2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ah agizdaki metalik tatsizlik da cabasi canim.esim geldi kiyamam corba manti yapiyo.En buyuk yardimcilarimiz onlarAllah eksikliklerini gostermesin.bende haftaya cuma aldim randevumu 6+3 olucam.hadi bakalim heyecan dorukta insallah iyi sonuclanir hersey hepimiz icin.

Yok canım marketten paketli pastörize alın şu 9 ay öyle yiyin olmaz diye bişey yok tedbirli olmak lazım
Evet toxsplazma ve brucella için tedbir en üst düzeyde olmalı kızlar. Ben gebelik planlamaya başladığımda bir ay öncesinden doktorum bu testleri yaptırmıştı. Sizler de yaptırın.

İlk üç aydan sonra rahatlıycaksın ikinci üç ay çok rahat geçicek sık dişini.göğüsler konusuna gelince şimdi memnunsun ama bebişler emdikten sonra heleki iki yıl emerse sönmüş balon gibi oluyor haberin olsun.şahsen benim öyle oldu.tam yeni toparlonuyor derken tekrar hamileyim

Sonra toparlanır değil mi beni tedirgin ediyor da bu durum öyle sönük kalmazlar değil mi?

Yapıyorlar da yiyemiyoruz ki canm , ben habire tost istiyorum eşimden , kaç hafta oldu sulu yemek yiyemiyorum bi arada çorba o kadar

Valla kızlar doğumdan eve gelene kadar şu kadar kilom gitti bu kadar kilom kaldı diyorsunuz ya şaşırdım valla.ben 22 kilo alarak 84 kiloyla doğuma girdim.eve dönerken tekrar tarttıklarında 82,5 kilo geldimdedim bu tartı bozuk güldüler ödem tutmuş vücudunuz diye.sırf çocuk 3150 gr doğdu eşi suyu en az 5 kilo kafadan gitmesi lazımdı.neyse eve geldikten sonra 10 günde falan toplamda 10 kilom anca gitti.sonra kalanıda bir yılda zor verdim.şimdi 58 kiloyla başladım.iki hafta olmadan bir kilo almışım bile.bakalım kaç kiloyla kapatıcam

Büyüsünler de toparlarım ben onları destekleyicilerle

Sonra toparlanır değil mi beni tedirgin ediyor da bu durum öyle sönük kalmazlar değil mi?
Ben çok kilo aldığım için baya deforme oldu benim göğüsler.iki yıl emzirdim.emzirmeyi bırakalı bir yıl oldu.yarı yarıya anca toparlandı .şimdi ikincide emerse iki yıl bana bir estetik şart olur.aslında gözün korkmasın.bünyeden bünyeye değişir.annem üç tane doğurmuş daha bu yaşında taş gibi valla.ben çeke çeke halalarıma çekmişim

Benim de genetik o konuda pek parlak değil annemde halamda da! Göğüs ölçümü beğenirdim. Bakalım neler olacak. Ben de çok kilo alacağım diye çok korkuyorum. Zaten kortizon şişirmiş beni 84,4 kiloyum. Kendimi daha fazla hayal edemiyorum.

Ben de çok kilo almak istiyorum ya ama tersine gitgide zayıflıyorum , sanırım kilo vererek doğuran biri olarak tarihe geçicem

Ben de çok kilo almak istiyorum ya ama tersine gitgide zayıflıyorum , sanırım kilo vererek doğuran biri olarak tarihe geçicem
Benim annem de kilo vererek doğurmuş beni Onun da midesi hiç düzelmemiş yazık kadıncağız altı kilo kayıpla doğuma girmiş. En son su bile içemiyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…