2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben 5+5 im canim ama en son 2 haziranda doktora gittim ondada kese gorunmemisti zaten birdaha gitmedim. Benimde randevum cmtesi gunu ama icim icimi yiyor sanirim gidecegim bugun yarin
Çok erken gitmişsin senn :) aradan baya zaman geçmiş artık, bence 1 hafta daha beklersen kalp atışı bile duyabilirsin. Benim de 4ünde kese çok çok küçüktü, cumartesi gittiğimde 2 cm olmuştu.
Hmm anladim canim vallahi simdi benim de kafam karisti. He dr sunu dedi bu zamanda cikmayabilir normal ama yine de bi suphe var dedi
Sen olumlu düşün, olumsuzu söyler geçer doktor, görevi o sonuçta.

BIRBIRIMIZI TAKIP EDERIZ CANM NE GUZEL DENK GELMİŞ :) CUMARTESI GUNU GITTIM KAN TAHLILI YAPTI KESEYİ GÖRDÜK AMA CARSAMBA KONTROLE CAGIRDI SU İÇ BOL GEL DEDİ BAKALIM O GÜN NE DIYECEK

Hadi bakalım bende bugün gidicem. İnşallah kese gorunur. 3 kişi olduk 11 mart olan

Kızlar Günaydın .
Doktora gittim ve cok sukur raporu aldım. Yine 8 5 çalışacağım ama angarya işlerden kurtardı yavrum biraz olsun annesini.
Kese yi gördük. Doktor tek bebek dedi yine. Kan sayımı tahlil vs istedi. Onlara eşimle gitmek istiyorum bugün tek başıma idim .
Gözün aydın canım.

Çok erken gitmişsin senn :) aradan baya zaman geçmiş artık, bence 1 hafta daha beklersen kalp atışı bile duyabilirsin. Benim de 4ünde kese çok çok küçüktü, cumartesi gittiğimde 2 cm olmuştu.

Sen olumlu düşün, olumsuzu söyler geçer doktor, görevi o sonuçta.

Evet canim zaten beni hcg artisi var mi diye cagirmisti kese zaten gorunmicek ama bi bakalim demisti rahimdeki kalinlasmaya bakti sanirim. Evet cok gecti aradan insallah ikisi birlikte olurrr yaaa
: ))))))

Evet canim zaten beni hcg artisi var mi diye cagirmisti kese zaten gorunmicek ama bi bakalim demisti rahimdeki kalinlasmaya bakti sanirim. Evet cok gecti aradan insallah ikisi birlikte olurrr yaaa
: ))))))
Çok merak ediyorum duygulaancak mıyım diye :KK70:
Çok şükür bu saatte yemek yiyebildim ben. İnşallah midemde kalır.

Grupta öğretmen çok galiba...ben de İngilizce öğretmeniyim....

Folbiol kullanıyordum dr um folio önerdi var mı kullanan.. .çinko b12 iyot falan da var içinde
Ben Hamilelikten once dra gittigimde bana folio ve folic trio diye iki tane hap verdi birgun birini diger gun digerini kullan dedi canim bende sinif ogretmeniyim

Senin vajinal ultrasonda bebegi gordu mu canim
Selam anlamadim sizler niye alttan baktirmiyorsunuz ki. Bizim burda her kontrol mutlaka alttan yapiliyor. Bizim istegimizle ilgili değil yani. Belki alttan olsa gorunecekti ruzigarr. Ne diyecegimi bilemiyorum. Hala bir umut var. Sen o umuda saril.

Kasıklarım hafıf ağrıyordu hatta bacaklarıma vuruyordu doktora sordum rahım buyuyo ağrıması normal dedı şımdıden böyleysek bu 9 ay hıc bıtmez

Kasıklarım hafıf ağrıyordu hatta bacaklarıma vuruyordu doktora sordum rahım buyuyo ağrıması normal dedı şımdıden böyleysek bu 9 ay hıc bıtmez
Bu ağrılar ön alıştırma bence :) Ama acıya katlanırım bulantı olmasın da.. Ben akşam uyumadan önce çok hissettim mesela, tek bi bölgede zonk zonk diye düzenli bi sancı gibi girdi.

Selam anlamadim sizler niye alttan baktirmiyorsunuz ki. Bizim burda her kontrol mutlaka alttan yapiliyor. Bizim istegimizle ilgili değil yani. Belki alttan olsa gorunecekti ruzigarr. Ne diyecegimi bilemiyorum. Hala bir umut var. Sen o umuda saril.
Dr gerek gormedi bir dahakine bakarim dedi canim.

ALLAH ARTIRSIN DIYELIM O ZAMAN :)
aslibo aslibo nurteky nurteky
Kızlar ben geçen pazartesi en son test yaptırmıştım bhcg 293 çıkmıştı bide progesteron baktı o 10 çıktı.
Günde 3 tane progestan verdi, rahim kalınlaşması var bu gebelik başlangıcı işareti dedi bayramdan sonraki hafta gel dedi. Bende yarın 17:30a randevu aldım heyecanlıyım. aslibo aslibo doktordan çıkınca yaz bize inşallah her şeyin su gibi gider.

X