2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Bunda da vardır bir hayır canım öyle düşün , geç olsun güç olmasın derim ben hep. Bir bakmışsın gelivermiştir bebiş belli mi olur Eşinle senin sağlığınız yerinde olsun da o olur zamanla..
Arada uğra canım , ben de öptüm

Gözünaydın cnm. Darısı başımıza inşallah

Kızlar Merhaba,
Beni de aranıza alın. Bugün 5+ 4 günlük hamileyim. 5+ 2 de sadece keseyi gördüm. Bebeğimi görmeyi heyecanla bekliyorum. Korkularımda var... Kesem 6.5 mm çıktı çünküü....

merhaba kızlar, ben de hamileyim, çok şaşkınım, mutluyum. 5 hafta 5 gün. Keseyi de gördüm 8 mm. İnşallah herkes sağlıkla kucağına alır bebeğini.

hoşgeldiniz hemen hemen aynıyız sizinle :)

Kahverengi lekelenmeler devam edince doktoru aradim, gel bi bakalim dedi smdi isten ciktim hastaneye gidiyorum bisey varsa onlem aliriz yoksa da icim rahat eder en azindan.. insallah yoktur ya

Kahverengi lekelenmeler devam edince doktoru aradim, gel bi bakalim dedi smdi isten ciktim hastaneye gidiyorum bisey varsa onlem aliriz yoksa da icim rahat eder en azindan.. insallah yoktur ya
Ah ah o lekelenmeler kanamalar ömrümü yedi Güzel haberlerle dön inşallah

Ah ah o lekelenmeler kanamalar ömrümü yedi Güzel haberlerle dön inşallah
Çıktım şimdi igne ve vajinal jel verdi. Rapor veremiyor devlet memuru oldugum icin ama devam ederse yatiririm dedi. Bol istirahat dedi nasil olcaksa bakalim her gun 3 saat yolculuk yapıyorum. Allah hepimizi ve bebeklerimizi korusunn

Merhaba kıslar benim bat 19 temmuz sat 12 ağutos fakat 10 ağustosta kanamam başladı ben zannettim adetim başlıyor siyah kahverengi gibi lekelenme hatta baya aktı bi ara sonra 2 günde kesildi 13 ağustos cumartesi sabah idrarımla gebelik yaptım çok net çift çizgi çıktı inanamadım çünkü 1,5 yılda tam 3 kere kimyasal gebelik geçirdim beta hcg de en fazla 140 gördüm neyse çift çizgiyi görünce eşimle koşarak dr gittik kan verdim gelen sonuç 1261 biz şok olduk beklemioduk şimdi çarşamba tekrar kan vericem inş bir problem olmaz sağlıklı bir gebelik geçiririm sanki değerimde biraz yüksek geldi bana :s ama dr değerin çok güzel dedi hatta hayırlı olsun bile dedi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…