2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Kizlar bebisler kac kilo. 2 bucuk ayligiz 6300 cikti fazlamiki.... 3600dogmustuk
Bizin kilo da fazla ayına göre ama sadece anne sütü olduğu için sorun yok, hatta geçen az almıştı bizim hemşire gece emzir az almış daha fazla olmasıydı demişti. Mama olduğu zaman fazla kilo sıkıntı oluyor.
Kızlar merhaba. Bisey soracağım. Ben de 1 haziranda suni sancı ile normal doğum yaptım.
sizin 40 ınız çıkmıştır. Özel olacak ama 40 çıktığında ilk zamanlar ilişki de zor geçiyormuş. Siz de öyle oldu mu?
benim de ilk bebeğim tecrübem yok böyle bişey duydum ama bilemiyorum doğru mu o_O
ben 3 normal doğum yaptım hiç birinde acı olmadı, sadece ilkinde biraz tedirginim nasıl olacak diye, ikinci ve üçüncüde rahattım.

Bizin kilo da fazla ayına göre ama sadece anne sütü olduğu için sorun yok, hatta geçen az almıştı bizim hemşire gece emzir az almış daha fazla olmasıydı demişti. Mama olduğu zaman fazla kilo sıkıntı oluyor.
ben 3 normal doğum yaptım hiç birinde acı olmadı, sadece ilkinde biraz tedirginim nasıl olacak diye, ikinci ve üçüncüde rahattım.
Demek ki abarttıkları kadar yokmuş canım ya sağol

Evet canım dogru hatırlıyorsun ben de kayserideyim. Bilmem etraftan yine saçma sapan şeyler duyunca ister istemez etkileniyor insan

Selamin Aleykum ben dün öğrendim.hamile olduğunu.bhcg kanda 1370 çıktı sonuç normalmi bide kac haftalik oluyor meraktan oluyorum bide korkuttular beni.ne olur yardım edebilirmisiniz bana

Hanımlar merhaba

Oğlum yaklaşık 1 haftadır mememi reddediyor. Ben başta sıcağa bağladım falan. Zaten asla memede uyuyan bir bebek olmadı doğduğundan beri. Uzun süre de memede kalan bir bebek de değildi. Ama kilosu boyu yerinde olunca ne kadar süre emdiği pek umrumda olmadı. (3. Ayda 7,5 kilo ve 65 cm boy)

Ama şimdi resmen emzirme pozisyonuna geçer geçmez çığlık çığlığa. Sadece ağlaya ağlaya uyuyup uyandıktan sonra uyku serserimiyken memeyi alıyor. Ama dün gece onu da yapmadı. Uyku sersemi olmasına rağmen almadı.

Önce sütüm de rahatsız edici bir şey olabilir diye düşünmüştüm yediğimden içtiğimden falan. Ama dün artık göğüslerim patlıcaktı. En azından sağayım dedim. Sonra bu sütü biberonla verdim bebeğe. Nasıl mutlu nasıl deli gibi emiyor. Sanki yıllardır biberonla emiyormuş gibi. Ki ilk defa ağzına biberon değdi. Yenidoğanda mama verirken bile kaşıkla vermiştim. Dün biberonla verince iyice mememi reddetti. Şimdi sabah uyanır uyanmaz zor zanaat iki dakika emdi.

Ne yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Banyo yaptırıp çırılçıplakken alıyor memeyi ama evden dışarı çıkamıyorum bu emmeme problemi yüzünden.

Asi olali 4 gun oldu. Asidan mi bilmiyorum ama kizimda bi acayp belirtiler başladı.

Meme delisi kizimi zorla emziriyorum.

Sakin bi bebek olan kizim deli gibi agliyor gunlerdir.

Uyku düşkünüydü uyumuyor.

Agzi kopuruyor

Enzikle dis etlerine sürdüm gülmeye baslafi.

Diş icin cok erken ama şüphelenmeye başladım.

Aşi sizde boyle etkiler yaptimi

Hanımlar merhaba

Oğlum yaklaşık 1 haftadır mememi reddediyor. Ben başta sıcağa bağladım falan. Zaten asla memede uyuyan bir bebek olmadı doğduğundan beri. Uzun süre de memede kalan bir bebek de değildi. Ama kilosu boyu yerinde olunca ne kadar süre emdiği pek umrumda olmadı. (3. Ayda 7,5 kilo ve 65 cm boy)

Ama şimdi resmen emzirme pozisyonuna geçer geçmez çığlık çığlığa. Sadece ağlaya ağlaya uyuyup uyandıktan sonra uyku serserimiyken memeyi alıyor. Ama dün gece onu da yapmadı. Uyku sersemi olmasına rağmen almadı.

Önce sütüm de rahatsız edici bir şey olabilir diye düşünmüştüm yediğimden içtiğimden falan. Ama dün artık göğüslerim patlıcaktı. En azından sağayım dedim. Sonra bu sütü biberonla verdim bebeğe. Nasıl mutlu nasıl deli gibi emiyor. Sanki yıllardır biberonla emiyormuş gibi. Ki ilk defa ağzına biberon değdi. Yenidoğanda mama verirken bile kaşıkla vermiştim. Dün biberonla verince iyice mememi reddetti. Şimdi sabah uyanır uyanmaz zor zanaat iki dakika emdi.

Ne yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Banyo yaptırıp çırılçıplakken alıyor memeyi ama evden dışarı çıkamıyorum bu emmeme problemi yüzünden.
Ac brakmayi dene Canim....

Cevap için çok teşekkürler ebe de öyle dedi ama çok zor gerçekten. Bugün denedim tam 11 saat emmedi. Şimdi uyandı uyku sersemi bir iki çekti memede olduğunu anlayınca çığlığı bastı. Yok mu hiç başına gelen:KK43:

Asi olali 4 gun oldu. Asidan mi bilmiyorum ama kizimda bi acayp belirtiler başladı.

Meme delisi kizimi zorla emziriyorum.

Sakin bi bebek olan kizim deli gibi agliyor gunlerdir.

Uyku düşkünüydü uyumuyor.

Agzi kopuruyor

Enzikle dis etlerine sürdüm gülmeye baslafi.

Diş icin cok erken ama şüphelenmeye başladım.

Aşi sizde boyle etkiler yaptimi

Bizde aşi böyle birşey yapmadı ama şuan aşırı şekilde salya akıtıyor tükürükler çıkarıyor el ağızda mendilini battyaniyesini herşeyini ağzına götürüyor umarım diş değildir

X