2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben ne kan tahlili yaptırdım ne de keseyi gördüm. Bugun gittim Doktor her hafta il den ilçeye geliyor gittim şansıma gelmemiş, şimdi eve dönüyorum yarına kaldı.

Bu sabah baş dönmesi ve mide bulantısı ile uyandım. Eşim dalga geçiyor tam hamile oldun diye. Tatildeyiz, açık büfeden tek alabildiğim peynir ve yumurta :))

Yeni haber alan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza versin inşallah.

Bugün hiçbir belirti yok kaç gündür kasık ağrısı ve mide yanması bulantısı vardı bi garip oldum

Allahm gönlüne ferahlık versin bi baska doktora daha gitsen ? Belki o gittiğin doktor göremedi bebegi senin icin dua edicem canm persembe insallah güzel haberler verirsin bize

Eşimin ailesine söylemedik daha kese ve kalp atışı da önemli oyuzden bekliyoruz inşallah her şey yolunda gider Allahın izniyle
Ben kendi aileme söyledigim icin onlarin da bilmeye hakki var diye onlarada söyledim baskada kimseye bsy demeyecegm simdilik dedigin gibi kese ve kalp atisi cok önemli Allahin izniyle saglikla bebeklerimizi kucagimiza alabilirz inşallah sen ne zaman gideceksn canm doktora? beta hcg kac cikti en son?

Amin inşallah en son 1084tu

Daha erken olabilir cnm hemen karamsarlığa kapılma

Arkadaşlar aranıza katılamadan ayrılıyorum.bugün leke başladı Akşama sökülür.adet oluyorum. Mart annesi olmak kısmet değilmiş.darısı Nisan annesi olmaya inşallah.benim için dua edin kızlar inşallah kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir gebelik yaşayabilirim. Rabbim sizlere de yavrularınızı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.allaha emanet olun

RABBIM TEZ ZAMANDA GUZEL HABERLER ALMANI NASIP ETSIN INSALLAH GONLUNCE OLUR UMARIM HERSEY SENDE BIZLERE DUA ET :)

Canım sende benimle aynı günsün :) İnşallah sağlıkla kucağımıza alalım. Doktora gittin mi hiç? ben 8. haftada kalp atışı duyulur diye biliyorum
BIRBIRIMIZI TAKIP EDERIZ CANM NE GUZEL DENK GELMİŞ :) CUMARTESI GUNU GITTIM KAN TAHLILI YAPTI KESEYİ GÖRDÜK AMA CARSAMBA KONTROLE CAGIRDI SU İÇ BOL GEL DEDİ BAKALIM O GÜN NE DIYECEK

Allah hayırlısını versin Can'ım.

merhaba,aynı sorun bende de var 2 gündür mutfağa giremiyorum, girdiğimde öğürmeye başlıyorum.
Çok kötü bi durum ya Allah yardımcımız olsun
Ya başka doktora da git kesinlikle, ayrıca bebeği benim de göremedi karından, o şekilde mi baktı sana?
Canım inşallah tez zamanda güzel haberlerini alırsın. Hayırlı zamanda gelsin bebeğin

Kızlar Günaydın .
Doktora gittim ve cok sukur raporu aldım. Yine 8 5 çalışacağım ama angarya işlerden kurtardı yavrum biraz olsun annesini.
Kese yi gördük. Doktor tek bebek dedi yine. Kan sayımı tahlil vs istedi. Onlara eşimle gitmek istiyorum bugün tek başıma idim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…