2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

8 falan olsa raziyim da cok nadir 8de kalkiyor hem 6 civari. aksam 8 8bucukta en gec uyumus oluyor. ama aksam gec yatmasi da zor tabi orta yolu bulsalar:)

8 falan olsa raziyim da cok nadir 8de kalkiyor hem 6 civari. aksam 8 8bucukta en gec uyumus oluyor. ama aksam gec yatmasi da zor tabi orta yolu bulsalar:)
Aman allahım 6 da yataktan kazıyarak kaldırıyorlardır herhalde seni.hergün 15 dk geç yatırarakileri alsan yatış saatini biraz olmuyor mu?

Kızlarr oğlum bugün sünnet oldu. Ya şafi ismiyle rabbimin, oğluma şifa dilermisiniz. Bide sünnet yaptıran annelerden yorum alabilirmiyim iyileşme süreçleri nasıldı
Rabbim miniğe şifasını versin.
Bende 2 ay sonra düşünüyorum. İnşallah minik erkekler sağlıkla atlatırlar bunuda

Ben anlamadım ılık suyuyla et suyu aynı şey değilmi farkı ne ikiside et
Cnm yok ilik suyunda kemık alıp kaynatıosn.et suyu yemek yaparken yemeğin içine atıosn.dr.nuz özelljle koyun kıymayı önerdi.buzdolabı poşetlerıne koydum püre yaparkn önce kıymayı atıp iice pişrdikten snr soğanj artk napıosn onh atıorm

Kızlarr oğlum bugün sünnet oldu. Ya şafi ismiyle rabbimin, oğluma şifa dilermisiniz. Bide sünnet yaptıran annelerden yorum alabilirmiyim iyileşme süreçleri nasıldı
Canım ben de sünnet yaptırdım.
10 gün oldu gülüm. Ilk günü atlatmak biraz zor diğer günler kolay. Bez büyük numara kullandık biz hep ve batikon antibiyotik krem kullandık pipisine.
Ağızdan da ağrı kesici ve antibiyotik şurup verdik. Dikislerimiz hala duruyor ama iyileşti sayılır .

Kızlar muhallebıyı nasıl yapıyprsunuz.hazır kasık maması vermek ıstemıyorum.zorda kalırsam anca
Ben henüz muhallebiye başlamadım ama evde yapacaksan pirinç unu irmik ya da buğday unuyla pişirebilirsin süt yasak olduğu için anne sütü ya da su ile pişireceksin.ben ilk kızıma meyveli muhallebi yapıyordum genelde.yaş meyve veya kuru meyveyi az suda haşlayı başka bir yerde sulandırdığım pirinç unu veya irmikle birlikte pişiriyordum sonra dövülmüş ceviz badem ekleyerek blendardan geçiriyordum.pekmez ilede tatlandırıyordum.bazen hurma atıyordum o da tatlandırıyordu.yalnız bu tarif kaç aya uygun bilemiyorum.yani badem ceviz olmadan yaparsan diğer kısmı uygun sanırım.elmayı pirinç unu ile armutu irmik ile daha çok yakıştırıyordum.balkabağı ilede yapıyordum aynı tarzda muhallebi o da güzel oluyordu.

Kızlar muhallebıyı nasıl yapıyprsunuz.hazır kasık maması vermek ıstemıyorum.zorda kalırsam anca
1 tatlı kaşığı pirinç ununu 1 çay bardağı su ile pişiriyorum. Ilıyınca elma, şeftali, armut hangi mevyevi istersen cam rendede rendeleyip içine katıp yediriyorum daha doğrusu yedirmeye çalışıyorum benim bebeğim alışamadı henüz 2 kaşık alıp ağzını kilitliyo. tadı güzel oluyo ben seviyorum

Pirinç unu yerine irmiklede yapıyorum. Değişik olsun diye.

Ayarlanabiliyo sanırım temizliği nasıl

Bende mimzy lx kullanıyorum. Çok memnunum. 3 kademeli sırt ayarlaması 7 kademeli boy ayarlaması var. Temizliği bence çok kolay, minderleri silinebilir ve yıkanabilir kumaş. Ayrıca yedek tepsisi de var bazen üşenip yıkama işini ertelediğimde hayat kurtarıyor. Tepsisi de ayarlamalı 2 kademeli. Ben yemek yemediği zamanlarda da oturtuyorum önündeki tepsiyi çıkartıyorum, sandalye gibi oluyor. Mutfakta işimi rahatlıkla hallediyorum. Yemek yemediği zamanlarda da oturdugu için konfor önemliydi benim için, bunun minderleri çok rahat, iki minderli şuan küçük oldugu için iki minderle oturuyor. Fotografta yüzünü görseniz onun da çok sevdiğini anlardınız gülücüklerinden

Reactions: mnt
Eki Görüntüle 2053109
Ayarlanabiliyo sanırım temizliği nasıl

Bende mimzy lx kullanıyorum. Çok memnunum. 3 kademeli sırt ayarlaması 7 kademeli boy ayarlaması var. Temizliği bence çok kolay, minderleri silinebilir ve yıkanabilir kumaş. Ayrıca yedek tepsisi de var bazen üşenip yıkama işini ertelediğimde hayat kurtarıyor. Tepsisi de ayarlamalı 2 kademeli. Ben yemek yemediği zamanlarda da oturtuyorum önündeki tepsiyi çıkartıyorum, sandalye gibi oluyor. Mutfakta işimi rahatlıkla hallediyorum. Yemek yemediği zamanlarda da oturdugu için konfor önemliydi benim için, bunun minderleri çok rahat, iki minderli şuan küçük oldugu için iki minderle oturuyor. Fotografta yüzünü görseniz onun da çok sevdiğini anlardınız gülücüklerinden

ben daha vermedim ekmek kaçıncı ayında verililebilir ki

Ya nette okudum, ekmek verilmesi tükürük bezlerini çalıştırdığından boğaz enfeksiyonlarına karşı korur yazıyordu. Doğruluğunu doktorlara sormak lazım. Yedirdim ne yapayım, kahvaltıda ne vereceğimi şaşırdım :/ Zaten az bişey yiyor :)
Sağlık ocağındaki hemşire de çorbalarına ufak ufak doğrayabilirsin demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…