2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Çok tsk ederim canım ilgilendigin için kanama alanının büyüklüğünü soylemedi doktor sadece lavaboya kalkacaksin dedi sen hareket ettikçe alan buyur dedi
Kanaman oldu mu canım senin ben 2 sefer adet kanamasındaki gibi kanamalar yaşadım kanaman olmadı ya da sadece lekelenmen olduysa küçüktür muhtemelen.Evet geçene kadar çok hareket etmemeye çalış hepimiz öyle yapıyoruz.

Bnmde haftaya kontrolum ozmn ilk usg de ense kalinligi burun kemigine fln bakilcak ikili test yaptiriyim ben eger risk yuksek cikarsa nift dusunurum.. Hicbisey yaptirmadan ilk noft yaptirmiyim ozmn
Ense ve burun kemiği önemli evet , ikiliyi de istersen yaptırırsın niftye ilk aşamada gerek yok bence de bekleme süresinde strese girebilirsin.

Kızlar karnınızda spor yapmışsınız gibi kas ağrınız oluyor mu? Benim 3-4 haftadır var göbeğim de çok yuvarlaklaştı zaten tahminimce büyük bir göbeğe sahip olacağım:) ben buna bağlıyorum. benim gibi böyle kas ağrısı yaşayan var mı?

Kanama olmadı canım 28 temmuzdan beri kahverengi akintim var kasık ağrım oluyo bu normalmi

merhabalar herkese:) benim ilk gebeliğim izmirden. benim sat 22 haziran doktorum kese oluştuğunu söyledi ama kesin olarak kaç haftalık olduğunu söylemedi. bir de izmirden var mı arkadaşlar ben karataş hast. gittim ilk defa haftaya egepol has. gideceğim. önereceğiniz bi doktor var mı hastaneler nasıl bilgisi olan?

Bende de oluyor cnm.. Yataktan kalkarken bile sanki deli mekik cekmisim gibi karin kasi agrisi gibi garip bi agri oluyo:) rahim buyuyo icerde ondan oluyodur heralde.. Bnmde sisti karnim:))

Cok zayifmissin cnm.. Ye sen bisi olmaz bende 2 kilo verdim buzmna kdr ama 65kiloyum.. İstahim acilinca ne olcak bakalim:) zaten sık sık az az yemeliyiz.. Gunduz bol bol meyve yiyorum aralarda bende
Bebisim yanlışlıkla mideme yerleşti herhalde hiç doymuyorum yaa

Merhaba cnm.. İlk olarak hayirlisiyla bebegini kucagina alirsin ins.. Son adet tarihine gore kac haftalik oluyosun? Daha kese yeni olusuyordur belki.. Kan tahlili yaptilarmi hcg fln? Bende izmirdeyim.. Burda izmirli hamisler de var:)) ben ozel bi dr a gidiyorum hayatim.. Bu gebelik oncesindede ona gidiyordum..

Bebisim yanlışlıkla mideme yerleşti herhalde hiç doymuyorum yaa

Benimde sat 22 haziran bugün 7+0 oldum

Ay cok guldurdum kiz beni karnindaki yemek mi bebekmi:)) bgn bnmde istahim acik masalah her saat basi biseyler yiyom
Ben zor tutuyorum kendimi geceleri ve gündüzleri eşimin gözünün içine bakarken bile acligimi düşünüyorum ne yesem diye olan yapıyorum

Canım eşin yardimci olsun sana benim annemde kayinvaldem de yakinimda oturuyo ya yemek yollarlar yada gelir yaparlar eşimde işten geldiğinde herseyi yapiyo
Canım sunu yap desem yaparda yemek yapamıyo onun dısında haftada bır evi supuruyo kımseye bıse diyememki illa kendım yapıcam huyum kurusun kızıyo tabı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…