2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Uykusuz anneler gunaydin. Biz de tam tersi gunduz hic uyumadigindan olsa gerek gece uyandiramiyorum cocugu 7 8 saat ac ac uyuyor. Bir de dun yazmistim kakasinda kan var diye. Bir sonraki kakayi beklicektim. Hala yapmadi cildirmak uzereyim. En son dun oglen 2 gibi yapmisti bu kadar olmamasi lazim arasindaki sure degil mi ne dersiniz?
Yok canım uzun olurmu hiç :) emen bebekler 1 haftaya kadar kaka yapmasa bile normal karşılanıyo. Mama alan bebeklerde de üç dört gün e kadar beklenebilir. :KK66:

Canim kaka da kani bende yasadim her kakada olmayabilir o yüzden takip et bu aralar degisik bi sey yediysen o yapmis olabilir nokta seklindekiler önemli degil cok olursa o sknti oluyormus mama degisikligi yapmissin mama konusunu hic bilmiyorum ondan olablir olamaz diyemem hic o yuzden, benim kizda uc kere yapt oyle benim 8.gunum sut ve sut ürünü tüketmiyorum uc dort gun sonra yogurt yemeyi denicem sonra kaşar oyle denicem

Gece alti saat çok bencede doktor iki saate emzir dedi bnde sarilik var da sende uc saati gecirme kan sekeri dusunce uyanamazmis bebek ac olsa aglar kismi hikaye benim kzim yirmi gun gözünu acmadi nerdeyse hicte aglamadi ben zorla vermesem ac degil miydi yani...

Valla ben de ac olsa aglar fikrine katilamiyorum cunku benimki de hic uyanip aglamiyor ve acikmamasi imkansiz. Beklenen kaka geldi cok sukur ve kansiz :) yine de takip edicem bakalim durum ne gosterecek.

Kanda kaka gören anneler
Şimdi doktordn geliyoruz,
Tekrarlamasa bile kan olması mutlaka bir şeye alerjisi olduğunu gosterrmis,ama tekrarı yok diye doktorumuz test yapmadı,sen yediklerini takip et tekrar ederse mutlaka test yapılacak dedi,tek bir şeye ya da bi çok şeye alerjisi olabilir ya da hiç biseye alerjisi yoktur bazı şeyleri bir arada tüketmek alerji yaparmış,simdi takip edeceğim yediklerimi herşeyi ya ama abartma karıştırma şimdi diyete baslatmaya gerek yok dedi

Buda atak haftasi fln olablrmi acaba y4zy4qmurum y4zy4qmurum
Olabilir canım 3 aşağı 5 yukarı uyuyor, birebir o haftalara denk gelmiyor bizim ama gazdan dolayı ssncısıda varmış bu kez, calpol sonrası rahatladı şükür.
Atesimi vardi calpol verdin
Yok canım, gaz sancısı ve çok huzursuz olduğunda ağrısını alması için calpol önerdi iki ayrı dr. Geöen sefer calpol denedim hiç etki etmedi sanırım sadece atakla ilgiliydi. Dün denedim uykuya dalabildi rahatladı şükür. Sancısı olduğunu farkettim zaten sabahtan götürmüştüm dr.a da.

Olabilir canım 3 aşağı 5 yukarı uyuyor, birebir o haftalara denk gelmiyor bizim ama gazdan dolayı ssncısıda varmış bu kez, calpol sonrası rahatladı şükür.

Yok canım, gaz sancısı ve çok huzursuz olduğunda ağrısını alması için calpol önerdi iki ayrı dr. Geöen sefer calpol denedim hiç etki etmedi sanırım sadece atakla ilgiliydi. Dün denedim uykuya dalabildi rahatladı şükür. Sancısı olduğunu farkettim zaten sabahtan götürmüştüm dr.a da.
Çok geçmş olsun canım. Bebekte sende yıprandınız kaç gündür :KK43:
Calpol sonrssı rahatladığına göre acaba bi yerimi ağrıyodu? Gaz sancısına rtki edermi ki calpol

