2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

3-4 aydır düzenli olmaya başladı, 32 günde bir. Hem de ne olmak, çok fazla geliyor ve uzun sürüyor. Bir de adet günlerimde sütüm hepten azalıyor

Herkes bir olmaz ki canım. Benim düzenli hiç geçmiyo gününü.
Şüphen varsa test yap tabi kaç gün geçti

3-4 aydır düzenli olmaya başladı, 32 günde bir. Hem de ne olmak, çok fazla geliyor ve uzun sürüyor. Bir de adet günlerimde sütüm hepten azalıyor
Tam test yapmaya niyetlenmiştimki gerek kalmadı sağolun kızlar deli_mavi_59 canım benimde tam tersi hamile kalmadan önce çok gelirdi doğumdan sonra düzeldi .

Kızlar siz bebişleri nereye koyuyorsunuz nereye bırakıyorsunuz? Benim kız fazlaca özgür kucak sevmiyor illa yatıcak yuvarlanıcak :)) Salondaki koltuğun biri açık duruyor biri gelmediği müddetçe :)) Üzerinde takılıyor oyuncaklarıyla oynuyor yuvarlanıyor, uykusu gelince uyuyor. Ama hep yanındayım gözüm hep üzerinde düşer diye korkuyorum. Yere bırakmıyorum üşür diye. Siz neler yapıyorsunuz?

Yürütece,oyun halisina,beşiğine, ana dizine.. :) kanepeye ne olursa olsun asla koymayın

Canım koltuk tehlikeli olur artık. İnsanlik hali unutursun düşer.
Yere yorgan serdim çift kişilik yorgan, üstünde döne döne oynuyo düşme derdi yok. O oynarken ben mutfakta işlerimi hallediyorum rahatça. Hatta yorganın üstü yetmiyo parkelerin üstüne gidip yerleri yalıyo

Bende yere yorgan serdim orda oyun alanı yaptim ama geçenlerde bir geldim odaya çocuk yok koltuğun altına girmiş odanın heryerini geziyor koyduğum yerde hiç bulamıyorum maşallah bir ayaklansa beni çok koşturacak

Canim bizimki artik hep yerde mat aldim salona.orta sehbayi kaldirip onu artik ortaya koyuyorum. Ev cok daginik duruyo ama napimmm

Kızlar sesiniz çıkmıyo bugün :)
Benim oğlan iyice oyuncu oldu. Adıyla seslendiğimde kendi kendine gülüyo ama bana bakmıyo, yaklaşırsam göz ucuyla bakıp gülüyo dönüp kaçıyo :) ileri aylarda işimiz var bu yaramazlarla :) sizinkiler ne oyunlar yapıyo biraz neşelenelim :)

Yürütece,oyun halisina,beşiğine, ana dizine.. :) kanepeye ne olursa olsun asla koymayın

Bende yere yorgan serdim orda oyun alanı yaptim ama geçenlerde bir geldim odaya çocuk yok koltuğun altına girmiş odanın heryerini geziyor koyduğum yerde hiç bulamıyorum maşallah bir ayaklansa beni çok koşturacak

Canim bizimki artik hep yerde mat aldim salona.orta sehbayi kaldirip onu artik ortaya koyuyorum. Ev cok daginik duruyo ama napimmm

Ben de mi yere yorgan sersem, baza altından çıkarsam kullanmadıklarımdan Kızım o kadar hareketli ki bir dakika durmuyor, koltuktayken hep yanındayım zaten asla yalnız bırakmıyorum. Mutfağa giderken yanıma alıyorum ana kucağına koyuyorum o orada sallanıyor canı sıkılana kadar. Çanta gibi taşıyorum çocuğu odadan odaya Fikir vermeniz iyi oldu, baza altını bi karıştırayım ben
Ev dağınıklığını hiç söylemiyorum bile, topluyorum yine dağılıyor. Bi çözüm bulamadım buna Bazen salonda yengeç gibi yan yan yürüyoruz eşimle o derece

Ben yere battaniye serdim üstüne çarşaf attım oraya dönüp duruyor çekyata cesaret demem çok hareketli kızım

Valla benim oturma odamda ne ararsan var bende eşime oraya basma oğlan oynuyo oraya elleme oğlan ağzını değiyo diye diye adamı salona kaçırıyorum
Çatkapı biri gelirse salona alıyorum. Oturma odamı oğluma tahsis ettim bu kış böyle olacak napalım

Hahaaaa çok tanıdık durum parke yalamak :)

Demek ki herkes böyleymiş . Iyi bari sevindim oh

Benim oturma odam salon bir yanii başka odam yok, bide biraz büyük olaydı iyiydi, düşün işte halimi. Biri geleceği zaman Allah'tan öncesinde haber veriyor, ışık hızında hemen ortalığı toparlıyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…