2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bugün iş zamanı çalışan anne adaylarına kolay gelsin
Sağol canım. İse geldim bende . Dükkânda hem satış hem hesap kitaba bakıyorum. Patronda yok doktora gidicem . Şirkette ki şoföre söyledim. Yerime baksın diye işi çıkarsa dükkani kapatıp cikicam mecburen. Çalışabildiğim yere kadar calişicam. Bakalım ne dicek doktorlar. Fizik tedavi doktoruma da gidicem aynı zamanda iki kere bel fıtığı ameliyatı olduğum için . Ne tavsiye edecek bakalım. Bana da dua edin canlar

Bugün iş zamanı çalışan anne adaylarına kolay gelsin
Sağol canım. İse geldim bende . Dükkânda hem satış hem hesap kitaba bakıyorum. Patronda yok doktora gidicem . Şirkette ki şoföre söyledim. Yerime baksın diye işi çıkarsa dükkani kapatıp cikicam mecburen. Çalışabildiğim yere kadar calişicam. Bakalım ne dicek doktorlar. Fizik tedavi doktoruma da gidicem aynı zamanda iki kere bel fıtığı ameliyatı olduğum için . Ne tavsiye edecek bakalım. Bana da dua edin canlar

Dayanamıyor insan...bir iki derken bi baktım herkese söylemişim

Ben de kızımı 36 buçuk yaşımda kucağıma almıştım...evlenmeden önce de hep söylerdim 40 ımda doğurcam diye....gerçek oldu

merhaba,aynı sorun bende de var 2 gündür mutfağa giremiyorum, girdiğimde öğürmeye başlıyorum.

Günaydın. Doktora gidecek olanlar güzel haberlerinizi bekliyoruz . Ben de bu perşembe günü yani 6+6 da gidicem doktora. Kalp atışını duyar miyim acaba . 2.gebeliğim bu . Ilk gebelikte 7+3 de duymuştum kalp atışını. Folik trio kullanıyorum ben de folik asit takviyesi olarak. Eşim dışında kimse bilmiyor. Riskli dönemi atlatayım da öyle söyleyelim diyoruz.

Dayanamıyor insan...bir iki derken bi baktım herkese söylemişim

Ben de kızımı 36 buçuk yaşımda kucağıma almıştım...evlenmeden önce de hep söylerdim 40 ımda doğurcam diye....gerçek oldu
Evet yaaaa . Aynı senin durumun gibi benimde bebeğim olacağına pek ihtimal vermediler artık . . Guleyim mi anlayayim mi halime. Kızkardeşim bile ben teyze olabileceğim diye çığlık attı. Vay be bebek nelere kadirsin sen. Kardesimin 2 tane evladi var bu arada. Olmadığından değil. Ev sahibim bile sevinçten done döne oynadı

33 yasimda evlendim ben....

Ne güzel sağlıkla al kucağına...

herkese merhaba bir gebelik haberi de ben vereyim bayram arası öğrendik henüz kan testi yaptırmadım bu ikinci gebeliğim 14 aylık bir oğlum var pek beklenen bir gebelik değildi benim için ama bayram hediyesi oldu

Kızlar günaydın. Dünden beri sol kolum ağrıyor. Gece uyku sersemi kalkıp merhem sürdüm sabah kalktığımda aklıma geldi ilaç vs kullanmayacağım. Sizce bişey olur mu?

Ne münasebet hamile olmasa bile kapalı ortamda sigara Nasıl içilir bide hamile varken şikayet edin

o gün epey konuştuk , ben elimden geleni yapıcam dedi. Baktım olmuyor çıkarım bebeğimden önemli değil hiç birşey. Yarın randevum var inşallah herşey yolundadır.

o gün epey konuştuk , ben elimden geleni yapıcam dedi. Baktım olmuyor çıkarım bebeğimden önemli değil hiç birşey. Yarın randevum var inşallah herşey yolundadır.
Aynen haklisin canım
Merhaba Allah nasip ederse bende Mart 2017 annelerinden olacağım. Hepimize Allah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
Hoşgeldin . Seninde günümüz aynı canim

Ben size guzel seyler soyleyemiycem kizlar. Dr kanama alani emiliyor ama kesede bebegi goremedim dedi. Normalde gozukmesi gerekirmis. Buyuk ihtimalle gorunmeyecek. Persembe tekrar gidicem ama su anki ruh halimi anlatmaya krlimeler yetmiyor. Gozukmezse kurtaj olcam. Hayirlisi olsun ne diyeyim..

Hayırlısı ne ise o olsun canım benim. Sen yine de içini ferah tut. Dinlen duanı et. Allah büyük. Ne verirse güzel verir.

Bence başka bi Dr a daha git....ben olsam giderdim yani

Günaydın.....Dr a gidecek herkes umarım güzel haberlerle döner...sabah kontrolüm vardı kese 10.1 mm olmuş ctesi 5.3 mm idi güzel büyüyor yani şimdi sıra ayın 21 inde kalp atislarinda....
Gözün aydın canm darisi bana ve daha keseyi görmemis arkadaslara olsun sende hayirlisiyla kalp atislarini duyarsın insallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…