2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Valla ben artik hamile pantalonu falan bakmayi dusunuyorum.. Kiyafet bulmakta cok zorlaniyorum.. Kotlar gobekten kapanmio.. Lastikli etekler sıktigi icin olmuyor.. Elbiselerle idare ediyorum simdilik
Ya evet düğmem açık geziyorum kapatınca patlayacak gibi oluyo ve ağrı yapıyo :/ Genelde elbise giyiyorum. Ama hamile pantolonu almayı yediremedim kendime
Çok sevindim :) Hareketlerini görebildin mi pekii

Pek anlayamadım canım hareketleri daha çok kanama alanına odaklandım galiba ondan bebeğe çok bakmadım , resminden bakıyorum şimdi sürekli nasıl giriyosun usg ye nasıl çıkıyosun insan pek anlamıyor zaten heyecandan 12 gün sonra gideceğiz dr izne gidecekmiş o zaman iyice şekillenir belli olur sanırım zaman nasıl geçecek bilmiyorum

Ya evet düğmem açık geziyorum kapatınca patlayacak gibi oluyo ve ağrı yapıyo :/ Genelde elbise giyiyorum. Ama hamile pantolonu almayı yediremedim kendime

Bu sicakta pantalonda giyilmezki bikac bol elbise falan almak lazim en iyisi.. Gobisi cok sıkmamak lazim ondan eski kotlari giymiyorum.. Ama sana bi ipucu ust dugmeye lastik toka tak sora tokayi delikten gecir daha iyi oluyo:)

Ah ya evet insan o an kaçırıyor. Ben de kameraya aldırmasam o kadar hatırlamazdım muhtemelen :)

Bu sicakta pantalonda giyilmezki bikac bol elbise falan almak lazim en iyisi.. Gobisi cok sıkmamak lazim ondan eski kotlari giymiyorum.. Ama sana bi ipucu ust dugmeye lastik toka tak sora tokayi delikten gecir daha iyi oluyo:)
Tam onu diyecektim yaa görsel bile buldum anlatan Ben de öyle geziyorum zaten hahah

Eklentiler

• Secure-Elastic.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar bulantısı olmayan varmı? Ben hiç bulantı hiss etmedim hamile oldugumu ogrendigimden beri
Ben hiç yaşamadım bulantı ve kusma. Tuhaf geliyo mu sana da?
Gözünaydıın her şey yolunda süper valla çok sevindim adına :)

Gözün aydın canım darısı bizim başımıza inş sıkıntısiz atlatalim bu dokuz ayı

Kızlar dün doktorum bana artık dar pantolon giyinme dedi sıkmasin karnını benim iki etegim tek var geri kalanı hep dar paça pantolon

Kızlar dün doktorum bana artık dar pantolon giyinme dedi sıkmasin karnını benim iki etegim tek var geri kalanı hep dar paça pantolon
Benim de aynı.üstelik annemde kalıyorum.getirdiğim birkaç kıyafetim var.işin kötüsü riskli olduğumuz için alışverişe de çıkamıyorum. Cumartesi kontrol bar kara kara düşünüyorum:)) annemin kıyafetlerine bir bakayım en iyisi

Kızlar her gee kabus görüyorum birtane bıle guzel rüya gorulmezmi hep korkuyla uyanıyorum sankı korku fılmı cekıoz bol kanlı katılli ve intiharlı var mı benım gıbı ya

Canım önemli olan karnını sıkmaması. Ben kot aldım belinin kenarları lastikli. İnanılmaz rahat oluyor. Hem de çalışanlar için normal kot gibi duruyor. Fiyatı da 40 tl. Sende bötle biseyler giyebilirsin. Ben fabrikada çalıştığım için etek giymem sıkıntılı biraz. Burdan marka belirtmem sıkıntı olur mu bilmiyorum. Isteyen özelden yazabilir markasını söylerim

Kaç haftalıksın canım? Ben de tayt giymeyi düşünüyorum her ortama uyuyor :) ama dışarda tayt giyen biri değildim normalde. Alışverişe gidip tayt üstüne azıcık uzun arkamı kapatan birşeyler almam lazım. Kanamadan dolayı dışarında çıkamıyorum bakalım

Kızlar her gee kabus görüyorum birtane bıle guzel rüya gorulmezmi hep korkuyla uyanıyorum sankı korku fılmı cekıoz bol kanlı katılli ve intiharlı var mı benım gıbı ya

Aynı bende senin gibiyim canım. Anneme söylüyorum normal hamilelerde olur öyle sen yatmadan bol bol dua oku öyle yat diyor ama her gece aynen devam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…