıyor

benim de 10 kg yapışmıştı hamilelikle gelen. son 1 aydır beyaz ekmek yemiyorum ve her gün bir fincan yeşil çay içiyorum
porsiyonları küçülttüm gereksiz abur cubur yemiyorum bu sayede 3 kg verdim
istedikten sonra siz de dikkat edip verirsiniz
bir detoks çayı var diyet yapan arkadaşım önerdi henüz yapmadım ama yazarım birazdan buraya

1 lt suya akşamdan 1 çubuk tarçın + 3 dilim zencefil + 1 dilim elma + 4-5 nane yaprağı
bunun yarısını sabah yarısını akşam içiyorsunuz
yalnız sanırım emziren annelere nane önerilmiyor, isterseniz onu eklemezsiniz

Kızlar selam neler yapıyorsunuz kimler burada acaba bakabiliyor musunuz buraya bebişler doğdu Ramazan girdi araya filan bi sakinledi sanki buralar

12 kilo verdim ben ama zaten 9kilo almıştım Doğumdan iki hafta sonra 8i gitmişti bile. Uykusuzluk emzirme bebişten bişiler yemeye çok vakit bulamama gidiyor da gidiyor :/

12 kilo verdim ben ama zaten 9kilo almıştım Doğumdan iki hafta sonra 8i gitmişti bile. Uykusuzluk emzirme bebişten bişiler yemeye çok vakit bulamama gidiyor da gidiyor :/
yok canım benim ibre hiç oynamıyor yerinden çıldırıcam valla yazlık kıyafetlerimi hiç çıkartmadım sürekli yeni almak zorundayım

ben oldum çok şükür 5 gün oldu hatta , ama yine aynıyım ya bende bir bozukluk var yada bütün tartılar bozuk diyorum artık
vücudunu sasirtman lazim, örneğin günde 3 öğün yada 2 öğün yiyorsan uzun saatler ac kaliyorsan vücut stok yapmaya başlıyor sanki kitlik gelecekmis gibi. ancak öğün sayısını artırırsan yağ depolamayı bırakıyor

vicudum bu zamana kadar yemediğim tatlıları görünce şaşırdı zaten cnm ,sıkmı yiyim onumu demek istiyorsun?

vicudum bu zamana kadar yemediğim tatlıları görünce şaşırdı zaten cnm ,sıkmı yiyim onumu demek istiyorsun?
tatlı mııı
yeme tarzını değiştir demek istiyorum aslında. çünkü alışmış olduğun düzeni sürdürürsen kilo verilmiyor
yani yapmıyorsan evet sık yemek bir çözüm olabilir

tatlı mııı
yeme tarzını değiştir demek istiyorum aslında. çünkü alışmış olduğun düzeni sürdürürsen kilo verilmiyor
yani yapmıyorsan evet sık yemek bir çözüm olabilir
evet ,önceden emzirdiğimde göğüslerim büyüdü diye çok seviniyordum maşallah şimdi heryerim büyüdü ,emzirmek şekerli şeyler tüketme ihtiyacı doğuruyor, valla 10 lu halley i yediğimi bilirim

Aynen canım her an herşeye hazırlıkllı olmak lazım. Bi yerde okumuştum bu dönemde herşeyi ağzına götürme eğiliminde olduklarından ağız mendili vs yanlarında bırakmamak lazım. Ağızlarına dolduranlar oluyomuş Allah korusun. Bizimki de bugün iki dk yalnız bıraktım yüzüstü dönüp ayaklarını beşikten sallandırmış XD

Kızlar merhaba dun akşam bebeğime birşey oldu. 45 dk boyunca agladi. Atamalarını çekiyor kendini kasıyor meme veriyorum emmiyor ağlarken. Ayakta dolastiriyoruz mızır mizir en sonunda banyoya soktuk sustu çıkardık gene başladı. Ne olabilir bilemiyoruz da. Sonra ayakta sakinleşti emzirdim uyudu. Ama eşimde bende çok stres panik olduk. Bu sefer birbirimize çattık. Dişleri rahatsız ediyor olabilir mi dedim çok fazla salya olmaya başladı ve eli devamlı ağzında oyuncak vs sokuyor. Ya da karnı mi ağrıyor bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…