2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
hayır canım ben yarın gidicem doktora. yani erken ama nedense cinsiyetini söyleyeceğini düşünüyorum.
ben bayağı meraklıyım bu cinsiyet konusunda. bakmadığım çin takvimi rus takvimi alyans testi vs kalmadı :halay::halay: ilk aslında sağlıklı olsun yeter diyorum ama içimden geçen erkek. allah herkesin gönlüne göre versin :KK200:

Şimdi bir de ultrason görüntüsüne göre kız mı erkek mi diye anlamananın yolları var resimli açıklamalı örneklerle.. Ben ona da baktım da bir sonuca ulaşamadım.. Emin olamıyorum. Doktoru beklemekten başka çare yok. Bizim de ilk bebişh , hiç önemli değil, sağlıklı olsun en önemlisi o ama insan merak da ediyor tabi.. İnşallah yarın güzel haberler alır cinsiyeti de öğrenirsin..

hayır canım ben yarın gidicem doktora. yani erken ama nedense cinsiyetini söyleyeceğini düşünüyorum.
ben bayağı meraklıyım bu cinsiyet konusunda. bakmadığım çin takvimi rus takvimi alyans testi vs kalmadı :halay::halay: ilk aslında sağlıklı olsun yeter diyorum ama içimden geçen erkek. allah herkesin gönlüne göre versin :KK200:

Hadi hayırlısı olsun inşallah canım bekliyoruz haberlerini :)

Çin , rus ve alyansta ne çekti peki :) benim 3 ündede erkek çıktı bakalım tutacak mı :KK36:

Çin , rus ve alyansta ne çekti peki :) benim 3 ündede erkek çıktı bakalım tutacak mı :KK36:
canım valla benimde 3 ünde de erkek. yani hile hurda yapıyorum alyansı bilerek yuvarlak falan çeviriyorum yok ileri geri. yada takvimlerde 1 ay ileri atıyorum (çünkü hamile kaldığım tarih 31 temmuz görünüyor) hadi diyorum belki 1-2-3 ağustosa kaymıştır, yok anacım hep erkek :KK49:

Canım aynı Şeyler bende de var kayıp pıhtılaşma iğneler troid vs vs bende sevinemiyorum korkularımdan tam mutlu oluyorum sonra kendini kaptırma diyorum Tevekkül ediyorum dua ediyorum en ufak bişeyde doktora koşuşuyorum ne bilim doğurana kadar kafami yemezsem şükredecem☺️
MERHABALAR
Benimde 2 tane kaybım var 3 genimde heterizogot iğne kullanıyorum hibor 5000 günde 1 tane aynı şekilde bende sevinemedim hamile olduğuma hafta bazen iki defa bazen bi defa doktora gidiyorum şimdilik iki hastaneye birden giidyorum doktor ne çok geliyorsun demesin diye daha dün gittim bugün yine gidebilirim gerçketen

Günaydın herkese..
Eylülün de son gününe geldik... Son güneşli günlerden faydalanın , yūrūyūs yapin haftasonu , ilaçsız doğal d vitamini kaçırmayın:KK66:
Bu sene kış biraz çetin geçebilirmis, ben doktorum iyi olduğu için biraz evime uzak bir hastaneye gidiyorum ama acil durumlar için 1 tane de yakın hastanelerden güvenilir bir doktor araştıracağım, karı var kışı var ne olur ne olmaz. Allah lazım etmesin tabi ama ben tedbirimi alayım.

Rüyamda tuvalette kulodumda 2 damla kan gördüm böyle sabaha karşı kabus gibi uyandım ve tuvalete koştum, ay içim nasıl rahatladı rüyaymış meğer diye. Bilinçaltında ne varsa o görülüyor sanırım. Dün desenli bir külot giymistim malum akıntıyla islaninca kırmızı kuş motifleri beni korkuttu ben de gittim 10 tane beyaz pamuklu kulot aldım :) sonuçta da bu rüyayı gördüm. Ay Allah kimseye yaşatmasın mimiklerimizi korusun.. :nazar::KK200:

ben hamile kaldığımdan beri ara ara görüyorum aynı rüyayı canım.3-4 kez görmüşümdür.içimde endişe olduğu için gördüğümü düşünüyoeum.zaten kan görmek de rüyayı bozar derler

MERHABALAR
Benimde 2 tane kaybım var 3 genimde heterizogot iğne kullanıyorum hibor 5000 günde 1 tane aynı şekilde bende sevinemedim hamile olduğuma hafta bazen iki defa bazen bi defa doktora gidiyorum şimdilik iki hastaneye birden giidyorum doktor ne çok geliyorsun demesin diye daha dün gittim bugün yine gidebilirim gerçketen

