2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

:))) ay alemsin, güldürdün beni gece gece. Çok sağol bilgilendirme için, bu seçeneğide ileteceğim.

Kızlar varısleri cıkan var mı bacaklarda ben bır sok daha yasadım az once bacagım boydan boya varıs olmus allahım 9 ay sonunda kadına benzermiyim acaba dıye dusunuyorum napıcam cok kotu duruyo sımdiden
Bende var hayatim ya.. Mavi damarlar cok belirginlesti onlarin disinda minik kilcal damarlar catlamaya basladi bacaklarimda cok var bnmde hareketsizlikten de oluyomus.. 3 ay dolsun pilatese baslicam bende

Dr yarin cagirdi zaten aradim.
Bugun midem de hic bulanmadi anneme diyordum bugun ne rahatim diye. Korkmaya basladim bacaklarim titriyor. Kahve de degil cok koyu sari gibi rengi. Allahim yarin insallah kotu haber duymam..
Canım bugün misafirin vardı ve kafan dağıldı o yüzden bulantı hissetmemis olabilirsin kötü düşünme inş yarın çok güzel haberler alırsın

Ben burdayım :) bugün bebisimizin kalp sesi ni dinledik çok güzeldi.. Ayrıca 6 cm miyom var.. Ama pozitif düşünüyorum Allahın izni ile

Canim transferden sonra 17. Gunum iste 4+4 oluyor sanirim

Gunaydin kızlar

Dun aksam wc ye gittim ve sok yasadim ufacik pihtmsi bisey dustu tam anlayamadim dagildi sanki. Sonra peceteye silerken acik pembemsi kan geldi. Isin garibi hepsi bu kadar. Sonra ne kirmizi ne kahve hiçbişey gelmedi. Suandada birsey yok. Sanki icimde kalan birseyi atti kurtuldu. Ay icimizde neler oluyor cok merak ediyorum dogrusu.

Gunaydın canım ilişki falan mı yasadın oyleyse o da yapıyomus biz eşimle bıse yapmadıgımız halde kahve geldıgınde doktor hep bunu soruyo

Ben burdayım :) bugün bebisimizin kalp sesi ni dinledik çok güzeldi.. Ayrıca 6 cm miyom var.. Ama pozitif düşünüyorum Allahın izni ile

Nasıl müthiş bi andır o kalp aatışı duyulduğu an.. gulmekle ağlamak arasıbbişeyler oldu bana :)) aynen kötü düşünmüyoruz güzeli düşünüp güzeli çağırıyoruz canimm

Kizlar gunaydi gece cok sukur olmadi bisey 11de randevum var dua edin de yeni bir kanama alanim olusmus olmasin.

Noluyor bize hic rahat yok mu ya
Tqm rahatliyoruz derken hop cok da rahat etme anne diyor bebisler. Herkes bu lekeler 3 aydan sonra gecer diyor ama sanki benim hic gecmeyecek gibi.. Hayirlisi olsun sorcam bugun neden hala geliyor diye.

Günaydın canim geçmiş olsun aynısı geçen hafta bendede oldu o pihti gibi şeyden sonra leke kesildi ben de lekelenmeyi onun yaptığını düşünüyorum sonrasında 2 sabah pembe leke geldi o kadar inşallah bebisler iyidir bir kurtulsak şu lekelerden ya

Bizim ayni gun gozukuyor:)
Insallah kurtuluruz canim hepimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…