2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
çok teşekkür ederim aydınlattığın için bende o duruma gelırsem özel mi devlet mi arada kaldım ilaç yokmu acaba kendı kendıne düşmüyor mu ? Kürtaj dam sonra ne Zaman hamile kaldınız ? Allah kimseye böyle acı yaşatmasın

bende kokuyorum hatta istemiyorum diye bılırım sonrasında dikkat edilemedi gereken şeyler varmı peki

Ben mustela catlak öncesi yağını ve catlak kremini aldim netten canım. Güvenilir ve uygun bir site. Yarın elimde olur insallah

Korkulacak birşey yok canım inan. Dr um kendiliğinden de düşebileceğini belirtmişti bana , ilacı mı varmış ne , ben istememiştim o stresi acıyı ağrıyı çekemezdim , alın bitsin demiştim kendim istemiştim kürtajı. Sonrasında dikkat edilecek birşey yok , normal günlük hayatına dönüyorsun , öyle yatmıyorsun yanii. Sadece belli bir süre cinsel ilişki yasak oluyor , ve Dr antibiyotik veriyor onu kullanıyorsun. Ben bir yıl sonra cesaretimi toplayıp hamile kaldım.

Artık bu grupta değilim arkdslar hepiniz hakkınızı helal edin :'( bebeğin kalp atışları durmuş . Alacaklar yarın (((( Allah kimseye yaşatmasın (( 2. Kaybım (

Çok ama çok üzüldüm Allah sabır versin.en kisa zamanda kucağına almayi nasip etsin

Canim ben kozmetik alisverislerini dermomarket diye bir siteden yapiyorum hem güvenilir hem uygun bir de taksitleei de iyi.bakabilirsin

Gecen sene ben de yaşadım bebek görünmedi 7. Haftada kurtaj oldum.ben istanbulda bahceci fulyada oldum.tüp bebekti benimki.o doktorum yapti.kurtaj önemli rahme zarar vermemek gerekiyor.guvenilir bir yer olmasi lazim.genel anestezi ile oluyor.benim de agrim olmadi.15 gun kanama lekelenme oldu.kuetajdan 3 hafta sonra da adet oldum.doktorum 45 günü bulabilir adetin demisti.Allah kimseye yaşatmasın

T Tosbikellim Eşin askere mi gidicek canım , Allah kavuştursun şimdiden , çok zor olmalı Benim eşim de aksine çok sabırlı , her işimi görüyor bu dönem , bütün huysuzluğumu çekiyor Allah razı olsun..
Hem işe gidiyor , hem eve , hem bana bakıyor
Belki senin eşin de askere gideceği için stres içindedir , bunu da istemeden sana yansıtmıştır , yoksa bilerek niye üzsün ki seni..

Ay yüreğime su serptin Allah razı olsun .

Amin çok zor olsa gerek

Canım ağlamak ve üzülmekten etkilenir mi bu dönem. Yani olumsuz ne olabilir ki. Ben ileriki dönemlerde sıkıntı oluyor diye biliyorum. Şu an bizim psikolojimizden etkilenirler mi ki
Merak ettim çünkü bugunlerde hem gergin oluyorum hem de ona buna ağlıyorum.

Sağol canın iyi dileklerin için . Evet onda stresde var ama ne kaldı ki gitmesine ne iş yapmak istiyor ne benle ne bebegiyle ilgilenmiyor. Kötü insan değil ama bilincsizce davranıyor insan kalan günlerinde iyi geçirir eşiyle zamanı . Çok üzüldüm ağladım hatta karnim kasildi . Tartismadan sonra da gelmedi yanıma . Mesaj attım kalbi çok kırılmış hala bencil davranıyor . Napcam bilmiyorum

İnsan erkeklerden bekliyor tabi ama senjn durum farklı canım. Askere gidecek olmasıni düşün. Özleyeceksin. Ve hamile eşini bırakıp gidecek olan o. Onun için çok zor. Belki de elinden geleni yaptığını düşünüyor. Daha iyisini yapabileceğini tatlılıklâ söyleyebilirsin. Kapris ve kusmek herseyi çözmüyor maalesef.

Evet haklısın da iş yapıyor ama hiç umursamazca uyduruk yapıyor bende söyleyince kırılıyor . Galiba ikimiz de hassas zamanlarin etkisindeyiz

Evet sen haklısın canım , eşin fazlaca büyütmüş olayı. İçinde ne fırtınalar ne stresler yaşıyor kimbilir ama bunu sana yansıtması yanlış. İş falan yapmasın tamam ama ilgisini de senden eksik etmemesi lazım , ben böyle düşünüyorum. Şuan ilgiye şefkate en ihtiyacımız olan dönemdeyiz. İnşAllah eşin yaptığı yanlışı hemencecik anlar canım , sen kendini üzme germe boş yere..

Artık bu grupta değilim arkdslar hepiniz hakkınızı helal edin :'( bebeğin kalp atışları durmuş . Alacaklar yarın (((( Allah kimseye yaşatmasın (( 2. Kaybım (
Ah canım çok üzüldümallah sana sabır versin.sağlık versin ve en kısa zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah.

Çok doğru diyorsun canim. Ki ben kendisine destek olduğum halde anladigim halde onu , o benim hassasiyetimi anlamiyor. Pekte hatasını kabul eden biri değil. Mecbur ben yanasicam .

Evet haklısın da iş yapıyor ama hiç umursamazca uyduruk yapıyor bende söyleyince kırılıyor . Galiba ikimiz de hassas zamanlarin etkisindeyiz
Cnm nacizane bir tavsiye ne yaparsa yapsın eline sağlık de. Kötü olmuş ya da olmamış gibi kelimeler kullanma çünkü bunlar erkek benim eşim de bulasik makinasıni yerleştirir arkasından gider ben yine düzenlerim ama hiç laf etmem onlarin kadınlar gibi özenli olmasını bekleme ayrıca kötü de olsa yapıyor onu düşün hic yapmayanlar da var. Yani aranızda sorun olmaması için dedim. Kendi ergenligim aklıma geldi annem yaptığımı beğenmediği zaman ne kadar sinir olurdum içimden gıcık olurdum bir daha da yapmam derdim onun gibi olmuş :)

Amin canım.bayramdan sonrayaysa iyice büyür senin pıtırcık:)
Maşallah canım büyümüş. Hep sağlıkla büyüsün.
Amin canım
Canım valla tek olmak zor ama evin temizdir bak onunla uğraşmayacaksın bu güzel oldu. Valla sen anlattın ben kendime dert ettim Canım tiroidle ilgili sıkıntın Nasıl oldu?
Tiroit değerlerim biraz bozuk çıktı ama hamileliğin ilk üç ayında olabiliyormuş.beyin betahcgb yi tiroit hormonuyla karıştırıp fazla salgılıyormuş.yani öyle bir açıklama yaştı doktor.o yüzden şuan ilaca başlatmadı.bir ay sonrasına randevu verdi.
Ben eczanedende aldım internettende aldım.eczane pahalıya geliyor.webdenalda uygundu çok önce ama şimdi nasıl bilemiyorhm.
Canım mm
Tüylerim diken diken oldu. Ben onun tipimi yerim. Maşallah maşallah. Rabbim tez zamanda hepimize kucağımıza almayı nasip etsin.
Amin canım.cümlemize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…