2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben doktora gittiğim gün 63.7ydim, şu an 62 ye indim, ilk 3 ayda dikkat edersem 2-3 kilo daha vermeyi hedefliyorum ama bakalım ne olacak, sen de belki ödem yapmıştır, bi arkadaşımda öyle olmuştu, 12. haftadan sonra normale döndü. Hamilelik kilolarından çok korkuyorum ben ya, alsam sonrasında bi daha veremezmişim gibi geliyo. inşallah hiçbirimiz veremeyeceğimiz kiloları almadan hamileliğimizi tamamlarız :)
İnşallah bende bir gideyimde frene bastırsın diyetisyencim :KK70:

canım ben 5+3 te hem keseyi hem de bebişi gördüm. Hatta kalp atışı vardı onu da gördük. 3.3mm idi bebiş.
Hmm ben adet günümde gittim Dr bişey yoktu cuma günü randevum var bakalım ne olacak ne görecez keseyi kalp atışını da duyarım inşallah ya aşırı stres var daha öncede kayıplarım olduğu için

[tr]
[th]İSİM[/th]
[th]YAŞ[/th]
[th]ŞEHİR[/th]
[th]SAT[/th]
[th]BEKLENEN DOĞ.TAR.[/th]
[th]CİNSİYET[/th]
[th]İSİM[/th]
[/tr]
[tr]
[th] simarik83 simarik83 [/th]
[th]33[/th]
[th]Çorum[/th]
[th]29.06.2017[/th]
[th]05.04.2017[/th]
[th]?[/th]
[th]?[/th]
[/tr]
[tr]
[th][/th]
[th][/th]
[th][/th]
[th][/th]
[th][/th]
[th][/th]
[th][/th]
[/tr]

Canım bu exel değil bunu sen mesaj kısmına bb code kısmından ekleyip teker teker herkesi yazman lazım :) Citolesgen Citolesgen

[tr]
[th]İSİM[/th]
[th]YAŞ[/th]
[th]ŞEHİR[/th]
[th]SAT[/th]
[th]BEKLENEN DOĞ.TAR.[/th]
[th]CİNSİYET[/th]
[th]İSİM[/th]
[/tr]
[tr]
[th] simarik83 simarik83 [/th]
[th]33[/th]
[th]Çorum[/th]
[th]29.06.2017[/th]
[th]05.04.2017[/th]
[th]?[/th]
[th]?[/th]
[/tr]
[tr]
[th][/th]
[th][/th]
[th][/th]
[th][/th]
[th][/th]
[th][/th]
[th][/th]
[/tr]

Canım bu exel değil bunu sen mesaj kısmına bb code kısmından ekleyip teker teker herkesi yazman lazım :) Citolesgen Citolesgen
Tamam canım şuan cepten giriyorum. Bilgisayarı acıp gireyim o zaman

forumdaki bi başlıkta önceden başlayın fln yazmışlar o yüzden merak ettim ben de başlamadım daha da :) gerekiyorsa başlayalım diye sordum :KK49:
Canım 3 aydan sonra başlanıyor. Hatta 4 aydan sonra. Ablamın doktoru 4. Aydan itibaren başla demişti cünkü

Ben de dış gebelik geçirdim.dış gebelikten sonra geçirdiğim normal hamilelikte iki günde bir test yaptırdı doktorum ve 5+2 de çağırmıştı kese için.bu hamileliğimde ise henüz doktorumu bile aramadım kendim yarın için gün aldım.sanırım kendi vücudumu dinleyerek hareket ediyorum.dış gebelikte kanamalarım ve şiddetli ağrılarım vardı.normal gitmeyen bişeyler olduğu anlaşılıyordu.şuanda çok şükür ağrım ve kanamam yok olsaydı direkt hastanede alırdım soluğu.sana tavsiyem sende vücudunu dinleyerek hareket et.
Benim dış gebeliklerimde Ağrı'm olmadı. İlginç Bi şekilde. Tek belirtim betanın düzensiz artışı ve kanama idi. Kanama da battan bir kaç gün sonra başlamıştı birisinde. Şu an beta düzenli artıyor şükür. Kanama da henüz olmadı ama dediğim gibi diğerinde de hemen başlamamıştı. Rüyalarıma giriyor o yüzden kanama başladı falan diye :KK43:

Eczanelerde Mustelanın çaylak öncesi kremi var ilk ay başlanıyormuş.4.ay da da lierac diye bir kreme geçicekmişim.cilt doktorundan aldım bilgiyi
Bebe yağıyla vücudumu nemlendiriyorum ben de ama ne alacağıma karar verir vermez alacağım çatlak için birşeyler vücudum çatlamaya müsait çünkü bir de doktorum bol su iç çatlakların da az olur dedi

X