2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Artık bu grupta değilim arkdslar hepiniz hakkınızı helal edin :'( bebeğin kalp atışları durmuş :KK43:. Alacaklar yarın :KK43:(((( Allah kimseye yaşatmasın :KK43:(( 2. Kaybım :KK43:(
Canım ya çok geçmiş olsun. Allah size sabır versin allah tez zamanda tekrar sağluklı hamilelik nasip etsin. Hakkında hayırlısı olsun :KK43:

Cnm nacizane bir tavsiye ne yaparsa yapsın eline sağlık de. Kötü olmuş ya da olmamış gibi kelimeler kullanma çünkü bunlar erkek benim eşim de bulasik makinasıni yerleştirir arkasından gider ben yine düzenlerim ama hiç laf etmem onlarin kadınlar gibi özenli olmasını bekleme ayrıca kötü de olsa yapıyor onu düşün hic yapmayanlar da var. Yani aranızda sorun olmaması için dedim. Kendi ergenligim aklıma geldi annem yaptığımı beğenmediği zaman ne kadar sinir olurdum içimden gıcık olurdum bir daha da yapmam derdim onun gibi olmuş :)
Çok hoş söyledin canım aynen annem öyle derdi belkide gördüğümü yaptım bende eşime . Dedigim gibi kötü insan asla değil ama belkide o da haklı elinden gelen o kadar demek ki kendim gibi yapmasını bekleyip soyleniyorum. Sonra yapasi gelmiyor artı bana da kızgınlık hissediyordur :) çok sağol tavsiyen için çok haklısın.

Bu gece karnım çok şiş ya :oha: Gaz yapıcı birşey de yemedim , zaten gaz da hissetmiyorum karnımda..
Elma yiye yiye yarım kg almışım , ay ne mutlu oldum :sampiyon: Yemeyim yine gider o yarım kg :rolleyes:

Arkadaşlar merak ediyorum Bebek kaybedenler var aramızda bilgimiz olsun özel hastanede mi devlettenmı aldılar bebeklerınızı? Ve işlem Nasıl ve ne kadar sürüyor ? Kötü anılarınızı hatırlatıyorum ama tecrubelerınıze ihtiyacım var affedin

Can'ım benim 2. Bebeğim düştü ama ben kürtaj olmak istemedim , kalbi durmuştu atma ihtimali çok az dediler bende eve geldim sıcak su torbası koydum belime ve ayağıma eğer öldyse düşer dedim yarım saat sonra içimden birşey koptu banyoya koştum elime düştü direk illa kürtaj yapıcaz dediler yaptırmadım o gece uyumadım uyursam yaparlar diye , sabah kendi doktorum geldi Bi ilaç verdi o da içimi temizledi .

MavigulMai MavigulMai canım Rabbim kalp acını dindirsin , daha beterlerinden korusun . Kendini asla salma ve üzülme bir süre dinlen ve git genetik testlerini trombofili paneli testlerini yaptır bir sorun olabilir 2. Düşükse 3 ten önce yapmıyorlar bazen ama Israr et . Asla da kötü düşünme herzaman kötünün daha kötüsü olacağını düşün . Kalbi duruyorsa eğer anomali var diyorlar ve kendini öyle avut , kendine iyi bak . Bize haber ver mutlaka

Amin çok zor olsa gerek

Kurtajin filan bir zorluğu yok da acısı cok zor.ben kalktim 8 saatlik yol gittim geldim maddi manevi zorluklar cektik sonunun kötü olması üzücü ama demekki bizim icin hayırlı ve sağlıklı bir evlat olmayacakti ki Allah nasip etmedi.Allah bekle kulum senin daha zamanin gelmedi dedi.Ondan gelene raziyiz.Cok şükür inancli insanlariz yoksa nasil teselli olur sabrederdik

Yine bi bebişimiz daha melek olmuş..takdiri ilahi. Allah sabır ve guç versin MavigulMai MavigulMai diyecek bişey yok birini alan Allah diğerini verir inşallah sağlıkla.. Allah hepimizin yavrusunu sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsi n

Kızlar bu arada 11.haftamı bitirmek üzereyim. Bulantılarım çok azaldı.yine herşeyi yiyemiyorum özelikle pilav ve tavuk çok kotu geliyo. Ama salcalı yemek yemeğe başladım ve tatlı yiyorum sütlü şerbetli -2kg olduğum için kilo almadm daha

Çok geçmiş olsun canim. Allah sabir versin, hakkinizda hayirlisi olsun. Insallah tez zamanda Allah saglikli bir gebelik nasip etsin. Cok uzuldum gercekten. MavigulMai MavigulMai

Artık bu grupta değilim arkdslar hepiniz hakkınızı helal edin :'( bebeğin kalp atışları durmuş :KK43:. Alacaklar yarın :KK43:(((( Allah kimseye yaşatmasın :KK43:(( 2. Kaybım :KK43:(
Cnm ya çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın, sabırlar versin. En yakın Zaman'da toparlanırsın inşallah...

