2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Gül düşün gül olsun.olumsuz düşünmek yok. :)

Günaydın.Bol şanslar,herşey rast gitsin inşallah.Bize de güzel haberler verirsin.

Canım herşey gönlünce olsun inşallah sıkıntısız rahat geçirirsin bizde sizi öpüyoruz :)

Nasıl uyguladığını ve tam ne zaman başladığını bugün ayrıntılarıyla öğrenip yazarım buraya :) mustela krem, doktoru önermişti, bir de sadece karnına değil de göğüslerine ve kalçalarına da sürmüştü, çatlama potansiyeli olan her yerine yani :)

ne güzel ifade etmişsin canım.

Günaydın canım
Vallahi canım o burada benim kalbimi kıracak en son kişi bile olamaz , değer vermişliğim yok , muhabbetim yok birşeyim yok. Tanımam etmem.
Burası kadınlar kulübü , burada her konu konuşulabiliyor , vajinismus sayfalarında millet deli gibi birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Hamile kalma yöntemleri var , pozisyonları var , var da var yani , her tür konu konuşulabiliyor..
Ki ben ayıp hiçbir şey söylemedim , utanma kalmamış sende diyor bana , onda ne kalmış peki , hiçbirşey ! İnsanlıktan bile nasibini almamış..
Böyle şahıslar için huzurumuzu hiç bozmayalım , biz yolumuza güzel şekilde devam edelim , dertleşelim , konuşalım , kafa dağıtalım. O tarz insanlar burada fazla barınamazlar zaten

test günüm12 ağustos kahverengi akıntım var dedim dr a normal dedi adet kanaması olması kötü dedi.bugün aybaşı kanamasına gidiyor sanki adet olur gibi bildiğin kırmızı noktalar var bugünde arayacağım.belimde ağrıyor.midemde bulanıyor gibi baya bildiğin belirtiler adet gibi napiim şimdi

Tamam canm çok sağol bu bilgiler lazım olacak :)

Kızlar bu sabah çok komik birşey yaptımm belki duymuşsunuzdur alyans testi
Hani alyansınıza ip bağlıyorsunuz , göbeğinize tutuyorsunuz , alyans ileri geri yaparsa cinsiyet erkek , yuvarlak dönerse kız oluyormuş
Benim deli gibi yuvarlak döndü zor durdurdumm

O avuca tutulmuyomuydu? Göbek versiyonudamı varmış

Kendi kendine mi yaptın canım :)) bizde deneyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…