2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Gozun aydin canim insallah kalp atislarini da duyarsin:)

Bir gün var aramızda ben bugün gördüysem sen ptsi rahat görürsün sanırım.
İnşallah görürüm ilk gebeliğim boş keseydi bebek gelişmedi tam 1.5 yıl sonra tekrar hamile kaldım ve tam aşılama yapılacaktı sabırsızlıkla adet olmayı bekliyordum ilk defa hiç kafaya takmadm o ay oldu Rabbim'e şükürler olsun

Kizlar o kanama gununden sonra sadece sabah tuvalette peceteye acik kahve leke geliyor. Sizce durumum nasil? Normal mi binlar?
Canım benimde acık kahve gelıyodu 7 gun olmustu adetımın zamanı gectıkten sonra gelmıstı .. Progestana baslattı o şekilde kesildi bizde kan uyusmazlıgı var eger acık pembe gelırse hemen gel kan uyuşmazlıgı iğnesi yaparız demıstı

benim son adet tarihim 30.05.2016 doktor kalp atışını duymak için 15.07 .2016 tarihine gün verdi sizce duyarmıyım ? benim gibi olupta duyan varmı ?

Kızlar doktor bana maydanoz ve nar kirazdan uzak dur dedi kan sulandırıyo falan diye
Aslında kanın sulanması iyi değil midir pıhtılaşmayı engeller diye bi mantık yürüttüm kendi kendime ama bilemiyorum ben de maydonoz yiyorum asitli ve kafeinli içecekler içemediğim için de kiraz kompostosu içiyodum

aynı şeyi söyleyecektim ben kan sulandırmak için ilaç kullanıyorum

Hayırlı olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…