Sağol canın iyi dileklerin için . Evet onda stresde var ama ne kaldı ki gitmesine ne iş yapmak istiyor ne benle ne bebegiyle ilgilenmiyor. Kötü insan değil ama bilincsizce davranıyor insan kalan günlerinde iyi geçirir eşiyle zamanı . Çok üzüldüm ağladım hatta karnim kasildi . Tartismadan sonra da gelmedi yanıma . Mesaj attım kalbi çok kırılmış hala bencil davranıyor . Napcam bilmiyorum :KK43:
Cnm benim eşim de evliyken gitti askere ve kesinlikle bizden daha zor onlar için:110:Ben hamile değildim giderken ama yine de çok garip bir psikolojide oluyorlar, hiç beklenmeyen şeyler yapabiliyorlar. Sen de hassas olduğun için şu dönemde alınman normal tabi ki. Karşılıklı anlayış lazım ama ikiniz de çok hassas dönemlerde ve değişik pdikolojilerdesiniz. Belki sen yapıcı bir adım atsan kalan kısa zamanınız daha iyi mi geçer acaba?

M -Moonlight-
Kilim ve tohum Kilim ve tohum
deli_mavi_59 deli_mavi_59
D Desenn
E elif_ay Ruzgaraltugeda Ruzgaraltugeda
hilelf hilelf

Buucuuu Buucuuu
cloud17 cloud17
T Tosbikellim
uconn uconn Citolesgen Citolesgen supremee supremee F fundaburcu ikihayat ikihayat MMaya MMaya

Kızlar hepinize çok tşk ederim hepinizden Allah razı olsun iyi dilekleriniz için :KK43: Rabbim yavrularınızı size bağışlasın inşallah . İnşallah sağlıklı rahat kolay hamilelik ve doğumlar yaşarsınız ben nisan annesi olmayı çok sevmiştim :'( :KK42: Bana kısmet olmadı siz kendinize çok çok dikkat edin :KK43: benim görünürde hiç bir sıkıntı yoktu geçen hafta salı günü gitmiştim doktora herşey normal hiç bi sıkıntı yok demişti soktor çarşamba günü kalbi durmuş gelişimi durmuş 1 haftadır karnımda yaşamıyormuş ve hiç bir belirtisi olmadı bugüne kadar bugğn hafif bi pembe akıntım olduğu için gittim ve doktorda hiç beklemiyordu böyle bişeyi o bile çok şaşırdı :KK43: yarın kürtaj olacak ondan da çok korkuyorum:KK61: şubat ayında 6 haftalık bi düşüğüm olmuştu kendiliğinden düşmştü. Bu 10. Haftada ve kürtaj kalp atışlarını sa duymuştum çok sevmiştim:KK42: kürtajdan sonra genetik analizi ve kan pıhtılaşmasına bakılacak daha önce baktırmamıştm hiç :KK43: Rabbimkimseye yaşatmasın:KK61: çok kötüyümmmm:KK42: tekrar bi hamilelik yaşamaya çok korkuyorum artıkkk:KK42::KK42::KK42::KK42: istemiyorummm :KK42::KK42:

Hem de nasıl herhalde bu topicte en çok adet ve en uzun adet sancısı çeken anne adayı benimdir kuzum. Adet tarihlerinde ben bildiğin o Ağrı'yı çektim kanama olmadı sadece. Hala ağrılarım var oluyor ama araları açıldı ve acısı azaldı.
Sorma canim benim ancak geciyo agrilarim. Odum patladi adet olcam kanamam olcak diye. Sonra azaliyormus sanirim 3 aydan sonra. Sen de agri cekmezsin insallah bi daha canim benim

M -Moonlight-
D Desenn
hilelf hilelf

Buucuuu Buucuuu
cloud17 cloud17
T Tosbikellim
uconn uconn Citolesgen Citolesgen supremee supremee F fundaburcu ikihayat ikihayat MMaya MMaya

Kızlar hepinize çok tşk ederim hepinizden Allah razı olsun iyi dilekleriniz için :KK43: Rabbim yavrularınızı size bağışlasın inşallah . İnşallah sağlıklı rahat kolay hamilelik ve doğumlar yaşarsınız ben nisan annesi olmayı çok sevmiştim :'( :KK42: Bana kısmet olmadı siz kendinize çok çok dikkat edin :KK43: benim görünürde hiç bir sıkıntı yoktu geçen hafta salı günü gitmiştim doktora herşey normal hiç bi sıkıntı yok demişti soktor çarşamba günü kalbi durmuş gelişimi durmuş 1 haftadır karnımda yaşamıyormuş ve hiç bir belirtisi olmadı bugüne kadar bugğn hafif bi pembe akıntım olduğu için gittim ve doktorda hiç beklemiyordu böyle bişeyi o bile çok şaşırdı :KK43: yarın kürtaj olacak ondan da çok korkuyorum:KK61: şubat ayında 6 haftalık bi düşüğüm olmuştu kendiliğinden düşmştü. Bu 10. Haftada ve kürtaj kalp atışlarını sa duymuştum çok sevmiştim:KK42: kürtajdan sonra genetik analizi ve kan pıhtılaşmasına bakılacak daha önce baktırmamıştm hiç :KK43: Rabbimkimseye yaşatmasın:KK61: çok kötüyümmmm:KK42: tekrar bi hamilelik yaşamaya çok korkuyorum artıkkk:KK42::KK42::KK42::KK42: istemiyorummm :KK42::KK42:

