2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
İkili test kaçıncı haftada tapılıyo kızlar.. Bizim beklenen doğu tarihi mart sonu olduğu için geriden takip ediyorum herşeyi

Kızlar kanama alani kervanına bende katıldım doktor hiç kalkmiycaksin dedi sadece lavaboya izin verdi bu kanama alani bebeği etkilermi başına gelenler ve bilgisi olanlar yazabilirmi moralim çok bozuk

Kızlar kanama alani kervanına bende katıldım doktor hiç kalkmiycaksin dedi sadece lavaboya izin verdi bu kanama alani bebeği etkilermi başına gelenler ve bilgisi olanlar yazabilirmi moralim çok bozuk
Çoğumuz aynı durumu yaşıyoruz canım stres yapma ilk bebeğimdede kanamam oldu şimdide oluyor sağlıkla kucağımıza alıcaz inşallah bebeklerimizi

Herkeste oluyo benımde vardı azdı sımdi cok az kalmıs napalım malesef oluyo herkeste

Moralini bozma bendede var hatta cogumuzda var istirahat et ve ilaclarini kullan insallah bebeklerimizi etkilemez

Bende üç günde bir iğne vuruyorum progestan hap alıyorum inş gececek bu kanama alani

Ediyorum canım hamile oldugumu öğrendiğim günden beri uzanıyorum doğru düzgün iş yapmıyorum Niye oluyo anlamadım
Bende canim hep uzaniyorum iş yapmıyorum sağolsun annemler isimi yapiyo yemekte ya biri gelip yapiyo yada dışarıdan istiyoruz benim kanama alanim çok fazlaydı ama en son gittiğimde doktor küçülmüş dedi 3 günde bir igne kullanıyorum insallah sifa olur sende sıkma kendini insallah seninki de tez zamanda küçülür hatta tamamen kaybolur

Bende ikili test konusunda kararsizim ama yaparim gibime geliyor sonuc ne olursa olsun bnm evladim canparcam asla aldirmam.

Gecen sene bir arkadasim dgum yapti ikili uclu yaptirdi dusuk riskli cikti yani normal dedi doktor çocuk dogdu hastalandi dha 2 aylik falandi cocugunuzun down lu oldugunu bilmiyo musunuz falan dediler tabi aile sok. Doktor burnundan ve ayak parmağından anlamis hemen kan testi yaptirdilar bu seferde down lu degil yani kromozomlari normal cikti cocuk dogana kadar hersey şaibeli anlicaginiz

Ne guzel yapanınız var ben kendı kendime mücadele ediyorum cok tıtızim ve bişe yapamıyorum evıme ayrıca calsııyorum yemek yapanım olmadıgı için hep acım tehlıkem cok bıle olsa durum degısmeyecegı için ..

Ay cıddımısin sonucta saglıklı bebek dimi hay allahım ya ne tuhaf bır korkudur. Bu yahu

Evet nifty gercekten pahali cnm nerdeyse dogum parasi ikili testlerin sonucunda uzulen stres olanda cok kafam rahat bi hamilelik gecirmek isterim ondan dusunuyodum nift testi.. Bahsettigin ayrintili usg de neye bakiolar? Bu renkli usg mi oluyo?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…