2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Çok sevindim canım gözünaydın :) bende değiştirmiştim ilk doktorumu hiçbişey demiyodu 5 dk da bitiyodu kontroller.. Değiştir sende iyice araştır içine sinen biri olsun

Bu arada ben Antalyadayım ama burası haala çok sıcak hava kapalı gibi ama nem var, burası da serinlesin azcık ya (

Gözün aydın bak telaşlanacak bişey yok ne güzel, bebişin rahat rahat takılıyor anneside rahatlasın artık.
Sen nerde hangi dr gidiyorsun? Ben geçen gün gittiğim doktoru yazmıştım sen görmemiş olabilirsin belki. İstersen vereyim bilgilerini bir görüş. Ben çok memnun kaldım ve bi aksilik yaşanmazsa sonuna kadar ona gitmeyi düşünüyorum.

Mutlu bir haftasonlar dilerim mart ayin en güzel anneleri:)
Nasil gidiyor:)
Bende karin Agrisi var korkuyorum bebeğine birşey oldu mu diye endişe duyuyorum ilk bebeğimi kaybettiğinden beri panik içindeyim napicagimi bende bilmiyorum

Kızlar dün doktora gittim randevum vardı bebeğim sağlıklı duruyordu elleri ayakları oluşmuş resmen büyümüş. Kanama alanım da hafif de olsa var dedi doktor. Bu arada doktor cinsiyet tahmininde bulundu erkek gibi dedi ama erken daha öyle tahmin sadece dedi. Gösterdi şeyini çocuğun gerçekten de erkeğe benziyordu. Bakalım sağlıklı hayırlı olsun gerisi önemli değil.

Ayy ne güzel bir duygudur ya Allah bagislasin benim doktorum 16. Haftadan önce tahmin bile etmiyor

Sagol cnm. Dogan hast.ne gidiyorum. Sen nereye gidiyorsun?

Sagol cnm. Dogan hast.ne gidiyorum. Sen nereye gidiyorsun?

Dr. Türkan Mutafoğlu'na gidiyorum canım, özel muayenehanesine. Avcılarda. Hastane ortamı olmadığından çok daha rahat ve uzun ilgileniyor. Konuşkan, sakin, ilgili bir kadın. Uzun uzun konuştuk biz o gün, bebeğede uzun uzun baktı. Ben doktor araştırırken hakkında yapılan yorumları okuyunca karar verdim ona gitmeye, gerçektende anlatıldığı gibi çıktı. Hiç bir kötü yorum yapılmamış hakkında koca internette. Hep tavsiye ediyor hamişler. Ücreti 120 tl. 4 hafta boyunca kaç kere gidersen git aynı ücret. Yani sadece bir kere ödüyorsun bir ayda. Doğumu Avcılar hospitalde yaptırıyor, anlaşması varmış. Başka yerlerde de yaptırıyormuş ama Avcılar hospitalin bebek yoğun bakımı ve küvözleri çok iyi orayı tavsiye ediyorum diyor. Telefonu 0212 5939380 istersen bir arayıp görüş, beğenirsen devam edersin.

Kızlar ben geldim öncelikle lekelenmesi olanların içini rahatlatıyim kızlar ben ne kanamalar yaşıyorum görseniz şok olursunuz.
Migde bulantısı bende aldı başını gidiyor dün akşam kustum kustum kustum migdemde ne ufak birşey klmadi bgn birşey yiyemiyorum çok bulaniyor. Kızlar burda her gün kusanlar nasıl dayaniyorsunuz? Vallahi çok dua ettim her gjn kusanlara Allah yardımcıniniz olsun. Ben bi kusuyorjm gözlerime kadar yanıyor resmen mahvoluyorum. Ne Zaman bitecek kızlar bu bulantı yemek yemeği ozledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…