2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ciddeen insan hangi doktora güveneceğini şaşırıyor bende daha önce kanama geçirdiğimde hemen iğne yaptırmıştı 2 gün önce acilde gittiğim dr ben iğne vermiyorum dedi şaştım kaldım valla

Gunaydin guzel amneler. Insallah tum sikayetleriniz gecer. Sagliklica grciririz hamileligimizi. Sonra da gelsin bebislerrr kucise.

Benim tek sorunum ara ara mide bulantisi ve vucutta kabariklik
Insallah gecer

Merhaba güzel anneler nasılsınız bakalım? Ben biraz kabızlık çektim çok şükür bugün daha iyiyim gaz sancısı çektim epey. Kızlar size bir şey soracağım burda doktor yazısı okuyabilen var mı bilmiyorum. Doktorumun istediği testleri bir başka özel hastanede yaptırdım. İlk üçünü okuyorum ama sonda yazanı okuyamadım. Yardımcı olabilecek çıkar inşallah

Eklentiler

• IMG_2959.JPG
    22,3 KB · Görüntüleme: 72
Canim free t4 istemis.yani serbest t4 ölcumu istemis troidle alakali bi deger o.bende hasimato varda kontrol ediliyorum ordan biliyorum

Aynen arkadaşın dediği gibi serbest t4 istemiş.tiroitle ilgili hamilelikte t3 yanıltıyor o yüzden sebest t4 demişti doktorum bana.

Benim doktorum benden suana kadar hic test istemedi.bu benim kafami kurcalamaya basladi.tamam cok memnunum insani rahatlatiyor strese sokmuyor filan ama istemesi gerekmez miydi?

Benim doktorum benden suana kadar hic test istemedi.bu benim kafami kurcalamaya basladi.tamam cok memnunum insani rahatlatiyor strese sokmuyor filan ama istemesi gerekmez miydi?
Hamilelikte şeker tiroit değerleri çok önemli canım.normalde gayet sağlıklı olsanda hamilelikte şekerin tiroitin bozulabilme ihtimali var.bunu doktoruna sor istersen belki gözünden kaçmıştır yaptırdığını sanmıştır.

Belki isteyip baktığını düşünüyordur canım unutmuş olabilir bence sen hatırlat

Offf uyuyacaktim uykum dağıldı.tüp bebek doktorumun asistanini aradim o da yapılması gerekiyordu dedi.ben de doktorumu degistirdim daha önce gittiğim aşılamamı yapan doktor vardı ona randevu aldim ctesi gününe.ya tüp bebek diye herseyin zaten yapıldığını düşünüyordu herhalde.daha önce hersey yapilmistir demisti ama yani hamilelikte troid filan degisebilir.bi de benim annem babam guatr ameliyati oldu yillarca önce korktum ben de

Arkadaşlar az önce doktorumu aradım 2 hafta önce hafif pembe akıntım olmuştu (8+1'de) doktorum 12 haftaya kadar yapacağız proluton depotu dedi. Çok şükür başıma tekrar benzer bir durum gelmedi ama doktorum her hafta devam et diyor. Ben de kanama ya da daha doğrusu açık pembe akıntı gelmedikçe bu iğneyi yaptırmak istemiyorum. Benzer durumu olan var mı?

Bende 2 hafta 2 kere vuruldum bu igneyi ama benim kanamam cok olmustu canim.kesilincede zaten doktor kullanma dedi.hatta icerde kanama alanim hala var ama sadece progestan kullaniyorum.aslinda bebege bir zarari yokmus ignenin arastirdim ama cok yakan bir igne.niye okadar uzun tuttu doktor anlamadim

@p
Ciddeen insan hangi doktora güveneceğini şaşırıyor bende daha önce kanama geçirdiğimde hemen iğne yaptırmıştı 2 gün önce acilde gittiğim dr ben iğne vermiyorum dedi şaştım kaldım valla

Canım nasıl oldun merak ettim seni ? Bir daha oldu mu kanaman ?
Ben de çok tedirginim tekrar leke yada kanama gelecek diye , hiç rahat değilim valla

Neyse korkma canım.hemen yaptır testlerini.yaptırmışken de toksoplazma kızamık kızamıkçık hepatit hemogram şeker tiroit hepsini yaptır.ben attım listemi ama bazı arkadaşlar liste paylaşmıştı burada doktorun istediği tahlilleri.ordan bak istersen eksik saaymışımdır belki

Bulantılar , mide rahatsızlıkları tekrar geri döndü yaa , neyin nesi bu , hani 12. haftada geçiyordu sıkıntılar
Hatta daha da arttı

Troidle ilgili bişey canım. Bende araştırmıştım onu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…