2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Geçenlerde bende hastaneninkinden geçmişim.biranlık dalgınlıkla birşey olmaz Allah'ın izniyle

Serinledik de azcık ayarı tutturamıyoz işte :) Rüzgar çok şiddetli, poyrazmış 2-3 gün daha devam edecekmiş, haberler söyledi biraz önce. Birazını size doğru yollayalım en iyisi :)
O poyrazdan azcık bize postala canım az kaldı onbeş agustostan sonra hava sıcaklığı düşecek :)

Cnm için rahat olsun ben de 5 haftalıkken uçak yolculuğu yapmıştım Dr a sormuştum tabi uçağa binenidir miyim diye hiç sıkıntı yok uçağa bilebilirsin demişti hatta x ray dan bile geçebilirsin hava alanlarındakiler bi şey özellikli hiç bi şey olmaz demişti tabi ben geçmemiştim de hiç bi sıkıntı olmaz dedi Dr um bana

İlahi nasil guldurdun kiz beni dualarimiz tuttu ama gercekten sahane bi hava var burda hafif serin serin esio valla:))

Gunaydin kizlar bugun belim ince ince sizliyor yani agriyor sizinde oldumu bu sekilde

! Bide dun domates aldim pazardan konserve yapicam onu tasidim apt onune kadar acaba ondanmi kanamam yok coksukur ara ara ince ince agriyor

Kizlar geldim ben iceride bir kanama alani gormedi doktor her sey yolunda dedi. Ama pek aciklama da yapmadi neden olur fln diye. Cok ilgisiz davrandi zaten gicik oldum degistirmeyi dusunuyorum. Her lekede gelcemmi diyorum ne zaman geliyim artarsa gel diyo. Rahatlatici tek sey bebegimin hareketlerini gormemdi dr hic rahatlatmadi. Beylikduzu avcilar civarinda doktorundan cok memnun olan varsa bana soylesin kizlar.

Gözün aydın canim bebeğinin iyi olmasına sevindim

Gunaydin kizlar bugun belim ince ince sizliyor yani agriyor sizinde oldumu bu sekilde

Bende var agri surekli hemde birsey tasidigim falanda yok yani kronik hale geldi

Canm ben 3 doktora gittim kan geldiginde ucude birsey soylemedi yani kanama alani yok ama neden oldugunu soylemiyorlar sadece bitanesi cinsel iliski olmasin dedi bende cok merak ediyorum nedenini ama artik takmiyorum inanki. Doktorum cok kanama olmadigi surece gelme dedi bana o yuzden gitmiyorum bende lekelenmeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…