2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Sıra Anne adı Yaş Yaşadığı Şehir Çocuk Sayısı SAT Beklenen DT Cinsiyet Bebişin Adı
1 Eylullum 36 İstanbul 1 Kız 30.06.2016 05.04.2017 - -
2 Sema_24 İstanbul 1 Erkek 05.07.2016 12.04.2017 - -
3 Elvaven 27 Eskişehir - - 26.06.2016 03.04.2017 - Nil- Ege

Kızlar o tabloyu bana vermelisiniz konuyu acan benim. İlk sayfaya koyarım sorun değil

konuyu açan yapması gerekli diye bir zorunluluk mu vardı , okumamışım :)

o zaman bilgileri gönderelim sana , bekliyoruz tablo .

Teşekkürler,

birkaç arkadaşım yazmıştı .

bende yazatım.

1 -Eylullum - 36 - İstanbul - 1 - Kız 30.06.2016 - 05.04.2017 - -

Aaa ben yaşımı yazmamışım tekrar yazim bilgileri
Sat :27 haziran
Bdt : 3 nisan
Yaşadığım şehir :tokat
Çocuk : ilk

canım ilk sayfada yer almasını istiyorsak düzenleyerek yapılıuor

isim:
sat:
beklenen doğum tarihi:
çocuk sayısı:
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:
kızlar bunu kopyalarak yanlarını doldururmusuz???? bana özel mesaj atın burdan yetişemiyorum

ilk sayfada neden yer alması gerekiyor ki ?

ben her pazartesi güncellerim ve eklerim diye düşünüyordum.Sen nasıl istiyorsan öyle yayınlarsın artık , konuyu açan olarak .... :)
canım ilk nisan anneleri gurubunu acan karşısında ilk bunları görecek ondan. guncellemeye gerek yok

Kızlar Dr bana folbiol yazdı dün , kullanan var mı aranızda ?
Nasıl bir ilaç , bulantı yapar mı , hamileliğin başından beri afedersiniz ishal yaşıyorum , mideme dokunur mu acaba ?
Kahvaltıdan hemen sonra içeyim mi

yavrucum ben onu düne kadar kullanıyordum bişey olmuyor. ama doktor ilacımı dün değiştirdi. başka yazdı

Folic1 iciyorum ben uzun zamandir. Bende hafif bi bulanti yapiyordu gunduz icince. O yuzden aksam iciyorum ben canim. Senin bulantilarin erken baslamisti zaten daha fazla tetiklemesin diye aksam da icebilirsin aklinda olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…