2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar meyve filesi aldım içine koydum muzu hem baya uğraştı hem kendi yedi armud felan için çok güzel tutma kabiliyeti için tavsiye ederim

Kızlar meyve filesi aldım içine koydum muzu hem baya uğraştı hem kendi yedi armud felan için çok güzel tutma kabiliyeti için tavsiye ederim
Bende çok memnunum
Meyveyi dolaptan çıkarıp direk koyup veriyorum soğukken hem dişleride rahatlıyo. Hem mevye yiyo hem diş kaşıyo o bahaneyle benim ki özellikle elmada :)
Pek tutmayı beceremiyo seninkide mi öyle. 3 gün sonra tam 6 aylık olacak normal mi acaba

Vedat Ali Canoğlu patent sahibi. Bizde kendisine yaptırdık sünneti. İlk akşam 10 dakikalık ağlama krizine girdi ama birdaha olmadı. Hatta diş çıkarıyor dişe daha çok ağlıyo. Çünkü eller ağızda dudagını büzerek ağlıyo. Yani sünnet ile ilgili hiç sıkıntı çekmedik şükür. Yarında dikiş görevi gören aparat çıkarılıcK inşallah o zaman yine sakin geçirir yavrum.

neslim33 canım sen brokoli vermiştin kızına nasıl verdin? Sevdi mi kızın?
Ben buharda pişirdim, kızım uyansın çatalla ezip vericem, az da zeytinyağı eklicem. Böyle olur dimi?

Sorum biraz saçma gelmiş olabilir ama prima premium care kullanıyorum, onun 4+ bedeni yok. 4’ten 5’e geçiyo o yüzden sordum..
5 numara 11 kilodan başlıyor.baya büyüktür diye düşündüğüm için almadım.en son 4+ aldım.4 numarayla pek farkı yok gibi.

Kızlar oyuncak olarak yeni birşeyler almak istiyorum ama kafam çok karıştı. Eğitici tırtıl eğitici köpek eğitici fil bi sürü şey var ne alsam

Kızlar oyuncak olarak yeni birşeyler almak istiyorum ama kafam çok karıştı. Eğitici tırtıl eğitici köpek eğitici fil bi sürü şey var ne alsam

Bize eğitici köpek hediye geldi anneanneyle dededen. Ama anlamıyor daha pek oralı olmuyor, kulağını kolunu bacağını ağzına sokup duruyor :) Biz oynattırıyoruz o zaman seslere güzel tepkiler veriyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…