2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
O herkeste oluyor canim ya hamilelikten once de oyle atiyordu karnim. Gecen kiz kardesime dedim yat bakim atiyor mu onun da atiyordu:)) bizim nabzimiz heralde.
Hımmm öyle mi? En mantıklısı eşe denettirmek sırt üstü yat nefes tut karnı pıt pıt atacak mı :KK70::KK70: denemek de fayda var :))))

KIZLAR MAKYAŞ ZARARLIMI YA KAFAM KARISTI BENIM :KK43:
Benim dr hafif yapabilirsin dedi, ben göz kalemi ruj tamam. Zaten sıcakta makyaj çekilmiyo, böyle cildinin emeceği şeyleri kullanma bence. Ojeye bişi demedi, ben sürmüyorum ama kendi fikrim bu, aseton filan ztn kimyasal şeyler.

Hımmm öyle mi? En mantıklısı eşe denettirmek sırt üstü yat nefes tut karnı pıt pıt atacak mı :KK70::KK70: denemek de fayda var :))))
Canım o pıt pıt eden rahimdeki damarlardir erkekte rahim yokki pıt pıt etsin bak sırt üstü uzan kumandayi rahim tarafina koy gör bak nasıl hareket ediyo :)

Kizlar dun aksm az kahverengi akintim geldi bnm de doktru aradm bsey olmaz bi daha olursa haber ver ddi ama aklim hep orda cuma kontrolm var gelmz smdi o gun

KIZLAR MAKYAŞ ZARARLIMI YA KAFAM KARISTI BENIM :KK43:
sen makyaj yapınca çocuk makyajli doğarmiş...:)
bi komşuda duydum..
kadin hergün makyaj yapmış.. hamile kaldığında yapmış. işde çocuğun gözleri sürmeli dudaklari kırmızı doğmuş doktorlar sasirmiş çok güzel bebek demiş:) kadin demiş ki doktor bey ben makyaj yaptım ondan böle doğdu demiş:KK70::KK70:

X