2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
benim de hiç iştahım yok.bulantım filan da yok.acıkıyorum ama canım hiç birşey yemek istemiyor.zorla yiyorum.bi de akşamları dizden aşağısı ağrıyor bacaklarımın.sizin de ağrıyor mu? gün gece uyayamadım ağrıdan

İştahı bulantıyı geçtim ağzımdaki o iğrenç ekşimsi tat var ya beni benden alıyor
O kadar kötü anlatamam..
Gazoz bile denedim asitli belki geçirir diye yok , hiçbir şey fayda etmiyor çıldırcam

Hadi ya iş yerinden izin Alıp gidecem bide göremeden mi gelecem beklesem mi acaba gitmesem mi
Eger acil bişeyin yoksa riskli bir gebelik değilse bence gitme biraz daha bekle benim bdt 8 nisan ona rağmen cuma gününe randevu aldım sende sabret cnm çünkü goremezsen hem boş yere moralin bozulur hem de git git gel olur tabi yine sen bilirsin

Kizlaaaaaarrr bulanti beni benden aldiiiiii.kac kere cikardim olmuyo surekli bi bulanti hali.canimda hic biseyi cekmiyo 3 gune kadar deli gibi yiyordum boyle olcagimi tahmin etmistim.Su bile zorla bi bardak yudum yudum.yemek yapamadim bugun.kizimda tuvalet egitimi yeni btirdi bugun 10 kere cise oturt kaldirt midem bulaniyo zaten.Insallah cabuk biter.ilk gebeligimde 10 kilo almistim 66 ile bitirdim hastaneden eve geldigimde 9 u gitmisti sonra da verdim.Ama insan bi genisliyo bisey oluyo eski kilomda degilim tahmmni suan 58 civariyim ama boyle giderse 3 4 kilo veririm herhalde.

Allah yardımcın olsun canm çok zor , ben de çıkarma yok ama olacak gibi sanki öyle hissediyorum , bazen resmen midem ağzıma geliyor
Senin de ağız tadın bozuk mu , benim çok bozuk ekşi gibi birşey tarifi yok çok iğrenç ya

Valla canım daha öncede 2 kaybım var biri kürtaj olmak üzere o Yüzden biraz korkuyorum Dr haftaya cuma gel dedi bana bilmiyorum kafam karıştı açıkcası bide benim troid rahatsızlığım var bakalım cumaya kadar ne görecez

6 kilo da çok az değil mi ya ,bir diyetisyenle görüşsen proteine de ihtiyacın var .dediğin gibi aslında emzirme döneminde dikkat etmek gerekiyor

Bilmiyorum ama şu anda 84 kiloyum. Hayatımda hiç olmadığım bir kilo bu. Evlenmeden önce 55 olurdum en fazla o bile çok gelirdi bana. Dikkat etmezsem 100 kiloyu geçmekten çok korkuyorum

Çok sabırlısın :) ben o kadar bekleyemem sanırım benim tüp bebek merkezi 6+6da çağırdı ama başka doktora randevu aldım dayanamadığım için
Beni de çğurmasaydı yine benim de aklımdaki plan oydu Canım. En erken cumayı düşünmüştüm pzt diyince tamam dedim. Bundan sonra 15!günde bir görüşeceğiz dedi.

Bilmiyorum ama şu anda 84 kiloyum. Hayatımda hiç olmadığım bir kilo bu. Evlenmeden önce 55 olurdum en fazla o bile çok gelirdi bana. Dikkat etmezsem 100 kiloyu geçmekten çok korkuyorum
Ben de kortizon kullanmak durumunda kalmıştım ve bolca kilo aldım ömrümde hiç tartıda görmem dediğim kiloları gördüm kortizonlu rağmen kilo vermeye başlamıştım. Ama 84.4 te hamile olduğumu öğrendim ben de kilo meselesinden çok korkuyorum halbuki ben kendimi 57 olunca aman Allahım çok almışım diye hizaya çekerdim. Şimdi kilo vermek için be yapmak lazım bilmiyorum. Ama felaket de acıkıyorum.

Ben hamişliği hiç böyle hayal etmezdim ya valla , ağrısı endişesi korkusu bulantısı halsizliği uykusu hepsi ayrı stres sıkıntı..
Rahat hamilelik geçirenlere çok özeniyorum valla , benim çok zorlu geçiyor , dışarı bile çıkamıyorum , bazen bayılma hissi bile geliyor tansiyon düşüyor sanırım..
Tek sevdiğim yanı göğüslerimin biraz büyümesi oldu , inşallah daha da büyürler

Ben eşime iki haftadır şu cümleyi söylüyorum: ben hamile olunca hiç kasık Ağrı'sı çekmeyeceğimi sanıyordum. Eşim bugün gülümseyerek dedi ki bunu 10 günü aşkındır ilk defa söylercesine söylüyorsun. Hayal ettiğimizden farklı evet.

Progestan takviyesi de bulantı ve sersemlik halsizlik yapabilir canım. İnşallah keyfini süreceğin dönem çabuk gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…