2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlar peki adet agrisi gibi agriniz oluyor mu ya sizin de normal mi acaba
8. Haftada olduğun için adet ağrısı cekmen cok normal. Bende 8. Haftamda cekrim o adet ağrsını. Yani 2. Adet tarihine denk geliyor normalde. Vucut kendi yapıyor adet olmaya hazırlıyor ama hamile olduğun için olmuyorsun genel olarak :)

:110:Napıcam bilmiyorum bugun doktor kontrolüne gıttım ve bebegın kalp atışı yok dedı az kan kesmesi gördü yarın vahınal ultrosn yaptıracağım orda görmezse Çarşamba gunu alalım dedı

Son 1 haftadir bulantilarim baya azaldi ama istahim kapandi 3 gundur hic bisey yemiyorum.2 kg vermisim nasil olacak boyle ya korkuyorumda bebege bisey olur diye. Bir de depresyonda gibiyim ise falan da gitmiyorum hormonlardan dolayi benim gibi olan var mi

:110:Napıcam bilmiyorum bugun doktor kontrolüne gıttım ve bebegın kalp atışı yok dedı az kan kesmesi gördü yarın vahınal ultrosn yaptıracağım orda görmezse Çarşamba gunu alalım dedı

Tek doktorla kalma canim baska doktora da git istersen. InsAllah kotu bisey olmaz

Bu ara keyifle yediğim tek şey kırmızı elma , bıraksalar bir poşet yerim :KK48: Ki ben ömrü hayatımda elma hiç yemedim sevmezdim. Annemle eşim elma yiye yiye elma yanaklı bir bebek doğurucan deyip duruyor:KK48: Bir de sütlü tatlılar hoşuma gidiyor. Bulantılarım olmasa neler yicem ah ah :işsiz::işsiz:

Bende son 4 gundur bulanti sadece sabah var cok sukur sonrasinda cok istahim olmasa da azar azar meyve yiyorum su icebiliyorum.minik porsiyon bir yemek yiyorum.normal canim boyle dalgalanmalar.benimde hic iş yapma istegim yok.isteksiz yatip yuvarlanip duruyorum.

Agizda tatsizligim gecmedi bi türlü onu gevirmek icin cikolata ýiyip duruyorum bende bide :dondurma:

Son 1 haftadir bulantilarim baya azaldi ama istahim kapandi 3 gundur hic bisey yemiyorum.2 kg vermisim nasil olacak boyle ya korkuyorumda bebege bisey olur diye. Bir de depresyonda gibiyim ise falan da gitmiyorum hormonlardan dolayi benim gibi olan var mi
Ben de canım depresyonda gibiyim sürekli uyuyorum. Halsizim ağzımin tadı yok sulu şeyler de bulantı yapıyor. Normalde giyinmeyi alişverişi makyaj yapmayı çok severim şimdi gözüm bişey görmüyor, keyfim yok, heryerim ağrıyor.

Sakın canım benim de gorunmemisti hatta kese bile görünmedi. Başka doktora başka hastaneye gittim 10 gün sonra ve şükür Bebeğimi gördüm . Sen yarın başka doktora git lütfen hatta başka hastane bence hersey iyi olacak .

Ayy evet ya benimde sürekli zehir gibi bi tat var ağzımda. Bazen canım dondurma veya sütlü tatlı istiyor onu dışarıda yersem yiyorum ama alıp evde yiyecek olursam yiyemiyorum. Ben evdeyken hiçbir şey yiyemiyorum. Artık bunu iyice anladım
O ağız tadı bozukluğunu ben de yaşıyorum , kötü birşey , ne zaman geçer acaba :110:

Bende bir kere acile gittiğimde doktor ben bebek göremiyorum demişti. Serumdan sonra vajinal bakıcam dedi ama ben serum boyunca ağladım çok üzüldüm. Halbuki iki gün önce kendi doktorumda gayet net görmüştük bebeği. Sonra vajinal baktığında gördü neyseki.. Usg cihazına göre çok değişiyor bence. Bence hiç moralini bozma ve başka bir hastaneye git.

Canım bende şimdiye kadar yaklaşık üç buçuk kilo verdim. Bunun bebeğe hiçbir sakıncası yok kendini üzüp yıpratma. Bugünlerimiz geçecek inşallah. 9. hafta benimde en zirvede olduğum haftamdı ama bu hafta daha iyiyim. 9. haftadan sonra yavaş yavaş azalıyor az daha sabır edicez

Sakın canım benim de gorunmemisti hatta kese bile görünmedi. Başka doktora başka hastaneye gittim 10 gün sonra ve şükür Bebeğimi gördüm . Sen yarın başka doktora git lütfen hatta başka hastane bence hersey iyi olacak .
kesemde 12 gün önce gözüktü zaten inşallah artık hayırlısı

Bende bir kere acile gittiğimde doktor ben bebek göremiyorum demişti. Serumdan sonra vajinal bakıcam dedi ama ben serum boyunca ağladım çok üzüldüm. Halbuki iki gün önce kendi doktorumda gayet net görmüştük bebeği. Sonra vajinal baktığında gördü neyseki.. Usg cihazına göre çok değişiyor bence. Bence hiç moralini bozma ve başka bir hastaneye git.
aslında çok merak edıyorum şuan acıle gidip baktırmak için ama daha da moralim bozulur dıe tutuyorum kendımı

Daha erken değil mi benim iki çocuğumunda kalp atışı 7+larda duyuldu.
bu kadar acele etmesı benı şaşırttı yarın başka doktora gıdıcem inşallah hayırlı haberler le dönerim dualarınızı eksık etmeyı

Kızlar aralık ayında kimyasal gebelik yaşadım. Hemen ardından tekrar hamile kaldım. O zaman evimizi taşıyorduk açıkçası taşındığımız gün baya ağır iş yaptım ve bu sefer de yaklaşık bir hafta süren çok şiddetli kanamalarım oldu parçalar düşürdüm. doktorum hiçbir şey yapmadığım riskin yok kanama alanın yok dedi sadece tek bir iğne yaptı üstelik kan uyuşmazlığımız olduğu halde bununla ilgili bile araştırma yapmadı. Benim de basiretim bağlandı sanırım gitmedim başka doktora neyse şubat ayında da tekrar altı haftalık bebeğimi kaybettim ve kürtaj oldum:KK61:şimdi tekrar hamileyim ve inşallah nisanda gelecek bebeğimiz bir aksilik olmazsa. Bunda da Yaklaşık on gün kahverengi leke yaşadım progestan içiyorum geçti şükür. Ama benim korkularım geçmiyor. Yine bir şey olacak gibi :KK35: çooook korkuyorum çok

kesemde 12 gün önce gözüktü zaten inşallah artık hayırlısı

aslında çok merak edıyorum şuan acıle gidip baktırmak için ama daha da moralim bozulur dıe tutuyorum kendımı

bu kadar acele etmesı benı şaşırttı yarın başka doktora gıdıcem inşallah hayırlı haberler le dönerim dualarınızı eksık etmeyı

Canım inşallah herşey yolundadır. Ki öyledir de. 7. Haftadan sonra yavaş yavaş kalp atisi çıkıyor. Birde ugs cihaz kalitesi çok önemli gerçekten. Rabbim yardımcın olsun. Sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize.

X