2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben de ozel muayenehane bakiyorum. 92 veriyorum zaten o da 2 hafta gecerli 120 verilir ama avcilar hospitalde kuzenim dogum yapti kizi dogum sonrasi cok bagirttilar ya. Karnina fln bastirdilar sezeryanli haliyle. Agirlik torba koymuslar. Eski yontemler hep ondan hic sicak bakmadim. Ama aklimda olsun bakalim.

Gecmis olsun cnm
Allah kusanlara yardim etsin ben yasamadim iki hamileligimde ama sizler anlattikca yasiyorum sanki. Ama gececek bugunlerde kusma fln gecici durumlar bebisler iyi olsun yeterki

Gecmis olsun cnm
Allah kusanlara yardim etsin ben yasamadim iki hamileligimde ama sizler anlattikca yasiyorum sanki. Ama gececek bugunlerde kusma fln gecici durumlar bebisler iyi olsun yeterki

Allah yaşatmasın cidden çok zor dayanılacak gibi değil suan migdem kazınıyor resmen ama yiyemiyorum
Bende öyle dua ediyorum bebeğim iyi olsunda bunlarda geçicek inşallah

Bulantılar fena bugün bende 11+1 olduk ne Zaman bitecek yarabbim bulantı ve kusmalar eylülde seminerde başlıyor Nasıl gidilir bide ben gidiş geliş yapıyorum başka bir ilçeye nöbet var onun içinde rapor almak gerekiyor tutmamak için ...

Ay çok sevindim canım gözün aydın. İnşallah iyi bi doktor bulursun. Hadi bakalım artık stres yapmak yok. Hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alacağız inşallah

Cnm sen her gün kusuyor musun?

Daha cok yeniymis hayatim.. Ancak cikmaya baslar heralde hcg degerin
Ama canim.herkes 105 le falan basliuor sonra artiyor katlanarak benim oyle olmuyor dua etmekten baska hic birsey gelmiyor elimizden rabbim.benim ve benim.gibi olan herkesin yuzunu guldursun insallah sizler de saglikla alin bebeklerinizi kucaginiza insallaàaaahh..

Merhaba cnm karına kum torbası sonrasında toprlanması acısından cok iyi oluyor bende orda yaptım ilk kızımı tülay egelide cok memnun kaldım eve kum torbası acılı biraz ama konmayan arkadasımın yukarda siskin karnı varken benim hic kalmamıstı ki annem ebe oda mennun kaldı.

Merhaba minik eller, beta hcg artışınla ilgili sıkıntı yaşıyorsun anladığım kadarıyla. Değerinin küçük başlaması sorun değil, onu çok takma kafana. 2 günde bir yaptığın ölçümlerin en az %60-65 artması gerekiyor sadece. Tabi iki katı artarsa çok daha iyi. Yok artışlar düzenli değilse sorun yaşanabiliyor. Artmayıp düşüşe geçmesi kimyasal gebeliğe işaret, artışların az olması ise yine kimyasal, boş gebelik yada dış gebelik endişesi yaratıyor.
Bende ilk gebelik test sonucumu aldıktan sonra sendeki endişeleri yaşadım hep. 10. gün - 10,38 , 12. gün - 38 , 16. gün 151, 20 gün 875 diye arttı. Artışlar iyi oluncada bugünlere geldik çok şükür. Sen kontrollerini düzgün yaptır. Doktorunla irtibatta ol, en iyi o yönlendirir seni. Embriyon sağlıklıysa herşekilde gelişmeye devam edecek, yok sağlıklı değilse ne yaparsak yapalım vücut gelişmesine izin vermeyecek. Tevekkül önemli bu zamanda. Umarım herşey gönlünce olsun.

Bilmiyorum ki korktum ben. Kizimda ne bastirdilar ne torba koydular yine dumduz oldu zayiflayonca o bunyeyle alakali heralde

3-4 hafta cok zor zmanlar gecırdim bulantıdan kımsemden yoktu tektım eşimle simdi rahatladı kusuyodum hava sıcaktı berbattı ama suaralar gectı mıde agrısına bıraktı kendını seninde gecer yakındır yarın gıdıyosn dımı doktora ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…