2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
eşler maalesef bu dönemde daha da bir hassas olacaklarına inadına yapıyorlar sanki.. doktorum her randevuda konuşuyor halbuki ama bizde çok kavga ediyoruz zaten onlar hamileliği bebeği hissedemiyorlarmış belkide ondan. eşim beni annesi için çok kırdı geçen haftalarda 2 gün boyunca yattım üzüntüden. umruda olmadı. üzülme polemiğe girmemeye çalış. sessiz kal inşallah bizi anlarlar
Kızlar günaydın. Benim derdim var. Mide bulantım ve her yediğimi kusmam yetmiyormuş gibi vucudum ödemden dolayı şiş ve tuvalete çıkamıyorum. Tüm bunların ötesinde eşimle sürekli kavga ediyorum. Ben sanki sıradan bir arkadaşıymışım gibi davranıyor. Sürekli yapmasını istemediğim şeyler yapıyor. Az önce arkadaşlarımıza hamile olduğumu çaktırdı. Söylememe konusunda anlaşmıştık halbuki. Dün ben uçakla seyahat ettim beni almaya bile gelmedi. Trip atınca da sen değiştin diyip bana küsüyor. Vallahi çok doldum artık. Hiç elektrik hissetmiyorum aramızda tamamen sönmüş gibiyiz :KK43:
şl

Kızlar günaydın. Benim derdim var. Mide bulantım ve her yediğimi kusmam yetmiyormuş gibi vucudum ödemden dolayı şiş ve tuvalete çıkamıyorum. Tüm bunların ötesinde eşimle sürekli kavga ediyorum. Ben sanki sıradan bir arkadaşıymışım gibi davranıyor. Sürekli yapmasını istemediğim şeyler yapıyor. Az önce arkadaşlarımıza hamile olduğumu çaktırdı. Söylememe konusunda anlaşmıştık halbuki. Dün ben uçakla seyahat ettim beni almaya bile gelmedi. Trip atınca da sen değiştin diyip bana küsüyor. Vallahi çok doldum artık. Hiç elektrik hissetmiyorum aramızda tamamen sönmüş gibiyiz :KK43:

Canım tansiyonunu ölçtür mutlaka ödemin sebebini bulmaya çalış önce sağlığını düşün sonra eşini , arkadaşımız da demiş eşler bu dönemde biraz farklılaşır onlar da bi hamilelik geçiriyor gibi geliyor bana , eşime sürekli hamile olan sen misin ben miyim diyorum benden önce girdi hamilelik triplerine allahtan erkek arkadaşlarımız bazen tepki gösteriyor kızıyor düzeliyor bende çok takmıyorum duymuyorum bile bazen

Hadi ya demir olduğu için rengi konusunda az çok tahminim var ama midem felaket oldu bide ikisini peşpeşe aldım şimdi ayrı vakitlerde denicem..decaviti hergun mu içiyosun bazı drlar iki günde bi için diyo
Elevit cnm benimki. Her gün içiyorum. Çok fazla acıktırıyor iştah açıyor. 2 buçuk kg aldım başladığımdan beri. İyi de oldu toparlanmaya ihtiyacım vardı.

happymom87 happymom87 arkadaşım çok teşekkür ederim doktor ve verdiği ilaçlar konusundaki yazdıkların için. Dün gece ben yazmıştım bu konuda bir mesaj sanırım ona istinaden yazdın yazmadıysan da ben üstüme alınıyorum :)) evet dediğin gibi her doktorun tarzı farklı bende güveniyorum doktoruma sonuçta güvenmeseydim ikinci çocuğumda da ona gitmezdim. Ama gerçekten burdaki tüm yazışmalara bakıp kendini farklı gördüğünde insan tereddüte düşüyor. Yanlış hatırlamıyorsam hilelf hilelf arkadaşımda da böyle Bi durum vardı sizlerin tersine decaviti erken Zaman'da verip çabuk bıraktırmıştı. Vardır hepsinin bir bildiği diyelim artık diyecek yapacak bir şey yok. Hepimize sağlıklı hayırlı hamilelikler olsun inşallah :KK200:

Hersey güzel gecti Allaha Şükür.ikili test de normal.bebisim bizi görünce kolunu kaldirdi selamladi sanki.basladi hoplamaya.doktor bacak arasinda birsey göremiyorum hanim kiz gibi ama küçük bir pipi de olabilir dedi.bir dahaki muayeneyi bekleyelim dedi.benim icin kiz erkek hic onemli degil.tek dilegim saglikla kucagima almak.hayirli ve saglikli olsun da.toksoplazma gecen yil negatifti.o pozitif olmus.rubella da pozitif.

Hersey güzel gecti Allaha Şükür.ikili test de normal.bebisim bizi görünce kolunu kaldirdi selamladi sanki.basladi hoplamaya.doktor bacak arasinda birsey göremiyorum hanim kiz gibi ama küçük bir pipi de olabilir dedi.bir dahaki muayeneyi bekleyelim dedi.benim icin kiz erkek hic onemli degil.tek dilegim saglikla kucagima almak.hayirli ve saglikli olsun da.toksoplazma gecen yil negatifti.o pozitif olmus.rubella da pozitif.
Saygılı bir evlat demek ki maşallah canım ona. Güzel haberlerine çok sevindim.

Gozunuzaydin canim, boyle diyince doktorlar bana hep kiz gibi geliyor bakalim bi dahaki muayenede ogrenir, bize de yazarsin :emir_bebek:

Çok uzuldum canım . Erkekler bizim hassas durumumuzu anlamıyor üstelik sen birsey desen bu durumla ilgili kabul etmez kuserler. Biraz üstüne gitme sanki öyle davranmiyor gibi görmezden gel sabır et normale döner inşallah

Folik asit 12.haftadan sonra mi birakiliyor? Benim son 1 tane kaldi carsamba da randevum var yeni kutu alsammi bilemedim

Benim de randevum Çarşamba tedbirci doktorum acaba bu sefer cinsiyeti söyler mi? Bundan sonraki randevularım ayda bir olacakmış. Öyle beklemek de zor olacak :)

Benim de randevum Çarşamba tedbirci doktorum acaba bu sefer cinsiyeti söyler mi? Bundan sonraki randevularım ayda bir olacakmış. Öyle beklemek de zor olacak :)

Benim dr arkadaslarima hep 12.haftada cinsiyet soylemis bakalim insallah bana da soyler. Benim bebek yerinde durursa tabi:) sana daha soylemedimi cinsiyet?

X