canım benim çok üzüldüm geçmiş olsun :KK43: ablamı ve görümceminde ikinci düşüklerinden sonra genetik analzine ve kan pıhtılaşmasına bakıldı.ablamda genetik bi bozukluk görümcemde kan pıhtılaşması varmış.şimdi ikisinin de bi kız bi erkek ikizleri var tedaviyle oldular.zamanı varmış daha demekki kısmet değilmiş.inşallah Allah bi daha nasip eder öyle düşünme :KK43:

M -Moonlight-
D Desenn
hilelf hilelf

Buucuuu Buucuuu
cloud17 cloud17
T Tosbikellim

nolur öyle demee bak bende yaşadım aynısını ama bana 2. gittiğim doktor kesinlikle kanda pıhtılaşma baktır dedi ki iyiki baktırmışım yüksek düzeyde mutasyon çıktı hamile kalmadan 1 ay önce iğneye başladım. sende de muhtemel böyle çıkacaktır. 3 ay sonra yine hamile kaldım kürtajdan. hiç korkma kendini topla ve yeni hamileliğe vücudun hazırlansın. biliyorum atlatması çok zor bende çok zor düzeldim ama mecburuz. hiç hamile kalamayanları kaç tüp bebek tedavisi görenleri düşün ve yılma arkadaşım o tedaviler öyle zor ki:KK43:

M -Moonlight-
D Desenn
hilelf hilelf

Buucuuu Buucuuu
cloud17 cloud17
T Tosbikellim

Canim benim cok uzuldum. Ayni seyleri yasamis biri olarak seni cok iyi anlayabiliyorum. Rabbim sana esine saglik versin. İnsallah bir daha boyle seyler yasamazsin. Nedenleri arastirilsin bakalim sonra saglam adimlarla ilerlersin insallah
Benim 1 kurtajim oldu israr ettim baya kromozom ve pihtilasma testleri yapildi
1,5 ay sonra cikiyr testler. Doktorun ne der bilmiyorum ama benim doktorum kayip yasayan anne ne kadar cabuk gebe kalirsa beden ve ruh sagligi acisindan o kadar iyi demisti. Rabbim acisini hafifletsin insallah.

çok teşekkür ederim aydınlattığın için bende o duruma gelırsem özel mi devlet mi arada kaldım ilaç yokmu acaba kendı kendıne düşmüyor mu ? Kürtaj dam sonra ne Zaman hamile kaldınız ? Allah kimseye böyle acı yaşatmasın

bende kokuyorum hatta istemiyorum diye bılırım sonrasında dikkat edilemedi gereken şeyler varmı peki
canım ilaçla düşük bizim haftalar için uygun mu bilmiyorum ama gerçekten korkulacak hiçbirşey yok sanırım rahime zarar vermemek için vakumla çekiyorlar ve vajinada ağrı acı dahi hissetmiyorsun işlem sonrası bir antibiyotik veriyor ve ayakta devam ediyorsun günlük hayatına hiç korkma. bir süre cinsel ilişki yasağı var 2-3 adet dönemi korunma veriyor. gerçi bu doktordan doktora değişiyor benim doktorum nerdeyse 1. aydan sonra korunmayı bırakabilirsin demişti. özel ya da devlet güvendiğin emin olduğun bir yerde yaptır hiçbir sorun olmayacaktır. Rabbim şifa versin inşallah.

M -Moonlight-
D Desenn
hilelf hilelf

Buucuuu Buucuuu
cloud17 cloud17
T Tosbikellim

Öyle istemiyorum deme.Allah bir daha yasatmasin diye dua edip devam edeceksin.evlat hasreti öyle bir sey ki düşer tekrar ayağa kalkar daha güçlü bir sekilde istersin.millet 8 -9 Kere tüp bebek deniyor.ben istanbul yollarina gunu birlik gittim geldim hep.kurtajdan sonra 1 iptalim 1 de simdiki var.Allah kimseye kaldiramayacagi yükü vermez.sen simdi dinlen.kendini toparla.gerekli testleri tahlilleri yaptir.Sonra yine güçlü bir sekilde ayağa kalk ve yola devam et.

X