Ben durumumu doktora anlattım doktorum çok hassas davrandı öncesin de birlikte eltimin doğumunda tanıştık ilk ebe sanmıştı Bebek konusun da çok hassasım demiştim , bu haftaya kadar 10 günde bir gittim o da çağırdı zaten neden geldin demedi hatta canın sıkılır kötü hissedersin çık gel hem bakar hem sohbet ederiz dedi şimdilik tek doktorla gidiyorum ilerleyen zamanlarda üniversiteye gitmeyi de düşünüyorum , inşallah güzellikle geçer hamileliğin sonunda sağlıkla kavuşursun

Bizde var canım kan uyuşmazlığı. Doktorum indirekt coombs testi yaptı ilk gittiğimde. Ama başka doktorlar 28. haftada bu testin yapılıp ona göre uyuşmazlık iğnesi vurulacağımızı söyledi. Yani test için daha var. Bizimki hazır kan veriyorken ona da baktırdı sanırım.
Bana da memleketteki doktorum öyle demişti ileriki haftalarda yapılır diye bu doktor da isteyince kafam karıştı. Teşekkürler canım

canım valla benimde 3 ünde de erkek. yani hile hurda yapıyorum alyansı bilerek yuvarlak falan çeviriyorum yok ileri geri. yada takvimlerde 1 ay ileri atıyorum (çünkü hamile kaldığım tarih 31 temmuz görünüyor) hadi diyorum belki 1-2-3 ağustosa kaymıştır, yok anacım hep erkek :KK49:
Sen kız istiyorsun yani :) Bende erkek sanırım :KK22:profilden bellidir. Allah hepimize sağlıklı hayırlısını versin inşallah :dua:

Günaydın kızlar. Ben bu sabah birşey farkettim. Hamilelikten önce kaşlarım 10 günde çıkardı bıyıkların çıkması 2 haftayı bulurdu. Gerçi çok bıyık yok sadece kenarlarda çıkıyor birazcık. Ama bu sabah kaş ve bıyığımı aldıralı 3 hafta oldu kaşlarım 2-3 tel çıkmış bıyıklarım ise hala çıkmamış. Ay nasıl sevindim keşke her zaman böyle olsa :spor::spor:
simarik83 simarik83
Ben de tam tersi oldu ya ben de mi anormallik var acaba

simarik83 simarik83
Ben de tam tersi oldu ya ben de mi anormallik var acaba

Hayır anormallik olur mu hiç herkesin hormon düzeni değişik farklılaşıyor bebeğin cinsiyetine göre de bu tüylenme kullanmanın farklılıkları olduğunu düşünüyorum ayrıca ben benim de ilk zamanlar aşırı çıktı şimdi geç çıkmaya başladı

kizlar cin takvimi rus maya hepsini yaptim kiz cikiyo. icime dogan erkek 10 ekimde muaneye gidecem bakalim inşallah gosterirde

Hayır anormallik olur mu hiç herkesin hormon düzeni değişik farklılaşıyor bebeğin cinsiyetine göre de bu tüylenme kullanmanın farklılıkları olduğunu düşünüyorum ayrıca ben benim de ilk zamanlar aşırı çıktı şimdi geç çıkmaya başladı

evet cinsiyete göre bişiy vardı dimi ya :)
kız olunca mı çabuk uzuyordu?

Ben durumumu doktora anlattım doktorum çok hassas davrandı öncesin de birlikte eltimin doğumunda tanıştık ilk ebe sanmıştı Bebek konusun da çok hassasım demiştim , bu haftaya kadar 10 günde bir gittim o da çağırdı zaten neden geldin demedi hatta canın sıkılır kötü hissedersin çık gel hem bakar hem sohbet ederiz dedi şimdilik tek doktorla gidiyorum ilerleyen zamanlarda üniversiteye gitmeyi de düşünüyorum , inşallah güzellikle geçer hamileliğin sonunda sağlıkla kavuşursun
amin inşaalahh hepimizin sizin hangi genelrde sorun var hangi iğneyi kullanıyorsunuz

öyle deme canım bende çok zorlukla hamile kaldım birde sigara içiyodum. çok şükür hamile kalınca tiksindim. ama çok dua ettim en kötü mide bulantısı olsun yeterki sigara dan soğuyim diye. birde her akşam iğne vuruluyorum yakıyo artık göbeğim sertleşti canım yanıyo vururken morarık içinde ama yine de şükür diyorum. o doğsn hepsini unutucam sende unutucaksın merak etme :KK54:[/QUOTE]

iğneyi niçin yapıyorsunuz pıhtılaşma problemi mi var sizde de merak ettim bende iğne yapıyorum hergün

X