2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Valla ben artik hamile pantalonu falan bakmayi dusunuyorum.. Kiyafet bulmakta cok zorlaniyorum.. Kotlar gobekten kapanmio.. Lastikli etekler sıktigi icin olmuyor.. Elbiselerle idare ediyorum simdilik
Ya evet düğmem açık geziyorum kapatınca patlayacak gibi oluyo ve ağrı yapıyo :/ Genelde elbise giyiyorum. Ama hamile pantolonu almayı yediremedim kendime :KK70:
Selam kızlar ben de geldim dr kontrolüm vardı kanama alanımız çok azalmış 2.3 mm olmuşuz doktorum da çok iyi dedi artık bebek şeklini almış iyice kafası kordonu falan belli hep :KK24: dinlenmeye devam dedi , sizler de korkmayın ben çok yoğun kanamalar atlattım adet kanaması gibi kanamalardı, bebek sağlıklı ilerledi şükür dinlenin , progesterona devam edin geçecektir.Bir de kahverengi kanamalar beklemiş kan olduğunun göstergesi taze kan kırmızı oluyor yani kahve kanamadan lekelenmeden de çok korkmayın.
Çok sevindim :) Hareketlerini görebildin mi pekii

Pek anlayamadım canım hareketleri daha çok kanama alanına odaklandım galiba ondan bebeğe çok bakmadım , resminden bakıyorum şimdi sürekli nasıl giriyosun usg ye nasıl çıkıyosun insan pek anlamıyor zaten heyecandan Hoppa12 gün sonra gideceğiz dr izne gidecekmiş o zaman iyice şekillenir belli olur sanırım zaman nasıl geçecek bilmiyorum:bicak:

Ya evet düğmem açık geziyorum kapatınca patlayacak gibi oluyo ve ağrı yapıyo :/ Genelde elbise giyiyorum. Ama hamile pantolonu almayı yediremedim kendime :KK70:

Bu sicakta pantalonda giyilmezki:KK43: bikac bol elbise falan almak lazim en iyisi.. Gobisi cok sıkmamak lazim ondan eski kotlari giymiyorum.. Ama sana bi ipucu ust dugmeye lastik toka tak sora tokayi delikten gecir daha iyi oluyo:)

Pek anlayamadım canım hareketleri daha çok kanama alanına odaklandım galiba ondan bebeğe çok bakmadım , resminden bakıyorum şimdi sürekli nasıl giriyosun usg ye nasıl çıkıyosun insan pek anlamıyor zaten heyecandan Hoppa12 gün sonra gideceğiz dr izne gidecekmiş o zaman iyice şekillenir belli olur sanırım zaman nasıl geçecek bilmiyorum:bicak:
Ah ya evet insan o an kaçırıyor. Ben de kameraya aldırmasam o kadar hatırlamazdım muhtemelen :)

Bu sicakta pantalonda giyilmezki:KK43: bikac bol elbise falan almak lazim en iyisi.. Gobisi cok sıkmamak lazim ondan eski kotlari giymiyorum.. Ama sana bi ipucu ust dugmeye lastik toka tak sora tokayi delikten gecir daha iyi oluyo:)
Tam onu diyecektim yaa görsel bile buldum anlatan :KK70: Ben de öyle geziyorum zaten hahah :KK70:

Eklentiler

• Secure-Elastic.jpg
    Secure-Elastic.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar bulantısı olmayan varmı? Ben hiç bulantı hiss etmedim hamile oldugumu ogrendigimden beri
Ben hiç yaşamadım bulantı ve kusma. Tuhaf geliyo mu sana da?
Selam kızlar ben de geldim dr kontrolüm vardı kanama alanımız çok azalmış 2.3 mm olmuşuz doktorum da çok iyi dedi artık bebek şeklini almış iyice kafası kordonu falan belli hep :KK24: dinlenmeye devam dedi , sizler de korkmayın ben çok yoğun kanamalar atlattım adet kanaması gibi kanamalardı hatta bir kere parça düşürdüm apar topar acile gittim, bebek sağlıklı ilerledi şükür dinlenin , progesterona devam edin geçecektir.Bir de kahverengi kanamalar beklemiş kan olduğunun göstergesi taze kan kırmızı oluyor yani kahve kanamadan lekelenmeden de çok korkmayın.Devit ve gynoferro sanol yazdı bana da onları kullanacağım.
Gözünaydıın her şey yolunda süper valla çok sevindim adına :)

Selam kızlar ben de geldim dr kontrolüm vardı kanama alanımız çok azalmış 2.3 mm olmuşuz doktorum da çok iyi dedi artık bebek şeklini almış iyice kafası kordonu falan belli hep :KK24: dinlenmeye devam dedi , sizler de korkmayın ben çok yoğun kanamalar atlattım adet kanaması gibi kanamalardı hatta bir kere parça düşürdüm apar topar acile gittim, bebek sağlıklı ilerledi şükür dinlenin , progesterona devam edin geçecektir.Bir de kahverengi kanamalar beklemiş kan olduğunun göstergesi taze kan kırmızı oluyor yani kahve kanamadan lekelenmeden de çok korkmayın.Devit ve gynoferro sanol yazdı bana da onları kullanacağım.
Gözün aydın canım darısı bizim başımıza inş sıkıntısiz atlatalim bu dokuz ayı

Kızlar dün doktorum bana artık dar pantolon giyinme dedi sıkmasin karnını benim iki etegim tek var geri kalanı hep dar paça pantolon

Kızlar dün doktorum bana artık dar pantolon giyinme dedi sıkmasin karnını benim iki etegim tek var geri kalanı hep dar paça pantolon
Benim de aynı.üstelik annemde kalıyorum.getirdiğim birkaç kıyafetim var.işin kötüsü riskli olduğumuz için alışverişe de çıkamıyorum. Cumartesi kontrol bar kara kara düşünüyorum:)) annemin kıyafetlerine bir bakayım en iyisi:KK70:

Kızlar her gee kabus görüyorum birtane bıle guzel rüya gorulmezmi hep korkuyla uyanıyorum sankı korku fılmı cekıoz bol kanlı katılli ve intiharlı var mı benım gıbı ya :KK43:

Canım önemli olan karnını sıkmaması. Ben kot aldım belinin kenarları lastikli. İnanılmaz rahat oluyor. Hem de çalışanlar için normal kot gibi duruyor. Fiyatı da 40 tl. Sende bötle biseyler giyebilirsin. Ben fabrikada çalıştığım için etek giymem sıkıntılı biraz. Burdan marka belirtmem sıkıntı olur mu bilmiyorum. Isteyen özelden yazabilir markasını söylerim :KK45:

Kaç haftalıksın canım? Ben de tayt giymeyi düşünüyorum her ortama uyuyor :) ama dışarda tayt giyen biri değildim normalde. Alışverişe gidip tayt üstüne azıcık uzun arkamı kapatan birşeyler almam lazım. Kanamadan dolayı dışarında çıkamıyorum bakalım

Kızlar her gee kabus görüyorum birtane bıle guzel rüya gorulmezmi hep korkuyla uyanıyorum sankı korku fılmı cekıoz bol kanlı katılli ve intiharlı var mı benım gıbı ya :KK43:

Aynı bende senin gibiyim canım. Anneme söylüyorum normal hamilelerde olur öyle sen yatmadan bol bol dua oku öyle yat diyor ama her gece aynen devam.:işsiz:

X