2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
öncelikle başinsaolsun.
senin acini çok iyi biliyorum arkadaşim..
bende geçen yıl 30 agustosta 31 haftalik bebegimi kaybettim..
karnimda kalbi durmuştu.. sezaryene aldilar.. ölümnedeni anneden hipertansiyon... benden kaynaklaniyor. yavrum sağlıklıydı hiç bişeysi yoktu
10 ay sora 2.ye hamile kaldim.
10 ay uzun süreç.. ama 4 .denemede kaldim 6. ayinda korunmayi biraktim..
rabbim aratmadan bi daha nasip etti Çok şükür..
asla isyan etmedim Allahıma şükrettim benim kuzum cennetin en güzel yerde dedim...
çok zor günler geçirdim Allah sabir veriyor gerçekten.. dayanma gücü de veriyor.
inş ikinci bebişimz teselimz olsun.
kan pırtlaşma igne vurduruyorum. hergün.. sanirim o igneler yetersiz kaldığı hissediyorum.
tansiyonum da var hala.. ama şu ki yediklerimi içtiklerimi dikkat ediyorum derken. 11 haftada 6,5 kilo gitti. 82,8 den 76,4 e düştüm. aç kaliyorum resmen

Canm bende aynı durumdayım ama ben yemekte yiyemiyorum iki gündür yediklerini söylesem gülersin.. bu haftalarda bebek bizden besleniuormus 12. Haftadan sonrası önemli sanırım
Maşallah çok güçlü bebeğin var, doğduğu günler gelse de bu hallerine gülüp geçsek ne zorladı minik diye :)

Ben genelde sürekli kusma hissi yaşıyorum açım ama hiçbir şey yiyemiyorum
Ya son 4 hündür yemek yiyorum yarım saat sonra acıkıyorum keşke bende kussamda acıkmasam yemek yiyemiyorum sütekli acıkıyorum ama canım yemek yemek isyemiyo migren var bende acıltığım için sürekli başım ağrıyo 4gündür çok çaresizim

Bende var canım yemek yiyorum, 1 saat olmadan kazınmaya başlıyor... Bidaha yiyeyim diyorum ama midem de almıyor ki..
. Demekki bu döneme ait bir rahatsızlık bende sadece kendimde oldu sanıyorum çok zor bir durum ama ya yemek yemek istemiyorum ama karnım kazınıyor

Aynen karnımın gurultusundan uyuyamuyorum ama yemek yiyecek yerim de yok, canım da istemiyor...

Anladim canim. Bak ne guzel hamilesin yine allah buna uzun saglikli bir onur versin. Hos geldin aramiza

Canım benim yaa, okurken gözlerim doldu. Bebeklerimiz bizi bekliyor zaten , inşallah Allah bu dünyada da bize nasip eder de, yavrularımızı sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız. Allah bir daha yaşatmasın inşallah .. Ben de isyan etmemeye çalıştım, Allah verdi Allah aldı..
Dediğim gibi şuan yiyemesende sorun değil minnak senden alıyor. Ama sıvı alımına dikkat dedi benim dr, bir de her hamilelik farklı olur, öncekini düşünmemeye çalış dedi. Aynen o şekilde, pozitif olarak devam etcez canım. Zencefilli çayı dene bi, belki bulantını azaltır, bana iyi geldi.

. Demekki bu döneme ait bir rahatsızlık bende sadece kendimde oldu sanıyorum çok zor bir durum ama ya yemek yemek istemiyorum ama karnım kazınıyor

İşin kötüsü ben kilo takıntısı olan biri olduğum için, normalde de açıksamda umursamazdım. Ama gebelikte tahammülsüz bir açlık oluyor. Yemezsem öleceğim sanki.. Süt içiyorum yok olmuyor illa bir lokma birşey yemem gerekiyor. Zorla yiyorum, bu sefer de midem bulanıyor, tiksinti geliyor.

Ama sorun şurda bende baş ağrısı yapıyot acaba br kadar faha böylr sürücek sen ne zamandır böylesin canım

Bende de migren var canım anlıyorum seni. benim ilk haftadan itibaren var. Bulantım da olmadığı için yemek yemede sorun yaşamıyorum ama midem küçük herhalde almıyor fazlasını :)

Ya inan bende kilo yakıntısı olan biriyim ne güzel kilo almıyordum ilk 3 ayda almamak gerekiyormuş ama ben aldım meyveylr geçiştireyim diyorum ama yok olmuyo doymuyorum genede

antılayamiyorum arkadaşlar..
benim kanim çok yetersiz sanirim kan pırtı var.
bebegim kandan besleniyor biliyorum. yinede yemem lazimdi kan yapıcı şeyleri...
bari hiç kusmasamm
3 aya geçmesine az kaldi haftayada kontrolum var..
3 gün istirahat raporu istiycem..
çünkü eskişehire gitmem lazim. umarim bebegim iyidir ya 6 haftadir gitmedim özledim ben yavrumu.

Bende de migren var canım anlıyorum seni. benim ilk haftadan itibaren var. Bulantım da olmadığı için yemek yemede sorun yaşamıyorum ama midem küçük herhalde almıyor fazlasını :)
Ya 4gündür migren atağı geçiriyorum ağrısı gözümevuruyor açlık hissi yüzünden napıcaz böylr geçermi acaba umarım bir dönemlik birşeydir bu açlık hissi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…