meriiiii meriiiii canım dun aile hekimine götürdüm icin rahat etsin bi baktir bilurubine dedi bu kez derya hocadan aldim gercekten icim acildi ya Güleryüz ve ilgi bilgili olmaktan daha iyo bence benim durumumdaki annete özellikle saol canım tavsiye ettigin icin:)
Cnm dediğin gibi valla güleryüzlü olması biz tecrübesiz annelerin içini rahatlatıo. Çok sevindim senin de beğenmene. Bundan sonra bence ona devam et artık :) bilrubin ne durumdaymş cnm çıktı mı sonuçlar
meriiiii meriiiii canım senin bebeginde de yuzinde kırmızı puturcuklrr vardi ya derya hoca kuruluktan olyr dedi biodermanin atopik ciltli bi bakim kremini yazmis atopik ne bilmiyorum baktim egzama cikti canım skldi resimler var sitede bebeklerin yuxu o kadar kotu ki cok üzüldüm bizde cok sukur öyle degil ama egzama mi simdi kızım
Cnm seninki çok mı aşırı pütürcüklü. Fotoğraf atabilcek misin püyürcükleri. İnternettekilere benziyor mu ya da. Bana krem yazmadı normal dedi. Sadecr içim rahat etsin die şampuanı değiştirdi. Şampuan da kuruluk yapar die.biodermanın o da. Egzama değildir de onun için de kullanılıyordur Egzama da kuruluktan oluyor sanırım.

Canım sen kreme takılma . Zaten egzama da korkulcak bişey değil diye biliyorum ben. Yüzdeki pürüzler içün vermiştir mutlaka onun içinde kullanılıyodur
geçen yıl eşim bahar ayında kaşınmaya başlamıştı adama uyuz kremi yazmışlar. Aylardır işin şakası bitmedi bizim evde. :) sarılığınız ne durumdaymış , geçti inşallah... S sarihperi

meriiiii meriiiii ve A Albeni7 sagolun kizlar sarilik bilirubin değerimiz 9a dusmus karaciğere bakildi iste orda bi sknti var mi diye yokmus cok sukur uzayan anne sutu sariligi dedi ikinci aya kadar gecer dedi bakalım

Yüzünu bi daha sordum daha egzamaxdegil ama ona cevirebilir ama canin sklmasin iki yasina kadar gecer dedu fe sklmasini mi var yani de sariligimiz gecsinde inşallah

Resmi de yanagini cekip atarim kizlar

meriiiii meriiiii canım senin bebeginde de yuzinde kırmızı puturcuklrr vardi ya derya hoca kuruluktan olyr dedi biodermanin atopik ciltli bi bakim kremini yazmis atopik ne bilmiyorum baktim egzama cikti canım skldi resimler var sitede bebeklerin yuxu o kadar kotu ki cok üzüldüm bizde cok sukur öyle degil ama egzama mi simdi kızım
Banada evolmer in bi kreminj onerdi doktor

meriiiii meriiiii ve A Albeni7 sagolun kizlar sarilik bilirubin değerimiz 9a dusmus karaciğere bakildi iste orda bi sknti var mi diye yokmus cok sukur uzayan anne sutu sariligi dedi ikinci aya kadar gecer dedi bakalım

Yüzünu bi daha sordum daha egzamaxdegil ama ona cevirebilir ama canin sklmasin iki yasina kadar gecer dedu fe sklmasini mi var yani de sariligimiz gecsinde inşallah

GEcmis olsun cnm insallah en yakin zamanda atlatir sen sik emzirmeye bak ozaman

Allaskina biri benmde basima geldi desin ya benim kiz 4gundur nasil uyuyor uyandrmasak hic kalkmicak nerdeyse bu neyin nesidir anlamadik delircez :KK43:(

Neee 2yaş mıı..:skandal: ya ben yüzüne dokunamıyorm o kadr pütürcüklü. Özellkle sağ tarafında daha çokçok. Boynunda da var.
Ay benmki de mi öyle acaba. Resm bekliyorm mutlaka ben de çekip atarım yarın

X