2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
NE RAPORU CANIM ? MERAK ETTIM

Gözün aydın :) Ne tarz bi rapor bu. Ben 8-6 çalışıyorum ve iş yerim çok uzak bi konumda, kaldı ki bu bulantılarla da başedemiyorum burada. Lavobo bana çok uzak, olan da pek hijyenik değil. Koku daha çok midemi kötü yapıyor. Ne yapabilirim kara kara düşünüyorum

NE RAPORU CANIM ? MERAK ETTIM
Canim ben memurum ama işimiz bizim genelde ilçelerle oluyor. Beni 2 3 4 saat ötedeki ilçelere gonderiyolardi. Hatta bazen il dışı bile
3 4 gün gittiğim oluyordu . Bundan sonra o olmasın diye düşük riski var diye aldım canım Dr da zaten şu an düşük riski var dedi.

Dr dan düşük riskin olduğuna dair bi rapor alıp bunu dilekçe ne ekleyip ; il içi daha yakın bir yere görevlendirme isteyebilirsin bence.

Kizlar var mi benimle ayni olup bugun doktora giden? Karindan bakti ve bebegi goremedik 5arti 5bugun.

Hemen kürtaj olmak derim ben...boş gebelik yaşamıştım ben de ama 9 haftaya kadar beklemiştim Dr um bekleyip bhcg takibi yapmıştı bhcg bakmadan mı karar verdi Dr bebeği göremeyeceğine

Auralee evet karindan bakti bugun 5 arti 5 sen ne zaman gittin de goremedi?
Canım ben de cumartesi gittim karından göremedi, diğer türlü bakalım istersen içimiz rahat etsin dedi öyle baktık. İçini ferah tut çok normal daha böyle olması. Kalp için bekliyoruz biz de şimdi, biraz zaman verelim arada şu an duyamadım ama endişe etmiyoruz çok normal dedi. Ki şu dönemde karından duyulamasa da diğer türlü duyanlar var, ama sıkıntı yok dedi yine de. Ben de 2 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum dayanabilirsem. Kafayı takmak istesek çok şey buluruz, tamam ufak sebeplerin var elinde, ama sen rahat ol :) Hemen boş demelerine aldırma. Öyle olsa benimki de boş der kestirir atardı.

Kizlar var mi benimle ayni olup bugun doktora giden? Karindan bakti ve bebegi goremedik 5arti 5bugun.

Ben 5+5 im canim ama en son 2 haziranda doktora gittim ondada kese gorunmemisti zaten birdaha gitmedim. Benimde randevum cmtesi gunu ama icim icimi yiyor sanirim gidecegim bugun yarin

Baska doktora görünmeden ümitsizliğe kapılma olurmu. Hakkımızda hayırlısı olsun

Senin vajinal ultrasonda bebegi gordu mu canim

Aa evet süper teması kesmeyelim canım :)
Sen ultrasonla baktırdın mı? Görebildin mi keseyi?
Yok canım. Bugün saat 16 da randevum. Bakalım ne diyecek. Elimde iki ayrı hastanede yaptırdigim kan testlerim var sadece. Sen baktirdinmi canım.

Yani kesin bu bebektir diyemez belki yolktu bilmiyoruz ama içinde bişeyler vardı. Doktora sordum muhtemelen bu bebeğin dedi ama çizgi gibi bişey çok çok belirsiz.
Hmm anladim canim vallahi simdi benim de kafam karisti. He dr sunu dedi bu zamanda cikmayabilir normal ama yine de bi suphe var dedi

Karindan bakti canim. Persembe cagirdi gidicem yine bu sefer alttan bakacak

Hic ümitsizliğe kapılıp kendini üzme bende ilk gebeliğim de altı haftalıkken karından görülmedi tabi sağlıksiz bir gebelik yaşadım ben ama gorunmemesi normal geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…