2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Dis eti neyse benim dunden beri hafifce zonkluyor arkadasi azi disim umarim daha kotu olmaz.. kaslar biyiklar hizli cikiyor ama genital yavasladi nedense anlamadm bu olayi

Kizlar agzinizda tukuruk cogalmasi var mi? Ay benim bayadir var gecmedi ozellikle yemekten sonra grip bir tat olusuyor agzimda yedigimin de keyfine varamiyorm.

Kizlar agzinizda tukuruk cogalmasi var mi? Ay benim bayadir var gecmedi ozellikle yemekten sonra grip bir tat olusuyor agzimda yedigimin de keyfine varamiyorm.
Maalesef ayni sorunu ben de 5 haftadan beridir yasiyorum hele de dilimin arkasindaki o yapis yapis tukuruk yuzunden bogurdukce boguruyorum. O yuzden surekli disimi ve dilimi fircaliyorum. Azalmasina yardimci oluyor.

Selam millettt
Benim bugün 7+4 bebeğin boyu 1.97 cm ve büyüklüğü de 8+4 çıktı biraz büyük mü nedir
Böyle bir durumla karşılaşan var mı?
Ben varım canım 6 gün önceden gidiyor ufaklık Doktorum üçüz geliyor maşallah diye dalga bile geçti Bir sorun olsa dr.um söylerdi sanmıyorum. Maşallah diyelim

Maalesef ayni sorunu ben de 5 haftadan beridir yasiyorum hele de dilimin arkasindaki o yapis yapis tukuruk yuzunden bogurdukce boguruyorum. O yuzden surekli disimi ve dilimi fircaliyorum. Azalmasina yardimci oluyor.
Bende sakizla biraz zaman geciriyorum ama midemi cok bulandiriyor yutkundukca..

Kızlar tatil bitiyo dbakırda yaşayan birisi var mı ?? Bana iyi bi doktor önerisinde bulunacak?? Normal doğum yanlısı bi doktor istiyorm

Valla ben artik hamile pantalonu falan bakmayi dusunuyorum.. Kiyafet bulmakta cok zorlaniyorum.. Kotlar gobekten kapanmio.. Lastikli etekler sıktigi icin olmuyor.. Elbiselerle idare ediyorum simdilik

Selam kızlar ben de geldim dr kontrolüm vardı kanama alanımız çok azalmış 2.3 mm olmuşuz doktorum da çok iyi dedi artık bebek şeklini almış iyice kafası kordonu falan belli hep dinlenmeye devam dedi , sizler de korkmayın ben çok yoğun kanamalar atlattım adet kanaması gibi kanamalardı hatta bir kere parça düşürdüm apar topar acile gittim, bebek sağlıklı ilerledi şükür dinlenin , progesterona devam edin geçecektir.Bir de kahverengi kanamalar beklemiş kan olduğunun göstergesi taze kan kırmızı oluyor yani kahve kanamadan lekelenmeden de çok korkmayın.Devit ve gynoferro sanol yazdı bana da onları kullanacağım.

Son düzenleme:
Medusa, merak ediyorum sizi. Nasıl geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…