2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben heralde omrum boyunca o ani unutamam. Dehsete dusmustum ve ben kanama olunca direk dusuyor diye biliyordum. Benim lekelenmeler cok uzun surdu cnm. Ama her fazladan geldiginde dr.um azalmis diyordu kanama alanin. Simdi de yine gelir mi diye dusunuyorum ama suna inaniyorum olacaksa zatrn engellememiz mumkun degil. Ama cok sukur 11. Haftama girdim insallah siki siki tutunmustur melegim bana:)

Kizlar ben dun farkettim.. Alnimda putur putur bisiler cikiyor.. Sivilce flnda deil.. Puturuk kabariklar minik minik.. Sicaktan mi yoksa hamileliktenmi? Ben ergenlikte bile yuzumde hicbisey cikartmadim simdi bunlar olunca garip geliyor.. Sizde de varmi puturuklerden:)

Bende var aynı sorun :))) hatta sirtimda da acayip kasinmada var . Normalde hiç yaşamadım şeyler .

Ne kadar oldu 2 hafta oldumu en son doktora gideli cnm?

Bende var aynı sorun :))) hatta sirtimda da acayip kasinmada var . Normalde hiç yaşamadım şeyler .
Desene bu da hamislik belirtisi yuzune maske gln mi yapsam acaba? Krem kullanmiyorum cunku kimyasal bisey surmek istemiorum.. Dustan sonra acibadem sutuyle temizliyorum okdr.. Ztn bi sicakta ne surcen:) soyle bi maya maskedi fln yapsak olurmuki?

Canim ben de aksam farkettim sac bitiminden baslayan pütürler var ama sivilce degiller. Ben de ergenlikte hic sivilce cikarmadim su anda dudagimin ustunde de minik iki putur var alnimda daha yogun. Ayrica her hafta kas biyik yetisemiyorum

Canim ben de aksam farkettim sac bitiminden baslayan pütürler var ama sivilce degiller. Ben de ergenlikte hic sivilce cikarmadim su anda dudagimin ustunde de minik iki putur var alnimda daha yogun. Ayrica her hafta kas biyik yetisemiyorum
Ay kas biyik hic sorma cnm yaa her yanimizdan kil tuy fiskiriyor.. Sirtinizda suratimizda puturukler.. Mide bulantilari cabasi.. Ama hicbirinin onemi yokki.. Bunlarin hepsini bebislerimiz yasatiyor bize iyiki varlar ve iyiki bize bu ozel duygulari yasariyorlar

canim kanaman cogaldiysa 2 hafta cok bence daha önce git derim

Gidicem cnm pazartesiye aldım randevu

Canım kanama alanın belki temizleniyo senden gelen kanla bence iki hafta bekleme git doktora

Cnm bnde kaç gundur öyle olumlu düşünmeye çalışıyorum ama kırmızı kan geliyor resmen oda korkutuyor

Auralee cnm öyle yapicam pazartesi gidicem inşallah pazartesiye kadar birşey olmaz

Desene bu da hamislik belirtisi yuzune maske gln mi yapsam acaba? Krem kullanmiyorum cunku kimyasal bisey surmek istemiorum.. Dustan sonra acibadem sutuyle temizliyorum okdr.. Ztn bi sicakta ne surcen:) soyle bi maya maskedi fln yapsak olurmuki?

Yuzume birsey kullanmayı sevmiyorum . Kil maskeside iyi gelebilir . Nefes alır belki yüzümüz

Canım S sevgininkokusu da kanama geçirmiş bence umutsuzluğa kapılma hemen acile gitseydin bi ultrasonla baksaydilar neden pazartesi gününe kadar bekliycenki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…