2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım hayırlı haberlerini bekliyoruz. İnşallah herşey yolundadır.
Can'ım gıttım bugun 6.1 olarak gözüküyor Bebek kalp atışı yok fakat geç döllenme olabılır doktor 1 hafta daha bekleyelim sonra ona göre hareket ederız dedı yane beklemedeyim artık hayırlısı neyse o olsun rabbım ne yazdıysa yaşayacağız .

10.haftaya kadar normal kabul ediliyor canim sabir biraz daha

Ben de bebeğimi ve kalp atisini 7+4 te gördüm bana da boş gebelik dediler bebeği görene kadar neler çektim bir bilsen, ama en sonunda gördüm sabret o seninle birliktedir umarım..

Kızlar ben haftasonu geç uyanıyorum bulantı sıfır okul zamanı erken uyaninca gün boyu bulantı oluyor hatta istifra neden acaba
Evet kuzum aynı sorun bende de var bu sabah namaz vakti beş buçukta uyandım ve bulantıdan uyuyamadım tam dalmışım saatler zır zır çaldı

Kizlar peki adet agrisi gibi agriniz oluyor mu ya sizin de normal mi acaba
Hem de nasıl herhalde bu topicte en çok adet ve en uzun adet sancısı çeken anne adayı benimdir kuzum. Adet tarihlerinde ben bildiğin o Ağrı'yı çektim kanama olmadı sadece. Hala ağrılarım var oluyor ama araları açıldı ve acısı azaldı.

Teyzoşşşşşşşşşlar Slm biz bugun doktora gittik 5+6 olmamız gerekirken 6+1 göründü ultrasonda ve kalbimiz bile atmaya başlamış şükürler olsun Derindende olsa duyduk çok dua etmiştim alın size ilk fotomuz teyzeler bi maşallahınızı alırız bu arada hala çok gazım var karnım 3 aylık gibi unuttum doktora sormayı Heycandan

Eklentiler

• image.jpeg
    38,2 KB · Görüntüleme: 65
Canım ben de bulantı ile uyanıyorum çok kötü bir şey o. Bir de sonra uyuyamıyorsun ya o daha da berbat. Ben normalde tuzlu peynir yemezdim aslında tuzlu hiç bir şey yemezdim. Şimdi en tuzlu en set peynir hangisi diye bakıyorum. Mihaliç peynirini buldum bildiğin zehir gibi tuzlu ama mideme iyi geliyor.

Maşallah yeğenimize hep sağlık haberlerini alalım inşallah

Evet canım sanırımm ondan akşamları girmeye çalışıyorum daha doğrusu ancak toparlanıyorum. Bugün ilçe meb E gitmem gerekti ay acayip yoruldum ben bittim sanki dönüşte uyuyup kaldım.

Canım vallahi sen söylerken ben yoruldum yardım edecek kimse yok mu sana misafir çok yorucu oluyor.

Arkadaşlar 10 .haftamdayim bir saattir rahmimde ağrı var batma şeklinde sanki adet olacam gibi siz de oluyor mu

Ay deme ya bende hep böyle yorumlar okudum.inşallah değildir ama devam ederse bir kaç sefer daha o zaman dahiliyeye gidicem
Canim dr.ilac verdi gaviscon gecmezse eger safra kesenden supheleniyorum biraz sert ona bakicaz dedi ama agrim gecti cok sukur sadece gastrit demekki
İnşallah değildir canım geçmiş olsun.
Erkek çocuğu testesteron salgılamaya başlayınca anne adaylarında tüylenme oluyormuş.tabi ne kadar doğrudur bilinmez ama benim kızımda hiç tüylenmem olmadı.birden kdndimi topiğin falcısı gibi hissettim.önüne gelene cinsiyet tahmininde bulunuyorum:)
Gözün aydın canım.hayırlı olsun.
Canım vallahi sen söylerken ben yoruldum yardım edecek kimse yok mu sana misafir çok yorucu oluyor.
Valla iki haftada bir temizlikçi bayan geliyor evime ama onun dışında bütün işlerimi kendim yapıyorum.gurbetteyim o yüzden yardım edecek ne anne ne kardeş ne bir akrabam yok.ay böyle diyince acıdım birden kendime neyime cesaret yapıyosam ikinci çocuğu:)
120 mesaj falan okudum kızlar yine de topiğimizin hızı iyi maşallah:)
Benim msjla silkelendi topik bugün ondan dermişim:)

Allah hayirlisni versin canım benimm tevekkül çok önemli işte de insallah saglikla annesine tutunur.

Bu da benim fasülyem teyzeleri 3,2 cm olmuş.elini ağzına götürüyordu ultrasonda bacakları sallıyordu.parmaklarını bile gördüm.mucize gibi bişey bu kadar kısa sürede .
Oyy maaşallah tahmini d.tarihlerimiz aynı cnm inş sağlıkla doğar kuzucuklar ben de bayramdan sonraki hafta görebilcem çok mrk ediyorum şuan nasıl:) yalnız bizim Dr un ultrason görüntüsü bulanık gibi çok net değil gibi geliyor bana inş net görebilirim yaa

Artık bu grupta değilim arkdslar hepiniz hakkınızı helal edin :'( bebeğin kalp atışları durmuş . Alacaklar yarın (((( Allah kimseye yaşatmasın (( 2. Kaybım (

Artık bu grupta değilim arkdslar hepiniz hakkınızı helal edin :'( bebeğin kalp atışları durmuş . Alacaklar yarın (((( Allah kimseye yaşatmasın (( 2. Kaybım (
aayy çok üzüldüümm canım ben de yaşadım Ocak ayında, Rabbim sağlıklı uzun ömürlü evlat nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…