2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım doktoruna sor tabi ben sordum bir problem yok uçakla seyahat edebilirsiniz dedi. Havuz Deniz işini sordum çift mayo kullanın üşütmeyin başka bir sorun yok dedi hatta erken dönemde bulantılara iyi gelirmiş denizde yüzmek.

Merhaba canım bende bugün gittim 9+3 gunluk :) senin de 9+6 mi olmuş resimde? Naptın neler söyledi doktor hem ne tahlili yaptın canim
Canım evet 9+6 sat ile tam uyumlu dedi. Benim torch paneli testlerim yenilenecekti( toxsplazma ıgg ıgm...) gibi. Her şey yolunda dedi. Süt konusunda uyarısını yaptı canım onun dışında bir şey söylemedi. Sonuçlara göre görüşeceğiz yeniden.

Devlet hastanelerinin kadın doğum doktorlarından nefret ediyorum.. Vajinal muayenenin bir sakıncası yok canım merak etme ama mecbur bırakıyorlar işte kabul etmezsen imza atıp çıkıyorsun zaten. Sana orada bir serum taksa iyi olurdu halbuki toparlardın iyice..

Aa cift mayo mantikli:) bende bi sorayim yarin insallah izin verir. Havuza girmem de denize girmek istiyorum yuzum ve vucudum biraz sivilcelendi tuzlu su iyi gelir diye dusundum. Bulantilarim yok gibi cok sukur ya bugun tum gun bisey yemedim aksam 8 de farkettim bunu:) e haliyle midem bulandi baya 9 da anca yedim hic istahim yok yandim ya. Ama karnim da var masallah 4 5 aylik gibi:) senin bebis ne kadar buyumus masallllaaah benimkide bebek gibi olmusmudur acaba

Doktoruna danış bence.demekki a ya da b grubu değil ilaç

Kızlar bu testleri istedi doktorum eksik bişey var mı ?

Eklentiler

• image.jpeg
    114,5 KB · Görüntüleme: 56
  • image.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 57
Benim doktor da ıslak kalma dedi. Ama denize gir tamam da havuzu tavsiye etmiyorum mikrop yuvası oluyor demişti.

baya rahat davranmış :) teşekkür ederim canım.amin :)

ilk defa vajinal muayene oldum ve bi de erkek doktor muayene etti ilk kez.karnımda da ağrı olunca acaba ondan mı dedim.evet hiç bitmiyo teşekkür ederim canım

Canım geçmiş olsun bebeğine de maşallah. Can'ım hiç korkma bişeycik olmaz çünkü benim doktorum 12. Haftaya kadar hep vajinal bakacağız dedi.

teşekkür ederim canım ben ilk kez baktırdım vajinal biraz tedirgin oldum o yüzden

bende bekledim giderken serum takarlar kendime gelirim dedim ama sanki niye geldin der gibi bi hali vardı hiç önemsemedi.bari şunları ye bunları iç falan deseydi onu bile yapmadı.ama en azından bebeğime baktı kalp atışlarını dinletti rahatladım.eşimi de almadılar yanıma.eşim çıkarken gözlerinin içi parlıyodu kendine geldin sen diyo :) sağlıklı gördüm ya onu bayada büyümüştü :)

Can'ım bende ıkı hafta önce gittim şükür sıkıntı olmadı ama havuza hiç girmedım denize girdim ve çıkınca hemen duş alıp mayomu değiştim sıkıntı olmaz keyfini çıkar

Gunaydin kizlarrrrr. Herkese mutlu haftasonlari. Kontrole gidecek annelerden guzel haberler bekliyoruz.

Birisi havaalanina gidecekti kimdi hatirlayamadim sakin xrayden gecmesin
Havaalani proseduru nasil bilmem ama xray tehlikeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…