2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Acıkıpta yiyememek ne kadar kötü , açım ama yiyemiyorum , kaç haftadır sulu yemek geçmedi boğazımdan çorba dışında..
Salça soğan herşeyden tiksindim , mutfağa giremiyorum
Bugün 6+6 yım bugüne kadar kusma olmadı inşallahta olmaz , bulantıya katlanılıyor da çıkarmak kötü

S sevgininkokusu üyeliğini sildirmiş, yazdıklarını çok doğru buluyordum ve onu okumak beni rahatlatıyordu, çok üzüldüm gitmesine
Ya bende uzuldum neden bu kadar cıddıye alıyolar ki ne guzel hepberaber konusuyoruz dertlesıyoruz ılac ve iğne tavsıyesi kımse vermesin bende okurken hem sinirleniyorum hemde tahammul edemiyorum ..

Ya bende uzuldum neden bu kadar cıddıye alıyolar ki ne guzel hepberaber konusuyoruz dertlesıyoruz ılac ve iğne tavsıyesi kımse vermesin bende okurken hem sinirleniyorum hemde tahammul edemiyorum ..
hiç gerek yok böyle gerginliklere.. umarım okur ve döner. ortamımız gayet güzel aslında ,inşallah böyle tatsızlıklar yaşanmaz tekrardan,alınganlığa gerek de yok. dediğin gibi,birbirimizi yanlış yönlendirmeyelim yeter

Ya çok zor çok ben tam tedaviye başlayacağım zaman hamile olduğumu öğrendim o yüzden tedavim yarım kaldı haplarımı içemedim doktor ağrı için parol veriyo oda hiç bir etki göstermiyo migrene parol napat ki çarşamba günü kontrole gidicem acaba migrenim var desem yüksek dozda aprı keaici verirmi

Hadi gozun aydin canim cok sevindim:)

Aynen minoset al diyor, minoset leblebi bizim için. Yok canım başka birşey vermiyor. Minoseti filanda çok zorda kalırsan iç yoksa hiç onermiyoruz diyor. Çok kriz tutarsa acile gelirsin dedi, zonklayan yere iğne vuruyorlarmış. Lokal anestezi gibi birşeymiş.

Bende de açlığa bağlı migren var.zor oluyor gerçekten...

Canım dediğin gibi çok güzel geçti iyi dileklerin için çok teşekkür ederim :)

Ağlattın beni, kıyamam allah hepimizin bebişlerine kavuşmak nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…