2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ya inan bende kilo yakıntısı olan biriyim ne güzel kilo almıyordum ilk 3 ayda almamak gerekiyormuş ama ben aldım meyveylr geçiştireyim diyorum ama yok olmuyo doymuyorum genede

ben almadım çok şükür :) İlk haftalarda nedensiz 2 kilo kaybetmiştim. Henüz 1 ini geri aldım. 1 kilo daha alma hakkım var :)

Ya 4gündür migren atağı geçiriyorum ağrısı gözümevuruyor açlık hissi yüzünden :KK43: napıcaz böylr geçermi acaba umarım bir dönemlik birşeydir bu açlık hissi

2 haftadır bende çekiyorum canım, özellikle havalar çok etkiliyor beni.. Rüzgarlı puslu hava oldu mu geliyorlar bana. Malum migren atakları boyundan geldiği için çok ağrıyınca Ben-gay yada vicks ile eşime boynuma masaj yaptırıyorum, iyi geliyor canım aklında olsun çok ağrırsa bir denersin.

Canım benim yaa, okurken gözlerim doldu. Bebeklerimiz bizi bekliyor zaten , inşallah Allah bu dünyada da bize nasip eder de, yavrularımızı sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız. Allah bir daha yaşatmasın inşallah .. Ben de isyan etmemeye çalıştım, Allah verdi Allah aldı..
Dediğim gibi şuan yiyemesende sorun değil minnak senden alıyor. Ama sıvı alımına dikkat dedi benim dr, bir de her hamilelik farklı olur, öncekini düşünmemeye çalış dedi. Aynen o şekilde, pozitif olarak devam etcez canım. Zencefilli çayı dene bi, belki bulantını azaltır, bana iyi geldi.
evet öncesini düşünmemeye çalışmalisin işte olmuyor ilk gözagrimdi o.
bebegini de üzersin öncekini unut dediler bana.. ben nasıl unuturum annem:KK43: göstermediler unutamazsin diye.. rüyalarimda görüyorum miniğimi.. en son buna hamile kaldığımda bebegim yanima geldi kardeşine annesine bakti kapıdan gitti.. gitme dedim gitti:KK43: unutamiyorum. çok şükür iyi olduğu gördüm..
inş ikinci bebegimizi kucagimza aliriz Allah nasip ederse..
zencefili denemedim.. baharat çay yasak. doktora danişmadan içemem.

antılayamiyorum arkadaşlar..
benim kanim çok yetersiz sanirim kan pırtı var.
bebegim kandan besleniyor biliyorum. yinede yemem lazimdi kan yapıcı şeyleri...
bari hiç kusmasamm:KK43:
3 aya geçmesine az kaldi haftayada kontrolum var..
3 gün istirahat raporu istiycem..
çünkü eskişehire gitmem lazim. umarim bebegim iyidir ya:KK43: 6 haftadir gitmedim özledim ben yavrumu.

Maşallah güzelim baya sabretmissin şimdi kocaman olmuştur minigin :)

D
2 haftadır bende çekiyorum canım, özellikle havalar çok etkiliyor beni.. Rüzgarlı puslu hava oldu mu geliyorlar bana. Malum migren atakları boyundan geldiği için çok ağrıyınca Ben-gay yada vicks ile eşime boynuma masaj yaptırıyorum, iyi geliyor canım aklında olsun çok ağrırsa bir denersin.
doğru ben nasıl unuttum bende şakaklarıma sürüyorduk vicks iyi geliyordu haklısın inşallah geçer 9 ay boyunca bu ağrıyı çektipimi düşünemiyorum bile gözüme de vuruyor benim o çok kötü

Orda beklerken insanin avuclari terliyor karnina agrilar giriyor. Kac kere kanamadan sonra gidip bekledim. Ama bebisini goreceksin allahin izniyle ve mutlu sekilde bize haber vereceksin biliyorum :KK66:
Geldim canım doktor gelene kadar emzirme odasında uzandim gelince gelip beni cagirdilar kanama alani var hâlâ sağda kistim çıktı doktor dinlenmeye devam dedi bebikte Iyi çok şükür doktorum çok sevindi normal gebelik olmasına çok ilgilendi benimle

Ağrın için hap içtinmi ben dün dayanamayıp dolerex içtim o bana çok iyi geliyor inş bebeğe zararı olmaz :KK43: pişman oldum sonrada

evet öncesini düşünmemeye çalışmalisin işte olmuyor ilk gözagrimdi o.
bebegini de üzersin öncekini unut dediler bana.. ben nasıl unuturum annem:KK43: göstermediler unutamazsin diye.. rüyalarimda görüyorum miniğimi.. en son buna hamile kaldığımda bebegim yanima geldi kardeşine annesine bakti kapıdan gitti.. gitme dedim gitti:KK43: unutamiyorum. çok şükür iyi olduğu gördüm..
inş ikinci bebegimizi kucagimza aliriz Allah nasip ederse..
zencefili denemedim.. baharat çay yasak. doktora danişmadan içemem.
:KK43: evet doğru demişler, aynısını bana da dediler. Hem kıyamam onun günahı ne ki, üzme sakın onu annesi.. Sonuçta en güzel yerdeler diye düşünmekten ve şuan karnımızda canlanan bebeklerimize odaklanmaktan başka çaremiz yok.
İnşallah sağlıklı sıhhatlice ikinci bebeklerimizi kucağımıza alırız.

Sen o zmn dr.una sor haftaya gidince, gerçi şükür 12.haftaya geliyormuşsun, belki bi anda kesilir kusman rahat edersin canım. Benim doktor bi bu zencefile ok dedi, gerçi her doktor farklı bişi diyo anlamış değilim

D
doğru ben nasıl unuttum bende şakaklarıma sürüyorduk vicks iyi geliyordu haklısın inşallah geçer 9 ay boyunca bu ağrıyı çektipimi düşünemiyorum bile gözüme de vuruyor benim o çok kötü

Aynen canım artık benim şakaklarda fayda etmeyince boynuma masaj yaptırıyorum çok iyi geliyor. Migren çok zor.. Ben yıllardır tedavi görüyorum. Ayda 1 gün mutlaka acillik oluyordum. Sonra botox filan yaptırdım daha iyiyim.
Hayırlısı ile atlatırız inşallah.

Kızlar 3 gundur bas Agrısı cekıyorum bende bugunki takvıme bakınca uygulama da boyle yazdı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 72
Böyle değildim aon 4gündür yarım saat arayla acıkıyorum işin kötüsü artık canım yrmek yemek istemiyo acaba kısa süreli birşey mi bu cok kötü bir durum akşam açlık hissinden uyuyamıyorum karnımın üzerine yatıyorum öylr uyuyabiliyorum
Bende çok acikiyorum ama yiyemiyorum bulantidan dolayı yarım saatte bir karnim kaziniyo baygınlık gecirecekmisim gibi oluyo

Kızlar köy dometesi üzerine azcık tuz bol bol yiyin biz şanslıyiz rabbim nasip ederse evlatlarimiz hem yaz ürünlerini hem kış urunlerinden faydalanacak dometes kan yapiyo

X