2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
slm kızlar günaydın.dün yolculuk etmek zorunda kaldım.ve havaalanında x ray cihazından gectim.saat cok erkendi ve uykuluydum.unuttum inanabiliyormusunuz.sonradan farkettim ve cok pişmanım kendimi cok kötü hissediyorum.bebegime bişey olmusmudur.bu konuda bir bilginiz varmı.

Gunaydin kızlar

Dun aksam wc ye gittim ve sok yasadim ufacik pihtmsi bisey dustu tam anlayamadim dagildi sanki. Sonra peceteye silerken acik pembemsi kan geldi. Isin garibi hepsi bu kadar. Sonra ne kirmizi ne kahve hiçbişey gelmedi. Suandada birsey yok. Sanki icimde kalan birseyi atti kurtuldu. Ay icimizde neler oluyor cok merak ediyorum dogrusu.
Günaydın canım bende de olmuştu aynısı kanama alanı kalıntılarıdır sıkma canını inşallah bir şey yoktur böyle düşün stres yapma.

Slm kızlar Allah'ın izni ile bende Mart annesi olucam aranıza katılabilirmiyim?

Gel kız gel, hoşgeldin :) bulduğun boş bi koltuğa uzanıver sende, zira bizim burda hepimiz 2.80 yatıyoruz :) Bizim topikte gruplaşma falan yok en güzel kısmıda o, hepimiz vaktimiz yettiğince, aklımız erdiğince destek olmaya uğraşıyoruz birbirimize. Herkeslerede kapımız açık :) Hem anne olmayı öğreneceğiz birlikte hemde onlarca bebişin teyzesi olmanın keyfini yaşayacağız inşallah.

Günaydın güzel hamişlerim, Bugün kontrolü olanlar güzel haberlerinizi bekliyoruz sabırsızlıkla.

Kızlar sıcaklardan bunalıp nasıl içten dua ettiysek artık kışı getirdik resmen. Şimdi de battaniye altı hırka vs takılıyorum. Yok mu bunun ortası yahu? Hamilelerin duası kabul oluyor ya hele bide toplu edince yağmuru bile yağdırıcaz demek ki :) Bir dahaki sefere nolur bahar havası için dua edelim olmaz mı? :confused:

ruzigarr ruzigarr tatlım içini ferah tut hiç bir şey olmamıştır bak göreceksin. Az kaldı kontrolüne zaten, bekliyoruz haberlerini.

B Boymer merak etme olmamıştır bişey, xray lerin yaydığı radyasyon bebeği etkileyecek boyutta olmuyormuş diye okumuştum. Yinede bundan sonraki geçişlerinde söyleyerek geçmeme hakkını kullanabilirsin tabi.

Noluyor bize hic rahat yok mu ya:KK43:
Tqm rahatliyoruz derken hop cok da rahat etme anne diyor bebisler. Herkes bu lekeler 3 aydan sonra gecer diyor ama sanki benim hic gecmeyecek gibi.. Hayirlisi olsun sorcam bugun neden hala geliyor diye.
Canım bide bu kanama alani bebeği etkilermi diye sorabilirmisin

Günaydın güzel hamişlerim, Bugün kontrolü olanlar güzel haberlerinizi bekliyoruz sabırsızlıkla.

Kızlar sıcaklardan bunalıp nasıl içten dua ettiysek artık kışı getirdik resmen. Şimdi de battaniye altı hırka vs takılıyorum. Yok mu bunun ortası yahu? Hamilelerin duası kabul oluyor ya hele bide toplu edince yağmuru bile yağdırıcaz demek ki :) Bir dahaki sefere nolur bahar havası için dua edelim olmaz mı? :confused:

ruzigarr ruzigarr tatlım içini ferah tut hiç bir şey olmamıştır bak göreceksin. Az kaldı kontrolüne zaten, bekliyoruz haberlerini.

B Boymer merak etme olmamıştır bişey, xray lerin yaydığı radyasyon bebeği etkileyecek boyutta olmuyormuş diye okumuştum. Yinede bundan sonraki geçişlerinde söyleyerek geçmeme hakkını kullanabilirsin tabi.
Canım siz serinledinizde bizim bura yanıyor hâlâ

Serinlik mi ne serinliği ben sıcaktan klimayı kapatamiyorum

İstanbul cok serinledi kızlar evde tek cam acık ve ona ragmen mükemmel bu gece rahatca uyuduk cok sukur insallah gerı gelmez sıcaklar :KK43:

X